Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kam se vlastně řadím?
#21
[[/quote]

Jelikož bydlím na vesničce tak jsem prakticky bez kamarádů...bojím se seznamování a stala se ze mě hikikomori(lidi co se straní lidí, společnosti) docela mě to mrzí, že mě lidi nechápou,,,při tom se ráda bavím, když je s kým...ráda pomůžu, pro druhého se rozkrájím..bohužel toho lidi využívali...tak mám právě strach, co se mnou bude, když nechci rodinu...
[/quote]

Tak to je přesný, byla jsem na tom přesně stejně - SOCIOFOBIE. Pak mi psychiatra řekla, že by bylo nejlepší zvolit si nějakou svůj neoblíbenější koníček a po netu se zkusit s někým seznámit, když osobně na to nemám. Poprvé v životě jsem si řekla, že když už teda jsem jiná co se týče sexu, zkusím AVEN, o kterém jsem četla asi 10 let předtím v novinách, ten mě hodil sem a když jsem po asi 3 týdnech očumování pubírala odvahu a napsala jednomu klikovi, co měl napsaný bydliště kousek ode mě... No dneska jsme manželé LOL Nesexujeme a nechceme ani děti...
Takže nic není ztracené. Chce to jen CHTÍT :)
I když můj prvotní impuls byla moje máma, která mě v 24 letech dostrkala právě k té psychiatře LOL
Odpovědět
#22
(07. 02. 2013, 12:23:24)beryze Napsal(a): [

Jelikož bydlím na vesničce tak jsem prakticky bez kamarádů...bojím se seznamování a stala se ze mě hikikomori(lidi co se straní lidí, společnosti) docela mě to mrzí, že mě lidi nechápou,,,při tom se ráda bavím, když je s kým...ráda pomůžu, pro druhého se rozkrájím..bohužel toho lidi využívali...tak mám právě strach, co se mnou bude, když nechci rodinu...
[/quote]

Tak to je přesný, byla jsem na tom přesně stejně - SOCIOFOBIE. Pak mi psychiatra řekla, že by bylo nejlepší zvolit si nějakou svůj neoblíbenější koníček a po netu se zkusit s někým seznámit, když osobně na to nemám. Poprvé v životě jsem si řekla, že když už teda jsem jiná co se týče sexu, zkusím AVEN, o kterém jsem četla asi 10 let předtím v novinách, ten mě hodil sem a když jsem po asi 3 týdnech očumování pubírala odvahu a napsala jednomu klikovi, co měl napsaný bydliště kousek ode mě... No dneska jsme manželé LOL Nesexujeme a nechceme ani děti...
Takže nic není ztracené. Chce to jen CHTÍT :)
I když můj prvotní impuls byla moje máma, která mě v 24 letech dostrkala právě k té psychiatře LOL
[/quote]

No nejsem si jistá, že by to byla přímo sociofobie..asi nejsem na tom až tak zle :D Nevím, kde přesně se stala chyba, ale máma říkala, že už od mala jsem byla divná :D chtěla bych mít přítele vychovávat třeba adoptované dítě..jen né vlastní.jen ne sex....prostě chci umřít tak jak jsem se narodila..nedotčená.Myslím, že na světě jsou důležitější věci. když vidím jak bijou manželé své ženy zabíjejí děti a soudci se vysmívají..je mi zle...to nechci.Dát spíš šanci někomu, kdo neměl příležitost normálního života...
Odpovědět
#23
Také myslím, že sociofobie (přeněji Sociální fobie, ang. Social anxiety disorder) to není - když někdo žije mezi lidmi, kteří se na něj dívají jako na nějakou zrůdu, je naprosto logické, že mu v takové společnosti nebude příjemně a bude se jí vyhýbat, jak jen to bude možné.
Odpovědět
#24
(07. 02. 2013, 20:57:16)Magramal Napsal(a): Také myslím, že sociofobie (přeněji Sociální fobie, ang. Social anxiety disorder) to není - když někdo žije mezi lidmi, kteří se na něj dívají jako na nějakou zrůdu, je naprosto logické, že mu v takové společnosti nebude příjemně a bude se jí vyhýbat, jak jen to bude možné.

Dobrá poznámka. Sama jsem chodila na terapii s tím, že mám sociální fobii, ale vyklubala se z toho úzkost vyvolaná dlouhodobým stresem z odlišné sexuální orientace, o které jsem tehdy nic nevěděla. Když jsem se vyrovnala s ní, sociofobní příznaky v podstatě samy od sebe zmizely a vracejí se jen krátkodobě při větším duševním vypětí. Co jsem slyšela, je tohle poměrně běžné. Stres z odlišné sexuální orientace se může navenek projevit jako leccos, včetně depresí, poruch příjmu potravy, sociálních fobií, problémů s agresí a podobně. Bohužel často ty vnější projevy překryjí kořen problému tak silně, že je obtížné se z toho vymotat. A je určitě taky možné mít tu smůlu a mít víc samostatných psychických problémů naráz. To ale asi bude dost vzácné :-)
Odpovědět
#25
Ach jo. Je krásné se najít v příspěvcích tolika lidí. Tím nechci říct, že vám tady přeji nějakou socio fobii, introvertnost apod. Ale je hezké vědět, že v tom člověk není sám. Proč nemůžou takoví lidé žít v mém okolí. Anebo možná naopak žijí, ale já se to nikdy nedozvím. Každopádně držím pěsti, ať každý najde, to co hledá, protože to je nejdůležitější.
Odpovědět
#26
(13. 02. 2013, 23:50:19)Dariach Napsal(a): Ach jo. Je krásné se najít v příspěvcích tolika lidí. Tím nechci říct, že vám tady přeji nějakou socio fobii, introvertnost apod. Ale je hezké vědět, že v tom člověk není sám. Proč nemůžou takoví lidé žít v mém okolí. Anebo možná naopak žijí, ale já se to nikdy nedozvím. Každopádně držím pěsti, ať každý najde, to co hledá, protože to je nejdůležitější.

Jasně že se o takových lidech nedozvíš, protože nelítají po ulici a nevykřikují: "Jsem plachý introvert." To by jaksi plachý introvert neudělal :D
Odpovědět
#27
(14. 02. 2013, 08:10:03)AlineDaryen Napsal(a):
(13. 02. 2013, 23:50:19)Dariach Napsal(a): Ach jo. Je krásné se najít v příspěvcích tolika lidí. Tím nechci říct, že vám tady přeji nějakou socio fobii, introvertnost apod. Ale je hezké vědět, že v tom člověk není sám. Proč nemůžou takoví lidé žít v mém okolí. Anebo možná naopak žijí, ale já se to nikdy nedozvím. Každopádně držím pěsti, ať každý najde, to co hledá, protože to je nejdůležitější.

Jasně že se o takových lidech nedozvíš, protože nelítají po ulici a nevykřikují: "Jsem plachý introvert." To by jaksi plachý introvert neudělal :D

No, dovolím si tak zcela nesouhlasit...
Stačí lehké povzbuzení, následná dávka alkoholu, pár houbiček, a kvalitní trávy, a bude to vykřikovat klidně na ulici bez spodního prádla....
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#28
LOLLOLLOL
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4731 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Tak kam.... Gr-diskusni-forum-ča 105 160359 17. 08. 2018, 06:03:10
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17371 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Kam se řadím sa-diskusni-forum-ia 2 7602 24. 10. 2016, 23:49:48
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
Sad V čom to vlastne vyrastám? Cha-diskusni-forum-rlie 11 28647 27. 02. 2013, 23:24:41
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex