Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asi tak nějak
#1
Stal jsem se dost citlivý na své soukromí, ale tady je to snad anonymní.
Těžko říct jestli za co se označit, když jsem si nejdřív myslel že jsem gay poté, co mě sex s holkama přišel trapný a takový nečistý, poté co to stejné bylo i s klukem jsem si myslel, že jsem bičko. ted žiju dlouho bez sexu a jsem štastný. Příjde mi ale hezké někoho políbit nebo vedle někoho jen tak usnout v totální izolaci žít nechci, bohužel to nikomu nestačí. Taky nehodlám nikomu nic říkat pokud si mít s kým promluvit.
Odpovědět
#2
Ahoj, myslím, že jsi tady "doma", vítej......
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#3
Vítej doma :) takových nás je tu víc :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#4
(11. 02. 2011, 09:30:07)iveecheck Napsal(a): Stal jsem se dost citlivý na své soukromí, ale tady je to snad anonymní.
Těžko říct jestli za co se označit, když jsem si nejdřív myslel že jsem gay poté, co mě sex s holkama přišel trapný a takový nečistý, poté co to stejné bylo i s klukem jsem si myslel, že jsem bičko. ted žiju dlouho bez sexu a jsem štastný. Příjde mi ale hezké někoho políbit nebo vedle někoho jen tak usnout v totální izolaci žít nechci, bohužel to nikomu nestačí. Taky nehodlám nikomu nic říkat pokud si mít s kým promluvit.

Už pouze ta ochota a potřeba mít sex s klukem je vypovídající, není to podle mýho otázka hledání, jak vyznělo s "nadhledem" z popisu, jako když se jde na zkoušku pouze do jinýho kina. Otázka je: koho může napadnout vyspat se s mužem? Odpověď: homosexuálně orientovaného člověka. To, že jsi měl sex s oběma pohlavími tě určitě nedělá bisexuálem, ač jím můžeš být, a ani popisovaný pocity asexuálem. Právě proto, že prvořadá je ta ochata přístupu k sexu s mužem.

Problém vidím spíš v nervozitě, v nedostatku zkušeností a třeba i v nedobrých partnerech, potažmo vlastním nízkém sebevědomí. Jinak by znamenalo, že každý nepovedený první sexuální styk dělá z člověka asexuála. Potřeba líbání a intimity je čistě sexuálním projevem. Teď si jen vymezit k jakýmu pohlaví je ona náklonnost a hádanka je vyřešená...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#5
třeba se nemusí vymezovat vůči pohlaví, může být prostě bisexuální a nebo biromantický
Odpovědět
#6
(11. 02. 2011, 15:42:13)Zerda Zerubis Napsal(a): třeba se nemusí vymezovat vůči pohlaví, může být prostě bisexuální a nebo biromantický

Však v první části jsem to sám připustil, druhé části tvé odpovědi nerozumím. Jak se charakterizuje biromantický člověk? To je nějaký skutečný pojem (nikde jsem ho nenašel) nebo blábol?
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#7
biromantik je to samé co bisexuál, ale asexuálům se říká biromantický a nebo taky heteroromantici a nebo homoromantici

slovo blábol je tvé oblíbené, že ano?
Odpovědět
#8
mno já jsem před xx lety měla něco s holkou a taky nejsem lesba.Navíc jsem toho názoru,že když se člověk zamiluje,může být pohlaví věcí druhořadou.Ale když člověk hledá sám sebe a je zmatený,protože není nikdo,komu by natolik důvěřoval,aby se mu mohl svěřit se svým problémem,tak mu nezbude nic jiného,než si tím vším hledáním projít sám.A to,jakou či jaké cesty zvolí,aby se dobral cíle či jen náznaku cíle,jsou nepodstatný.Důležité je,že je šťastný tam kde je a vypadá to,že je na správné cestě.Já tě tu teda vítám a přeji ti,aby jsi našel odpovědi,které hledáš.nenech se zmást ale krásnou barvou tohoto fóra.Je to tu stejné jako venku.Někteří lidé jsou moc moc fajn a jiní.....mno prostě jako venku.
Odpovědět
#9
Vidím to podobně jako another, podle mě jsi se možná nechal jen strhnout svým okolím a chtěl jsi sex proto, že to dělají jiní. A teď jsi trochu rozčarovaný z toho, že Ti to nechybí. Možná to jen nebyla ta pravá láska? a možná je to v něčem jiném...

I když nevím, kolik Ti je, myslím, že vyčkat s nějakým jednoznačným soudem, dokud Ti opravdu nějaká bytost nebude chybět, nebo Tě přitahovat, nemůže být na škodu. Sama jsem se tím začala zabývat až docela nedávno.
Odpovědět
#10
Souhlasím s another a mušelínem. Je to o vývoji, přemýšlení, ne o rychlým hledání nějakých kategorií. Proto se dá asi těžko i z našeho úhlu pohledu k věci vyjadřovat objektivně. Když si vezmeš, že 99,99% jakože asexuality je jen zástinným manévrem deprese nebo čistokrevný asociálnosti, tak jak vyhodnotit ze tří řádků člověka, jestli není právě on tou zbývající promilí?

Zerubis: no, když ti ta slova pomůžou...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84852 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  tak nějak se hledám Ti-diskusni-forum-zz 3 9725 24. 03. 2019, 22:22:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8563 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 41992 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex