Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek hledajicich uzivatelu
Ono se řekne zviditelňovat, ale mám pocit, že velká část asexuálů patří k těm, kteří se zviditelňovat spíše nechtějí (a to ani ne kvůli asexualitě, ale prostě proto, že být veřejně zviditelněn je jim nepříjemné). A s LGBTQ+ komunitou - vzhledem k tomu, že její členové se identifikují skrz sexuálno, nepůsobí pro asexuály, eufemisticky řečeno, zrovna lákavě, a to ani nemluvím o jejich politických postojích (či poležích :-) ) ...
Odpovědět
Takže máš zato, že většina asexualů jsou samotáři, proto žijí velmi často sami. A i když tvrdí, že někoho hledají ,tak vlastně ve skutečnosti nikoho nehledají a chtějí být sami . Ale to taky může znamenat, že nejsou schopni se přizpůsobit, aby žili v páru.
Odpovědět
(23. 03. 2021, 08:46:22)Margret Napsal(a): Takže máš zato, že většina asexualů jsou samotáři, proto žijí velmi často sami. A i když tvrdí, že někoho hledají ,tak vlastně ve skutečnosti nikoho nehledají a chtějí být sami . Ale to taky může znamenat, že nejsou schopni se přizpůsobit, aby žili v páru.

Na mě tohle celkem sedí. Jakožto asexuál jsem samotář. Byl jsem takový už jako dítě, a asexualita to jen umocnila. A v tomto módu jsem prožil takovou část života, že už bych nebyl schopen partnerství. Pravda ovšem taky je, že jsem nikdy nikoho nehledal. Ani jsem to netvrdil jiným, ani jsem se o tom sám sebe nesnažil přesvědčit.
Odpovědět
Zatim se mi zda, ze asexualita jeste neni tak uplne v kolektivnim povedomi. Ty, co se o tom dozvi pres internet maji tendenci byt mladsi, jak uz bylo receno spise mezi 20 a 30. Avsak bych rekl, ze na je na seznamce na techo strankach prece dost siroky rozsah lidi, videl jsem tam i nektere vyrazne starsi cleny.
Odpovědět
Zajímavé. Myslím, že je to opravdu ... Je mi 29 let a o tématu asexuality jsem slyšel od svých vrstevníků ...
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 11821 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 7506 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Žádost: vyplnění mapy uživatelů Hu-diskusni-forum-ba 29 63537 15. 07. 2014, 16:53:17
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 52812 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire
  aktivita uživatelů zer-diskusni-forum-ubis 21 39544 21. 11. 2011, 15:43:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex