Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, tak jsem Vás našla
#6
(03. 05. 2010, 21:34:38)-Markéta- Napsal(a): k tomu zážitku na autobusáku pro mě to neni moc příjemné se o tom bavit, ale napíšu to jen stručně.Seděla jsem na zábradlí a čekala na autobus, v tom přijde nějaký nechutný chlap a začne se mě vyptávat kdy ná to jede atd. stoupne si ke mě skoro až mezi nohy a začne mě oshávat i tam kde by to člověk nejmíň čekala a vůbec nesnesl.Ptal se jestli je u mě někdo doma, že bysme si to tam mohli pěkně rozdat atd.Navzdory prosbám a odtahování se odemě nehnul, neodvážila jsem se mu jednu lisknout, protože by mě to asi pěkně oplatil.Zmaten Nakonec ho to naštěstí přestalo bavit a viděl, že nemá šanci tak odešel bezeslov pryč.
Nevím možná tohle pro někoho nic neznamená a mávne nad tím rukou, ale mě z toho nějakou dobu bylo špatně a teď když ho někde zahlédnu tak se mě zvedá kufr (žaludek).
Řekla bych, že na mě mělo vliv i to, že jsem chodila s klukama který šlo jen o jedno a že mně to pokaždé řekli skoro do očí.

Ahojky,věřím, že to muselo být hodně nepříjemný, ale nemyslim si, že by to mohlo mít rozhodující faktor na tvoji sexualitu. Stejně tak tvoje nepovedené známosti - ovlivnily tě, ale těžko by tě dokázaly proměnit z "normální" na asexuální.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ahoj, tak jsem Vás našla - od Lu-diskusni-forum-cy - 05. 05. 2010, 01:01:36

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 58975 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 9015 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8674 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17561 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15366 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex