Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ahojky
#1
Ahoj.Tak něco malého o mne :-) Dneska jsem tu poprvé a jsem strašně rada ze jsem tuhle stránku objevila :-) To že nejsem stejná jako moji znamí a blizcí v mém okolí vím už několik let,ale AŽ teprve nedávno jsem si dokázala říct STOP. nebudu zkryvat své pocity a nebudu mít s nikym styk,kdyz NECHCI....Když jsem se svěřila přátelům,že prostě mě muži sexuálně nepřitahují...ano libí se mi jeden z mnoho,ale JEN libí.Nikdo mi to bud nevěří nebo si myslí, že jsem asi uplne mimo :-D ale od nikoho se mi nedostavilo pochopeni a nebo tolerance....Ja nechapu je a oni nechapou me :-) Jediny kdo mě dokázal pochopit je moje sestra,ktera mi nerekne jinak nez:stara pano :-D
Odpovědět
#2
Tak vítej :-)

A starých panen je tu víc (třeba já) :-)
Odpovědět
#3
A co starejch panicu ? :-D
Vítej pavluše :-) Tvůj přístup se mi líbí :-) Když nechci sex tak ho mít NEBUDU!!! Škoda jen,že to chápe tak málo lidí...
Odpovědět
#4
Smile 
(20. 12. 2013, 13:33:43)beryze Napsal(a): Tak vítej :-)

A starých panen je tu víc (třeba já) :-)

dekuju :-)
být tady je strasna uleva :-)
uz jsem se sama v sobe zacinala pěkne mucit... :-)

(20. 12. 2013, 13:42:22)Jakub Napsal(a): A co starejch panicu ? :-D
Vítej pavluše :-) Tvůj přístup se mi líbí :-) Když nechci sex tak ho mít NEBUDU!!! Škoda jen,že to chápe tak málo lidí...

v mém okolí skoro nikdo :-/ ale vlastně mi to tak moc nevadi....
Ted jsem strasne stastna ze jsem si to dokázala uplne pripustit, ze uz nepresvecuji svoji hlavu a telo,ze mam byt stejna jako kamarádky,kamaradi protože je to z jejich hlediska narmalni a prirozene :-) Ted uz se nebojim verejne priznat,ze ty jejich ,,pudy,, nemam :-)
Odpovědět
#5
Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D
Odpovědět
#6
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)

(20. 12. 2013, 15:58:16)pavluše Napsal(a):
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)
Odpovědět
#7
(20. 12. 2013, 15:58:16)pavluše Napsal(a):
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)

(20. 12. 2013, 15:58:16)pavluše Napsal(a):
(20. 12. 2013, 15:16:07)Jakub Napsal(a): Tak ten pocit znam moc dobre... Je hezkej vid ? :-)

Jinak obdivuji tvou odvahu s fotkou..Já se odvážil až po dvou letech :-D

jo je :-)
a proc? :-D
beryze je tvoje manželka??? ja jen jestli jsem nekoukala spatne,tak mate stejnou fotku?? :-) :-)

jojo, jsme manželé. ;) a bál se, pokud vím, že by ho mohl někdo poznat...
Odpovědět
#8
Co povídá beryze je naprostá pravda..A víš co je ještě větší ironie? Že tu vystupuju pod svým pravým jménem protože lidi by mě spíš poznali podle přezdívky :-D

Ale je pravda že teď po tý době už neřeším jestli někdo bude vědět že jsem asexuál nebo ne...Je mi to fuk...Ale taky je pravda,že za to z 90% vděčím právě beryze..Ona je takovej vítr pod mejma křídlama. Bez ní bych určitě nezačal dělat spoustu věcí se kterýma jsem s ní začal...
Odpovědět
#9
(20. 12. 2013, 16:10:37)Jakub Napsal(a): Co povídá beryze je naprostá pravda..A víš co je ještě větší ironie? Že tu vystupuju pod svým pravým jménem protože lidi by mě spíš poznali podle přezdívky :-D

Ale je pravda že teď po tý době už neřeším jestli někdo bude vědět že jsem asexuál nebo ne...Je mi to fuk...Ale taky je pravda,že za to z 90% vděčím právě beryze..Ona je takovej vítr pod mejma křídlama. Bez ní bych určitě nezačal dělat spoustu věcí se kterýma jsem s ní začal...


Vam to strasne preju.Mam obrovskou radost když se dva lidi KTEŘÍ K SOBĚ PATŘÍ NAJDOU :-) :-)
Odpovědět
#10
(20. 12. 2013, 16:23:09)pavluše Napsal(a): Vam to strasne preju.Mam obrovskou radost když se dva lidi KTEŘÍ K SOBĚ PATŘÍ NAJDOU :-) :-)

Děkujeme :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 10054 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex