Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další nováček ve frontě
#3
(21. 07. 2020, 11:34:49)Irkara Napsal(a): Zdravím, ani nevím jak začít. Je toho tolik co bych chtěla říct, ale zároveň nechci říkat nic. Takže asi začnu s tím jak to všechno začalo. Jako teenager jsem nikdy neprojevovala touhu po vztazích. Myslela jsem si, že prostě potřebuju víc času než ostatní. Nikdy jsem nechápala holky co slintaly nad fotkami svalnatých chlapů bez trička. Se mnou to nic nedělalo. Nikdy jsem nechápala touhu se s někým vyspat na základě vzhledu. Nikdy jsem k nikomu nepocítila tělesnou přitažlivost a přišlo mi to tak normální. Já si připadala naprosto normální. 
Dokud jsem se nenachomýtla k prvnímu vztahu. Přišla jsem k němu v osmnácti tak trochu jako slepá k houslím. Nepřitahoval mě, nebyla jsem zamilovaná, ale bylo to něco nového, tak jsem to chtěla zkusit. A tehdy jsem zjistila že sex je pro mě nepříjemná, mokrá věc, která bolí, ale jinak se mi vztah líbil. Ani jsem nad tím moc nepřemýšlela, zpětně mi připadá že jsem se tomu chtěla prostě vyhnout. 
A tak jsem se vrhla do druhého vztahu. Opět to bylo na základě toho, že partner projevil snahu a já prostě svolila. Jenže ta věc se sexem se nezměnila. Byla to pro mě jen nepříjemná povinnost a po roce jsem k němu získala absolutní odpor. Na základě toho mi vadí i veškeré dotyky, které by mohly sexu předcházet. Jenže přítel mě miluje a chce se mnou zůstat i přes to, že sex máme jednou za pár měsíců a já mu nechci ublížit rozchodem. Jenže mám opravdu odpor ke všem intimnostem a on je romantická duše, která se ráda dlouze objímá atd... Snažila jsem se o tom s ním mluvit, jenže on tomu moc nerozumí a i když to o mně ví, tak se nic moc nemění. A tak jsem nešťastná. Závidím heterosexuálům co nemají k sexu odpor. Chtěla bych být "normální" a nemuset tohle řešit a mít s někým intimní a fyzický vztah, jenže to se nestane. 
Zrovna dneska jsem svolila abychom sex měli a jen stěží jsem se potom nerozbrečela. Ani nevím proč. A došlo mi, že ani nemám si s kým o tom popovídat, že se nemám ani komu svěřit. Cítím se tak hrozně sama a že je se mnou něco špatně. A tak jsem našla tohle fórum a svěřím se s tím alespoň internetu. Doufám že zde najdu pochopení a lidi kteří jsou naladěný na stejnou vlnu. Gratuluju všem, kdo se prokousali až sem a zároveň děkuju.
Rozpor....on je romanticka duse a rad se objima....a najednou sup sex??? Bud neni nekdo romanticka duse (on) a nebo je problem jinde (osvetli nam to ty) .... Jinak vitej....zase nejaky clovek co neni beznej kokot jako ti nadrzeni instalateri :-P  
Ps: mas kocky? Nebo psa?
Slepé cesty jsou...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další nováček ve frontě - od Fib-diskusni-forum-ril - 21. 07. 2020, 21:39:35

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další nováček tea-diskusni-forum-girl 1 5577 28. 10. 2019, 19:26:25
Poslední příspěvek: Naits-diskusni-forum-irhcLM
  Další nováček mich-diskusni-forum-aela. 12 25026 07. 02. 2019, 23:47:35
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Další nováček - zdravím! Lenk-diskusni-forum-aIqus 18 52009 30. 04. 2018, 09:06:13
Poslední příspěvek: wien-diskusni-forum-etta
  Další nováček lamenta-diskusni-forum-blemente 8 20781 07. 07. 2013, 10:40:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex