Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek hledajicich uzivatelu
#11
Ono se řekne zviditelňovat, ale mám pocit, že velká část asexuálů patří k těm, kteří se zviditelňovat spíše nechtějí (a to ani ne kvůli asexualitě, ale prostě proto, že být veřejně zviditelněn je jim nepříjemné). A s LGBTQ+ komunitou - vzhledem k tomu, že její členové se identifikují skrz sexuálno, nepůsobí pro asexuály, eufemisticky řečeno, zrovna lákavě, a to ani nemluvím o jejich politických postojích (či poležích :-) ) ...
Odpovědět
#12
Takže máš zato, že většina asexualů jsou samotáři, proto žijí velmi často sami. A i když tvrdí, že někoho hledají ,tak vlastně ve skutečnosti nikoho nehledají a chtějí být sami . Ale to taky může znamenat, že nejsou schopni se přizpůsobit, aby žili v páru.
Odpovědět
#13
(23. 03. 2021, 08:46:22)Margret Napsal(a): Takže máš zato, že většina asexualů jsou samotáři, proto žijí velmi často sami. A i když tvrdí, že někoho hledají ,tak vlastně ve skutečnosti nikoho nehledají a chtějí být sami . Ale to taky může znamenat, že nejsou schopni se přizpůsobit, aby žili v páru.

Na mě tohle celkem sedí. Jakožto asexuál jsem samotář. Byl jsem takový už jako dítě, a asexualita to jen umocnila. A v tomto módu jsem prožil takovou část života, že už bych nebyl schopen partnerství. Pravda ovšem taky je, že jsem nikdy nikoho nehledal. Ani jsem to netvrdil jiným, ani jsem se o tom sám sebe nesnažil přesvědčit.
Odpovědět
#14
Zatim se mi zda, ze asexualita jeste neni tak uplne v kolektivnim povedomi. Ty, co se o tom dozvi pres internet maji tendenci byt mladsi, jak uz bylo receno spise mezi 20 a 30. Avsak bych rekl, ze na je na seznamce na techo strankach prece dost siroky rozsah lidi, videl jsem tam i nektere vyrazne starsi cleny.
Odpovědět
#15
Zajímavé. Myslím, že je to opravdu ... Je mi 29 let a o tématu asexuality jsem slyšel od svých vrstevníků ...
Odpovědět
#16
Zdravím vás všechny v tomto tématu. Když jsem přemýšlel o tom zda je asexual i samotář,tak si nejsem jist, zda je i introvert nebo může být i extrovert. Ale dle sebe tedy,od mala introvert,nikdy žádný kolektivní sport,vždy jen sám za sebe,chtěl jsem žít s ženou,ne z důvodu sexu ,ale nebýt sám .Přesto že jsem v mládí měl i klasický sex,tak jsem si ho neužil a byl mi i nepříjemný.
Teď už mám svá léta,žijí sám a věřte mi,že se bojím samoty ve stáří,ono je to i proti přírodě,nejen savci jsou párový druh.
Přál bych si družku,partnerku a věřím ,že bych uměl vytvořit pohodu i hezký vztah,ale bojím se ,že bez sexu žádná žena mimo tuto komunitu,by nechtěla být bez sexu. A nechci zklamat a ani být zklamán z rozpadu vztahu.Takže asi ano. Jsme samotáři.
Odpovědět
#17
Já jsem střední věk a ráda žvaním s muži. Jsem ve vztahu, který mi nedává skoro nic. Mám ale děti, až ty půjdou z domu, budu hledat mezi asexuály, protože sex výjimečně ano, nikoli pravidelně možný je, a přesně jak říkáš, když toto příznám nahlas je to problém i když třicet už mi není....A ano, jsem samotář, který nechce být ale na stáří sám. 
Chci popřát hezké ráno všem.
https://youtu.be/Bf_YemfEaDs
To musíte slyšet...
Odpovědět
#18
(08. 01. 2022, 21:11:09)Vladar Napsal(a): Zdravím vás všechny v tomto tématu. Když jsem přemýšlel o tom zda je asexual i samotář,tak si nejsem jist, zda je i introvert nebo může být i extrovert. Ale dle sebe tedy,od mala introvert,nikdy žádný kolektivní sport,vždy jen sám za sebe,chtěl jsem žít s ženou,ne z důvodu sexu ,ale nebýt sám .Přesto že jsem v mládí měl i klasický sex,tak jsem si ho neužil a byl mi i nepříjemný.
Teď už mám svá léta,žijí sám a věřte mi,že se bojím samoty ve stáří,ono je to i proti přírodě,nejen savci jsou párový druh.
Přál bych si družku,partnerku a věřím ,že bych uměl vytvořit pohodu i hezký vztah,ale bojím se ,že bez sexu žádná žena mimo tuto komunitu,by nechtěla být bez sexu. A nechci zklamat a ani být zklamán z rozpadu vztahu.Takže asi ano. Jsme samotáři.

Já (a mluvím i z hlediska svého věku) vůbec nechápu, proč je pro tebe problém najít si partnerku když ne asexuálku, tak nesexuálku. Navíc pokud máš už svá léta a nehledáš jistě žádnou mladici. Nevím tedy, co jsou ta tvá léta. Takže rozpad vztahu ve dvaceti, jistě nic k těšení se. Ale rozpad vztahu ve 40ti(?). Tím se dá projít důstojně.

DamaA: Poslouchat zurčení vody, řeku, mořský příboj, ... je nádhera, ale míchat do toho hudbu je barbarství. Buď posloucháš jedno, nebo to druhé. Hudba je hudba a příroda je příroda.
Odpovědět
#19
No, jde to i dohromady, představ si klavír u řeky....https://youtu.be/E7vmWCgB5uQ
Odpovědět
#20
(09. 01. 2022, 13:28:11)DamaA Napsal(a): No, jde to i dohromady, představ si klavír u řeky....https://youtu.be/E7vmWCgB5uQ

Pro mne je to jak zašuměná nahrávka. Ostatně vodu (žádnou řeku, déšť - rain) slyšíš jen na začátku a na konci. Chopin je fajn, i v tomhle moderním hávu, ale to šumění mě osobně kazí dojem z něj.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 71486 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex