Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další nováček - zdravím!
#11
Tak se tam snad za rok sejdeme. ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#12
(16. 08. 2013, 06:47:44)Jakub Napsal(a): Líbí se mi tvůj optimizmus,to se tu moc nevidí. Když jsem já našel tyhle stránky,cítil jsem se takřka stejně jako ty a musím říct,že jsem k tomu pocítil i ohromnou úlevu :-) . A věř,že tady klidně můžeš najít ideálního partnera..Já to vím, protože jsem se díky těmhle stránkám oženil :-) .

Doufám, že i mě jednou čeká to, co Ty jsi našel. Nějak mě opouští naděje.
Někdy potřebujeme připomenout, že východ slunce trvá jen minuty, ale jeho krása může hořet v našich srdcích navěky.
(Drizzt Do'Urden)
Odpovědět
#13
(04. 08. 2014, 12:20:49)Exitus Napsal(a):
(16. 08. 2013, 06:47:44)Jakub Napsal(a): Líbí se mi tvůj optimizmus,to se tu moc nevidí. Když jsem já našel tyhle stránky,cítil jsem se takřka stejně jako ty a musím říct,že jsem k tomu pocítil i ohromnou úlevu :-) . A věř,že tady klidně můžeš najít ideálního partnera..Já to vím, protože jsem se díky těmhle stránkám oženil :-) .

Doufám, že i mě jednou čeká to, co Ty jsi našel. Nějak mě opouští naděje.

Jakub a Beryze jsou pro nás pro všechny takové legendy a naděje zároveň. Jinak LenkoIqus vítej mezi námi!!!!
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#14
Tak legenda jo ? :-) Hmmm to zní hezky :-)

Sakra pardon - Tady Jakub. Nevšiml jsem si,že je manželka přihlášená na mym PC :-)
Odpovědět
#15
(05. 08. 2014, 16:04:07)beryze Napsal(a): Tak legenda jo ? :-) Hmmm to zní hezky :-)

Sakra pardon - Tady Jakub. Nevšiml jsem si,že je manželka přihlášená na mym PC :-)

Však jo, před dávnými a dávnými lety za devatero horami a devatero řekami, žili, nežili ...
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#16
(04. 08. 2014, 12:20:49)Exitus Napsal(a): Doufám, že i mě jednou čeká to, co Ty jsi našel. Nějak mě opouští naděje.

Tebe opouští naděje? Moc by mě zajímalo jaký zkušenosti máš za sebou,že tohle můžeš říct.. kdybys věděl co mám za sebou já,možná by ses hodně divil :D Kdyby ses o to chtěl podělit než bude můj profil smazán,můžeš klidně :-) A naději si uchovej protože nikdy nevíš co ti život přinese... Já jsem toho důkazem a věř mi,že to čekání stojí za to. Hodně štěstí chlape a koukej se držet :-) Žádný vzdávání tu nebudu tolerovat :D
Odpovědět
#17
(15. 08. 2013, 23:12:51)LenkaIqus Napsal(a): Asi před třemi lety jsem se o tomto svém „problému“ zmínila na jednom fóru. Většina komentářů nestála za nic, ale někdo tam napsal, že asexualita je dobře známá věc, a že je to evidentně i můj případ. Chvíli jsem si říkala, co to je za výmysl, ale potom jsem si o tom přece jen něco přečetla. Moc dobře si pamatuju, jak moc mě některé články překvapily, protože to bylo, jako by někdo vzal můj život přes kopírák! A taky se mi moc ulevilo, protože i když vybočuji z řady, nejsem v tom sama. Ve společnosti, kde ze všech stran a ze všech médií útočí sex a erotika, je to pocit k nezaplacení. Navíc jsem dospělá, v hlavě jsem si to dávno srovnala a hloupé komentáře typu „Jak můžeš vědět, že se ti to nelíbí, když jsi to nezkusila?“ mě nemůžou rozházet. Děti taky nechci, takže jim odpadá další argument. Nejsem ani nemocná, ani psychicky nevyrovnaná. Prostě neplánuju mít sex. Nikdy, s nikým, za žádných okolností. Ano, chápu, že to budu mít těžké.

Ahoj, tímhle mi mluvíš doslova a do písmene, z duše. Souhlasím s tebou, mám to úplně stejně. :)
Odpovědět
#18
(19. 08. 2013, 19:17:34)LenkaIqus Napsal(a):
(19. 08. 2013, 18:55:14)spagetka Napsal(a): Byla jsi na tom Prague Pride ? Chválící

Ano, byla. Normálně mě děsí představa davu, ale průvod 20 000 lidí mě nadchnul! Atmosféra byla skvělá, lidi milí a usměvaví, já i kamarádky jsme si to báječně užily. Jedna z nich se nedávno také vybarvila a v sobotu byla venku poprvé jako holka. Shodly jsme se na tom, že už se těšíme na další ročník Šklebící se

(16. 08. 2013, 17:35:36)Charlie Napsal(a): Potom aj ja chcem robota. Koľko taký robot stojí?

To já netuším, ale levné to určitě nebude ... takže bych si asi co nejdříve měla začít hledat gay kámoše ;)

V současné době se bohužel vyrábějí spíše silikonové náhrady lidí a to právě na sex. Má to něco do sebe, jsou krásné, od živé ženy to bez doteku poznat skoro nejde a bývají různě vybavené. Některé vyspělé modely mají vyhřívání, hydrauliku, dotykové senzory a dokonce snad i nějaké zpětnovazební členy. Ceny těch jednodušších začínají na 250 tisících korunách a ty složitější jsou samozřejmě dražší. Ale pořád to není parťák, je to pouze v tomto smyslu souložící mašina. Robota ve smyslu komunikace, interakce a inteligence zatím zkonstruovat komerčně nejde. A s tím gayem to také není řešení. Gay není asexuál, má svoje potřeby a pudy a asi by tvůj vztah nepochopil. A taky by ho to možná omezovalo. Myslím, že jediným rozumným řešením je najít si opět asexuální polovičku. Ale z vlastní zkušenosti vím, že je to velmi obtížné. Tedy skoro nemožné.
Odpovědět
#19
Ahoj! Súhlasím s EDW. Gay kámoš nie je riešenie. Ak chceš mať niekoho a byť šťastná tak určite potrebuješ asexuála, ale ako EDW píše je to veľmi ťažké, no nie nemožné podľa mňa, hoci ja toho príkladom nie som. Máš podľa mňa výhodu, že netúžiš po deťoch, tým pádom máš väčšiu voľnosť v hľadaní partnera. Verím, že tu nájdeš pohodových ľudí s ktorými si sadneš a možno časom aj partnera. Veľmi Ti to prajem a aj všetkým tu, ktorý hľadajú blízkeho človeka :-)
Človek, ktorý si uvedomí svoju zodpovednosť za inú ľudskú bytosť, alebo za nedokončenú prácu, nebude nikdy schopný zahodiť svoj život. Pozná dôvod prečo žiť, a vydrží takmer všetko. (Viktor E. Frankl)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další nováček ve frontě Irk-diskusni-forum-ara 13 17869 24. 08. 2020, 08:09:01
Poslední příspěvek: Irk-diskusni-forum-ara
  Další nováček tea-diskusni-forum-girl 1 5554 28. 10. 2019, 19:26:25
Poslední příspěvek: Naits-diskusni-forum-irhcLM
  Další nováček mich-diskusni-forum-aela. 12 24949 07. 02. 2019, 23:47:35
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Další nováček lamenta-diskusni-forum-blemente 8 20734 07. 07. 2013, 10:40:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex