Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej mládeži, máte mezi sebou stařešinu:)
#1
Zdravím všechny z vás, kteří byste (až na pár drobných výjimek) mohli být mými dcerami či syny - pokud bych k tomu ovšem byl patřičně disponován:). Za necelé 3 roky budu půlstoletý:), leč přesto nebo právě proto nehodlám na nikoho "dělat ramena" - na tomto fóru jsem nováček, zaregistroval jsem se asi před měsícem a přesto, že se tady už trochu rozkoukávám, přicházím s pokorou a s ochotou přijmout každou radu či názor od kohokoli bez ohledu na věk...

Že mám "něco jinak" jsem začal tušit už během studia na VŠ. Už vidím, jak mnozí 20-letí, kteří mají jasno už pár let, povytahují obočí:), ale opravdu jsem si do té doby myslel, že jsem prostě nenašel tu pravou a až ji najdu, tak vše bude OK. Leč mluvím o polovině 80. let, kdy byl (v novinách, televizi a českých filmech) téměř tabu i normální "heterosex", kdy o homo- a bisexualitě se semtam potichu špitalo, zatímco o asexualitě bylo ticho přímo hrobové. Navíc -jak jsem slyšel a tady se i dočetl - někteří "odborníci" v ni nevěří dodnes:).
Dlouho jsem svoje potíže při seznamování se ženami přičítal i následkům po dětské mozkové obrně, které se projevují ztíženou chůzí a občas tomu odpovídající porcí "komplexů":). Dočetl jsem se, že asexualita může mít původ i ve změnách ve struktuře mozku, takže tu může být i souvislost, ale nikdy jsem nenašel odvahu obrátit se s tímto na žádného lékaře - vzhledem k tomu, jaké mají někteří z vás s nimi zkušenosti (zvláště se sexuology), se mně do něčeho podobného ani moc nechce...

Chtěl bych tu získat nějaké nějaké užitečné informace a postřehy o asexualitě - pokud možno ve formě pro mně stravitelné:) Jsem sice vysokoškolák, leč absolvent přírodovědecké fakulty a z různých filosoficko-psychologických "mouder", která tu občas čtu, jsem poněkud v rozpacích:).
To hlavní a nejlepší nakonec - chtěl bych tu najít kamarádku či partnerku, která je buď asexuální "od přírody" nebo která se prostě dovede bez sexu obejít; které ovšem nevadí běžný jemný fyzický kontakt. Pokud si odmyslím sex jako takový, "v rovině platonické" jsem v podstatě heterosexuál - ženy se mně líbí, některé mně svým způsobem i velmi přitahují... Je mně ovšem jasné, že nebude vůbec jednoduché najít takovou, která by se obešla bez sexu, které by nevadily moje zdravotní potíže a hlavně - a to tu bude nakonec možná vůbec největší problém - takovou, pro kterou bych nebyl příliš starý...:).

Takže sečteno a podtrženo - s povděkem přivítám každou radu či názor týkající se asexuality, zvláště "ve vztahu ke vztahům", a to zejména pokud jde o soužití lidí přes 40, případně o páry s větším věkovým rozdílem (řekněme nejvýše kolem 15 let), případně postřehy na téma asexualita a zdravotní potíže. Pokud jde o ten věkový rozdíl, opravdu nehodlám "jít do extrému" a napodobovat některé pěvecké a herecké celebrity; zrovna tak chci uklidnit zdejší "náctileté" slečny, že k pedofilovi mám opravdu hodně dalekoŠklebící se

Závěrem děkuju všem, kteří našli dost trpělivosti a dočetli tento výplod až dokonce:D, stejně tak všem, kteří se se mnou podělí se svými zkušenostmi, radami či názory.

Ivo
Odpovědět
#2
to je milé, že to tu není jen klub rozežrané mládeže :D vítej mezi nás :)
Odpovědět
#3
Předpokládám, že se tu budou nacházet i členové/členky středního věku, přispívají zde však spíše v menší míře. Doporučuji Ti zadat inzerát v sekci seznamka, aby Tě nějakým nedopatřením nějaká potenciálně vhodná duše neminula.
Odpovědět
#4
přeji mnoho štěsí při hledání :o)

Jen tak na okraj... až budu mít po zkouškách, hodlám podniknout maraton po všemožných doktorech a zkusím to nějak řešit... Tak dám pak vědět jak jsem dopadla :D
Odpovědět
#5
Ahoj, vítej mezi námi. :) Myslím, že i tady na fóru klidně můžeš najít partnerku přiměřeného věku, protože lidé ve středním věku se sem také registrují a není jich zase tak málo (i když je pravda, že tady tvoří menšinu) - stačí jenom trochu hledat. :)

(11. 01. 2011, 09:58:57)Illusor Napsal(a): Doporučuji Ti zadat inzerát v sekci seznamka, aby Tě nějakým nedopatřením nějaká potenciálně vhodná duše neminula.

Rada je sice rozumná, ale když se člověk podívá na Iva profil, tak zjistí, že už inzerát v seznamce má. :)
Odpovědět
#6
To Anathema:

V tom případě je všechno v tom nejlepším pořádku a život fóra může směle pokračovat dál :-)
Odpovědět
#7
Ahoj,vítej mezi námi.Takže příroda,jo? To je hezké.Můžeš to ještě nějak upřesnit? :)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#8
Vitaj a pevne verim, ze tu najdes vela odpovedi alebo aspon barliciek k odpovediam na tvoje otazky a dufam, ze i partnerku. :)
Odpovědět
#9
Díky všem prvním reagujícím za přivítání a povzbuzení do hledání:)

Zdraví

Ivo
Odpovědět
#10
(11. 01. 2011, 00:15:40)ivo63 Napsal(a): Zdravím všechny z vás, kteří byste (až na pár drobných výjimek) mohli být mými dcerami či syny - pokud bych k tomu ovšem byl patřičně disponován:). Za necelé 3 roky budu půlstoletý:), leč přesto nebo právě proto nehodlám na nikoho "dělat ramena" - na tomto fóru jsem nováček, zaregistroval jsem se asi před měsícem a přesto, že se tady už trochu rozkoukávám, přicházím s pokorou a s ochotou přijmout každou radu či názor od kohokoli bez ohledu na věk...

Že mám "něco jinak" jsem začal tušit už během studia na VŠ. Už vidím, jak mnozí 20-letí, kteří mají jasno už pár let, povytahují obočí:), ale opravdu jsem si do té doby myslel, že jsem prostě nenašel tu pravou a až ji najdu, tak vše bude OK. Leč mluvím o polovině 80. let, kdy byl (v novinách, televizi a českých filmech) téměř tabu i normální "heterosex", kdy o homo- a bisexualitě se semtam potichu špitalo, zatímco o asexualitě bylo ticho přímo hrobové. Navíc -jak jsem slyšel a tady se i dočetl - někteří "odborníci" v ni nevěří dodnes:).
Dlouho jsem svoje potíže při seznamování se ženami přičítal i následkům po dětské mozkové obrně, které se projevují ztíženou chůzí a občas tomu odpovídající porcí "komplexů":). Dočetl jsem se, že asexualita může mít původ i ve změnách ve struktuře mozku, takže tu může být i souvislost, ale nikdy jsem nenašel odvahu obrátit se s tímto na žádného lékaře - vzhledem k tomu, jaké mají někteří z vás s nimi zkušenosti (zvláště se sexuology), se mně do něčeho podobného ani moc nechce...

Chtěl bych tu získat nějaké nějaké užitečné informace a postřehy o asexualitě - pokud možno ve formě pro mně stravitelné:) Jsem sice vysokoškolák, leč absolvent přírodovědecké fakulty a z různých filosoficko-psychologických "mouder", která tu občas čtu, jsem poněkud v rozpacích:).
To hlavní a nejlepší nakonec - chtěl bych tu najít kamarádku či partnerku, která je buď asexuální "od přírody" nebo která se prostě dovede bez sexu obejít; které ovšem nevadí běžný jemný fyzický kontakt. Pokud si odmyslím sex jako takový, "v rovině platonické" jsem v podstatě heterosexuál - ženy se mně líbí, některé mně svým způsobem i velmi přitahují... Je mně ovšem jasné, že nebude vůbec jednoduché najít takovou, která by se obešla bez sexu, které by nevadily moje zdravotní potíže a hlavně - a to tu bude nakonec možná vůbec největší problém - takovou, pro kterou bych nebyl příliš starý...:).

Takže sečteno a podtrženo - s povděkem přivítám každou radu či názor týkající se asexuality, zvláště "ve vztahu ke vztahům", a to zejména pokud jde o soužití lidí přes 40, případně o páry s větším věkovým rozdílem (řekněme nejvýše kolem 15 let), případně postřehy na téma asexualita a zdravotní potíže. Pokud jde o ten věkový rozdíl, opravdu nehodlám "jít do extrému" a napodobovat některé pěvecké a herecké celebrity; zrovna tak chci uklidnit zdejší "náctileté" slečny, že k pedofilovi mám opravdu hodně dalekoŠklebící se

Závěrem děkuju všem, kteří našli dost trpělivosti a dočetli tento výplod až dokonce:D, stejně tak všem, kteří se se mnou podělí se svými zkušenostmi, radami či názory.

Ivo

Vítej :) Zdaleka ne všichni jsou tady mladí, mě půlstoletí čeká za 11 let ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Mezi svými? Jirk-diskusni-forum-a6991 4 10283 22. 06. 2016, 20:49:52
Poslední příspěvek: Jirk-diskusni-forum-a6991
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15328 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17592 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina
  můžu mezi vás? da-diskusni-forum-dka 30 80107 31. 07. 2011, 07:42:36
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka
  něco mezi Sy-diskusni-forum-sel 23 61929 09. 12. 2010, 08:37:01
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex