Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, tak jsem Vás našla
#1
Ahoj, už dávno přemýšlím nad tím jestli jsem asexuál nebo ne.Začalo to tím, že jsem zjistila na střední, že se asi od ostatních trochu liším.Dnes žijeme ve světě plném sexu jestli se nemýlím?Proto v mé bývalé třídě každá holka každý kluk mluvili o tom jak si to o pátcích a víkendech rozdávají a jak je to super a jak jsou nadržení.Když se o tom zmiňovali, tak mě to připadalo až odpudivé nevím proč, ale jejich pestré vyprávění ve mě sice vzbudilo představu, ale nelibou.A to mluvili jen o normálním sexu ne o žádných perverznostech apod.
Už jsem s pár klukama chodila, ale vždycky z toho vyšlo jen to, že si chtěli jen užít a nakonec si se mnou žádný neužil, protože to tak daleko nedošlo.Líbání a hlazení mě nevadilo, ale jak zajela ruka pod spodní prádlo,tak to pro mě bylo spíš nepříjemné než vzrušující, několikrát jsem to přetrpěla a pak jsem to raději ukončila.
Mám ještě nepříjemný zážitek když jsem čekala na autobus to jsem měla tak 15 let, tak to mě asi taky moc nepřidalo, abych byla sexuálně hyperaktivní.
Moc jsem toho nepsala, ale podle Vás jsem asexuál nebo nejsem ?
Odpovědět
#2
Ahojky, možná bys mohla být trochu konkrétnější ohledně toho zážitku v tvých patnácti, protože některé události dokáží změnit postoj člověka k sexu, ale jinak asexuálka jseš.
Odpovědět
#3
Dle mého názoru k nám patříš, vítej :-)
"Je lepší shořet než vyhasnout." Kurt Cobain
Odpovědět
#4
(03. 05. 2010, 19:11:04)Lucy Napsal(a): Ahojky, možná bys mohla být trochu konkrétnější ohledně toho zážitku v tvých patnácti, protože některé události dokáží změnit postoj člověka k sexu, ale jinak asexuálka jseš.

Ahoj, tak k tomu zážitku na autobusáku pro mě to neni moc příjemné se o tom bavit, ale napíšu to jen stručně.Seděla jsem na zábradlí a čekala na autobus, v tom přijde nějaký nechutný chlap a začne se mě vyptávat kdy ná to jede atd. stoupne si ke mě skoro až mezi nohy a začne mě oshávat i tam kde by to člověk nejmíň čekala a vůbec nesnesl.Ptal se jestli je u mě někdo doma, že bysme si to tam mohli pěkně rozdat atd.Navzdory prosbám a odtahování se odemě nehnul, neodvážila jsem se mu jednu lisknout, protože by mě to asi pěkně oplatil.Zmaten Nakonec ho to naštěstí přestalo bavit a viděl, že nemá šanci tak odešel bezeslov pryč.
Nevím možná tohle pro někoho nic neznamená a mávne nad tím rukou, ale mě z toho nějakou dobu bylo špatně a teď když ho někde zahlédnu tak se mě zvedá kufr (žaludek).
Řekla bych, že na mě mělo vliv i to, že jsem chodila s klukama který šlo jen o jedno a že mně to pokaždé řekli skoro do očí.
(03. 05. 2010, 21:07:24)cloud Napsal(a): Dle mého názoru k nám patříš, vítej :-)

Ahoj a díky za přivítání.:)
Odpovědět
#5
Welcome to our independent universe...Chválící
Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty. Ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: "Mutanti ven", "Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!". A pokud ho tohle nevyžene, pak nevím co.
Odpovědět
#6
(03. 05. 2010, 21:34:38)-Markéta- Napsal(a): k tomu zážitku na autobusáku pro mě to neni moc příjemné se o tom bavit, ale napíšu to jen stručně.Seděla jsem na zábradlí a čekala na autobus, v tom přijde nějaký nechutný chlap a začne se mě vyptávat kdy ná to jede atd. stoupne si ke mě skoro až mezi nohy a začne mě oshávat i tam kde by to člověk nejmíň čekala a vůbec nesnesl.Ptal se jestli je u mě někdo doma, že bysme si to tam mohli pěkně rozdat atd.Navzdory prosbám a odtahování se odemě nehnul, neodvážila jsem se mu jednu lisknout, protože by mě to asi pěkně oplatil.Zmaten Nakonec ho to naštěstí přestalo bavit a viděl, že nemá šanci tak odešel bezeslov pryč.
Nevím možná tohle pro někoho nic neznamená a mávne nad tím rukou, ale mě z toho nějakou dobu bylo špatně a teď když ho někde zahlédnu tak se mě zvedá kufr (žaludek).
Řekla bych, že na mě mělo vliv i to, že jsem chodila s klukama který šlo jen o jedno a že mně to pokaždé řekli skoro do očí.

Ahojky,věřím, že to muselo být hodně nepříjemný, ale nemyslim si, že by to mohlo mít rozhodující faktor na tvoji sexualitu. Stejně tak tvoje nepovedené známosti - ovlivnily tě, ale těžko by tě dokázaly proměnit z "normální" na asexuální.
Odpovědět
#7
Ahoj Markéto, jak to tady popisuješ, úplně se mi nyní vybavil zážitek podobného rázu, i když naštěstí ne tak drastický. To jsem ještě chodila na gymnázium, přejížděla sem a protože mi ujel autobus, nezbývalo mi nic jiného, než se pozdržet navečer v nádražní hale. Byli tam už snad jen tři, čtyři lidé a ke mne si přisedl jeden neodbytný otrava, takový ten klasický slizoun, co si pak dokonce dovolil na mne sáhnout, tenkrát jsem z toho byla úplně hotová, dnes bych si s ním poradila raz dva, no ale naštěstí okolo procházela jedna paní, která to uviděla, a tak jej vyhodila.
Řekla bych, je to určité trauma, nicméně sexuální orientace je vrozená záležitost, projevující se primárně citovou náklonností k určitému pohlaví, čili právě to, do kterého pohlaví se dokážeme zamilovat, je vypovídající o naší sexuální orientaci. Tím traumatem nebo nakupením traumat v této oblasti se může změnit jen náš vztah k sexualitě, nikoliv sexuální orientace sama. Když si vzpomenu na sebe na střední, vyprávění spolužáků a barvité líčení jejich zážitků mne také nechávalo chladnou, neoslovoval mne zkrátka ten způsob. A když to hodnotím s odstupem, vím, že hojně přeháněli, že to zdaleka nebylo takové, jak to líčili, spíše se jenom chlubili, chtěli být zajímaví.
S tou asexualitou je to tedy otázka, být tebou, nechala bych to ještě otevřené pro další sebezkoumání. Třeba já jsem o sobě zjistila takovou věc, ne, že bych tedy přímo prahla po sexu, v tom se nic nemění, ale zjistila jsem, že když najdu duševně k sobě odpovídajícího muže....a že já jsem v tomto hodně náročná :), tak už mi možná sexuální vyhlídka nepřijde tak odstrašující až nemožná, ale celkem přirozená jako něco, co možná ke vztahu tak nějak patří, alespoň občas. Čili třeba i u tebe může být problém v tom určitém přístupu, obecném přístupu k sexualitě a sexu, který je dnes, jak můžeme vidět, převažující, ne tak v sexualitě samé.
Je to totiž tak, že dva lidé by se měli přirozeně skrze nějakou duševní jednotu dopracovat až třeba k tomu intimnímu, fyzickému projevu, ale to by mělo přirozeně vyplynout, ne tak, že jeden druhého bude do něčeho nutit, co protistrana tak necítí, je-li to tak, pak to je projev právě té duševní nejednoty a známka, že vztah není v pořádku. Pak nemá vůbec smysl se do něčeho nutit, natož ten vztah tímto uměle udržovat. Bohužel dnes se právě až příliš mnoho zdůrazňuje ve vztazích fyzická výkonnost a na tu podstatnou stránku, duševní, která má té fyzické vždy předcházet, se jaksi pozapomíná. A tady může spočívat pro některé lidi jádro pudla, jak se tak říká....Může se pak zdát, že je obtížné až téměř nemožné najít v tomto výchozím "klima" odpovídajícího partnera, nicméně oni jsou, jen člověk musí být trpělivý... Ale na to musíš každopádně přijít sama, zdali to tak nějak může či nemůže být. Čili další sebezkoumání je snad to nejlepší, co můžeš v této věci učinit, o tom jsem téměř přesvědčena.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 57956 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8898 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8569 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17379 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15192 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex