Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč jsem vlastně tady
#1
Nejsem si úplně jistá svou orientací. Necítím potřebu vyhledávat kohokoli za účelem intimního sblížení a nemyslím, že je nutné situaci jakkoli řešit, jsem přecejen trochu mladá. Moje matka měla prvního "kluka" málem ve třiceti (to individuum je mimochodem můj otec), tedy na mne netlačí, abych si někoho hledala. Problém je spíše ve vrstevnících, trpících utkvělou představou, že pokud neslintám po každém druhém, jsem frigidní, lesba nebo něco mezi tím.
Může a nemusí to být věkem, nicméně nemyslím, že by škodila trocha nezávazného kontaktu s lidmi, kteří jsou schopni nahlížet na tyto záležitosti s odstupem.
Odpovědět
#2
Ahoj,myslím,že v tvém případě není kam spěchat a teprve se ukáže kam patříš,soudě podle genetických předpokladů. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#3
Vitaj medzi nami, čas ukáže ako to s tebou asi bude. Ale aspoň budeš mať rozhľad, keď nič iné, po návšteve našich stránok. Inak konfety na tvoju hlavu. Tadáááá si 1.000-ci člen :)
Odpovědět
#4
(26. 01. 2011, 21:14:36)Zafod Biblbrox Napsal(a): Tadáááá si 1.000-ci člen :)

Ani jsem si nevšimla... Díky za uvítání.
Odpovědět
#5
Vítej mezi náma ostavenče 1000 člen, budeme slavit :D
Odpovědět
#6
(26. 01. 2011, 20:55:10)Reana Napsal(a): Nejsem si úplně jistá svou orientací. Necítím potřebu vyhledávat kohokoli za účelem intimního sblížení a nemyslím, že je nutné situaci jakkoli řešit, jsem přecejen trochu mladá. Moje matka měla prvního "kluka" málem ve třiceti (to individuum je mimochodem můj otec), tedy na mne netlačí, abych si někoho hledala. Problém je spíše ve vrstevnících, trpících utkvělou představou, že pokud neslintám po každém druhém, jsem frigidní, lesba nebo něco mezi tím.
Může a nemusí to být věkem, nicméně nemyslím, že by škodila trocha nezávazného kontaktu s lidmi, kteří jsou schopni nahlížet na tyto záležitosti s odstupem.

Na patnáct let zatím velmi zajímavý profil, zájmy (hudba mj.), podpis, vyjadřování. Tak nevím, jestli věřit, ale určitě bych chtěl...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#7
Věřit čemu? Že jsem skutečně psala o sobě, nebo mému věku? Tvůj příspěvek jsem probírala s rodinou (neví, o jaké jde fórum) a má sestra (11 let) se ptá, zda se podle tebe mozky fasují až po dvacítce?
Odpovědět
#8
:) pekne napísané. Nemôžeš sa tomu diviť Reana, keď to tak človek okolo seba dnes sleduje, tak nielen po dvaciatke, ale by som ešte aj niečo pridal. Niekedy sa mi až zastavuje mozog nad konaním niektorých teens. Tvrdá ruka bývalého režimu a aj školského mala svoje výsledky
Odpovědět
#9
Myslím, že chyba dnešní společnosti je spíše v polovičatosti výchovy než v čem jiném. Já doma "vedena" nejsem, přesto jako jediná ve třídě nemluvím sprostě a ještě nikdy jsem nepila.

(27. 01. 2011, 20:34:45)Zafod Biblbrox Napsal(a): Tvrdá ruka bývalého režimu a aj školského mala svoje výsledky

No, to bezpochyby měla. Ještě dnes se učíme, že "křesťanství vypěstovalo v lidech závislost na Bohu, náboženských hodnotách a posmrtném životě". Ještě dnes "řekni svůj názor" znamená u některých učitelů "souhlas se mnou".
Odpovědět
#10
nemyslel som to, čo učila, ale spôsob výchovy. Dnes nemá učiteľ žiadne práva. Jedna facka vedela vyriešiť problém raz a navždy. Teraz by z toho bolo disciplinárne jednanie a učiteľ by bol na pokraji vyhadzovu. Vtedy sme mali rešpekt a strach a TO bol výchovný prostriedok. A toto ti myslím potvrdí každý, kto zažil školstvo vtedy a aj dnes :) samozrejme vždy záleží na jedincovi ako moc si nechá skákať po hlave ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4732 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 10055 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17371 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15184 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7139 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex