Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další nováček ve frontě
#10
Irkara: Když jsi zmínila (ve svém prvním příspěvku), že ses po tom málem rozbrečela, připomnělo mi to vlastní zkušenosti podobného rázu. Takové vztahy se sexem ze soucitu jsem zažila dva a ani jednou to nedopadlo dobře. I když jsem nakonec dala svolení, připadala jsem si jako znásilněná. Místo toho, aby společné intimnosti vztah posilovaly, naopak ho narušovaly. Toho prvního jsem začala nenávidět za to, že mě "pošpinil" a "zkazil" (i když tam to bylo umocněné i vzájemnými emocionálními výpady a manipulací), k tomu druhému jsem si po nějaké době vytvořila silný fyzický odpor, který se stále stupňoval (pak už mi vadily i takové banality jako letmý dotyk, když mi třeba něco podával). Ale měla jsem ho ráda, říkala jsem si, že to je hodný kluk, že si to ode mě nezaslouží... No jo, moment, ale co si nezaslouží? Rozchod? Anebo vztah s partnerkou, která nedokáže 100% fungovat tak, jak by chtěl a potřeboval? 
Zjistila jsem, že platí pravidlo: "Jediné, co pro tebe můžu udělat, je to, že na sobě budu pracovat." Uvědomila jsem si, že aby byli lidi okolo nás v pohodě, musíme být v pohodě hlavně my sami. Pokud půjdeme proti sobě, nikomu tím nepomůžeme.
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další nováček ve frontě - od Ilm-diskusni-forum-atar - 23. 07. 2020, 13:47:50

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další nováček tea-diskusni-forum-girl 1 5650 28. 10. 2019, 19:26:25
Poslední příspěvek: Naits-diskusni-forum-irhcLM
  Další nováček mich-diskusni-forum-aela. 12 25432 07. 02. 2019, 23:47:35
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Další nováček - zdravím! Lenk-diskusni-forum-aIqus 18 52454 30. 04. 2018, 09:06:13
Poslední příspěvek: wien-diskusni-forum-etta
  Další nováček lamenta-diskusni-forum-blemente 8 20996 07. 07. 2013, 10:40:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex