Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem rád že existují jasné definice.
#1
Zdravím Vás,
před momentem jsem si smazal cely text který byl poměrně podařený, přesto se ho zkusím napsat obdobně znovu.
Se slovem asexual a s touto kategorazicí jsem celkem spokojen, neboť jsem dlouhou dobou předtim celkem nelehko snášel věci a případy opačného významu tohoto slova.
Na úvod bych se krátce představil. Jsem poměrně normální osobou (věkově nějakou dobu po dvaceti) smýšlející rozumným způsobem pro tuto společnost (co vetšina v podstatě nedodržuje, ale to je fuk). Nenazýval bych se intelektuálem, neboť mam ve mnoha věcích mezery ale přesto se dokážu smysluplně bavit na mnoho témat a vést kloudný a slušný rozhovor. Nazval bych se možná i estetem a to protože určitým mám způsobem umělecké sklony, to ovšem naznamená že bych se držel jakékoli stylu, at hudebního, či v šatníku (v šatníku stejně téměř nic nemám). Mám silný smysl po řízný humor protkaný sarkasmem a rád ho užívám v různé míře, samozřejmě nikdy né proti mému okolí abych někoho napadal apod. (pravý humor vidím hlavně v umění udělat si srandu sám ze sebe). To je v kostce, zřejmě bude i prostor abych to rozvinul.

A k tomu o čem je tento portál. Nejsem frigidní člověk a už vůbec nemám odpor k ženám (doufám že ony ke mne také ne, a myslím že tomu v normálních meřítkach je). Přesto mě intimní vztahy moc nelákají a způsob a pravidelnost sexuálních návyků je pro mne již dlouhou dobu nečiněnou aktivitou. A nechybí mi. Jak jsem psal, ženy rád mám a velmi se mi líbí pěkné slečny, přesto pro mě možnosti nebo návrhy či návaznost k sexu je né příliš příjemnou záležitostí. Pro mne osobně je představa většího zblížení skrytá v takovem pohanském náhledu radovenek, pitky a správneho křepčení, na ženu i rád sáhnu, avšak mam raději touhu, než touhou následně provozovat.
Ze všeho nejvíc mne v minulosti obtěžovali hovory na téma sexuálních zážitků ať někoho a už vůbec jsem neměl potřebu někomu sdělovat své zkušenosti. Abych to ještě popsal dál, již v minulosti jsem párkát penetraci provozoval, přesto v dalších etapách možností jsem se úpěsně vykrucoval. A od te doby se mi většinou stávají v rámci nebo spíš v okruhu sexu a známostí samé veselé historky.

Pokud Vás budou nějaké zajímat, rád je postupně rozepíší.
Zároveň mě zajímají nějaké......no já si spíš počtu o čem si zde píšete (něco sem projel, ale projedu i dál)

Zatím ahoj.

EM.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jsem rád že existují jasné definice. - od Ma-diskusni-forum-vni - 22. 09. 2012, 06:16:05
RE: Jsem rád že existují jasné definice. - od mušelín - 22. 09. 2012, 17:59:02
RE: Jsem rád že existují jasné definice. - od mušelín - 22. 09. 2012, 21:10:23
RE: Jsem rád že existují jasné definice. - od mušelín - 22. 09. 2012, 23:03:16

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Životní příběh jasné asexuálky yo -diskusni-forum-soy 15 37704 01. 09. 2016, 22:09:40
Poslední příspěvek: Kay-diskusni-forum-reen
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13785 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  Můj přítel nejspíš nemá rád sex -diskusni-forum-na 34 79187 06. 06. 2012, 10:58:15
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex