Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asi tak nějak
#11
už jsem slyšela mluvit o asexualitě obyčejný lidi,psychology a sexuology,ale ty jsi první co mluví o jakémsi zástiným manévru pravé podstaty a ještě v tak vysokým procentu.....tos někde slyšel nebo četl nebo je to tvůj osobní názor?
Odpovědět
#12
Arthure, si sobě opravdu jistý, že si na správném fóru? ty zjevně asexuál nejsi, což tě nejspíše vede k tomu, že všechno je blábol, asociálnost a bůhví co ještě
Odpovědět
#13
(12. 02. 2011, 14:16:26)Arthur Napsal(a): Když si vezmeš, že 99,99% jakože asexuality je jen zástinným manévrem deprese nebo čistokrevný asociálnosti, tak jak vyhodnotit ze tří řádků člověka, jestli není právě on tou zbývající promilí?

Arthure, takto bych tuto problematiku zase nebagatelizovala. Jednoduchá řešení vypadají sice na pohled lákavě, ale ono smést vzápětí něco ze stolu ještě zdaleka nemusí znamenat vyřešení. To je jako říct, že každý člověk, který experimentuje v životě něco mimořádného, co se poněkud rozchází s obecně vžitou představou reality, patří automaticky pod kategorii "blázen". To už zde kdysi bylo a naštěstí takovéto "sebevědomé" kategorizace již ztrácí pevnou půdu pod nohama.....díky Bohu (a snad i zdravému rozumu). To jen pro přirovnání. Navíc, někdy je těžké určit příčinu a následek, co si myslíš, že asi prožívá člověk, který kvůli přetrvávající nízké sexuální touze má potíže najít odpovídajícího partnera a pohrává si proto s myšlenkou, že třeba nakonec proto zůstane nedobrovolně sám? Myslím, že si odpovědět dokážeš i sám......Je to pak tak trochu jako začarovaný kruh. Možná bys to měl zkusit brát i tak, že je zde nemalá skupina lidí, kteří prostě znají i spoustu lepších pocitů než sexuální uspokojení a dosahování sexuálních vrcholů s partnerem, že to jednoduše pro ně není v partnerství, životě kdovíjak významný aspekt. Že třeba více preferují duševní stránku vztahu, protože jsou tak prostě už založeni. A chceš snad proto říct, že jsou automaticky proto nemocní? Tím nechci absolutně negovat tvoji úvahu, ale těch 99,99% nebo kolik jsi to tam psal, mi tedy přijde hodně nadsazených. Ale říkám narovinu, nepovažuji se ža žádnou mluvčí asexuálů nebo tak něco, sama se dosud snažím v lecčem zorientovat, co a jak v této záležitosti. Zkus se tedy také vžít tak trochu i do pocitů druhého člověka, když o něčem usuzuješ, neposuzovat celou záležitost jen ze svého náhledu a cítění.....
Hezkou neděli.....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#14
Pro některé
Nenapsal jsem kolikrát jsem měl v životě sex ani jsem se nezmínil, jak dlouho jsem bez sexu. Mluvit o takových věcech mi vadí. Čekám spíš něco na způsob pochopení než hodnocení mého sebevědomí nebo dokonce mého sexu a vztahů. Já to mám se sebou vyřešené už nějakou dobu a dobře vím co chci, takže mi rady na způsob že z lásky to bude jiné jsou na nic.
Odpovědět
#15
z toho si nic nedělej, jsou tady někteří "chytří" co si myslí, že sežrali moudrost světa a budou ti říkat co máš se svým životem dělat, byť jim budeš neustále opakovat, že si spokojený, ale jim není dáno to pochopit
Odpovědět
#16
Myslím, že slušností je, ponechat každýmu svůj názor. Moje hodnocení asexuality je, jaké je. Uznávám ji, ale vidím taky, co vidím. Nemluvě, že mi tu nikdo na otázku asexuality neposkytl, kromě jednoho člověka, žádnou relevantní odpověď. Že existuje asexualita a "asexualita", plyne z mojeho pozorování. Jestli se případně pletu, nechte na mě. Já vám vaše omyly taky neberu...

Kdo si chce udělat obrázek o "asexualitě", stačí, aby někdy navštívil chat kolem 23. hodiny... jako se to podařilo mě se Zerubisem a spol. Možná řekneš, Zerubisi, že se jedná a jednalo o srandu, ale jako heterosexuál, zvláštní, takovou potřebu "bavit se" nemám. Z čehož vysuzuju, že už v tomto směru jsem větší asexuál než ty, aniž bych se tu prezentoval jako Wiki znalec. (neber osobně)

Můj názor na asexualitu je daloko niternější, než abych o ní velkohubě žvanil, značkoval se a měl vyvěšenou doma asexuální vlajku. Pro koho není tento pojem intimní, pro toho, podle mýho názoru, je to jen zastírací manévr, kterýmu člověk možná i upřímně věří... přidružují-li se k tomu ještě depky a apod., pak o tom mám za sebe úplně jasno. A stejně tak si myslím, že je úplně jedno, jestli se s tímto názorem s někým shodnu nebo ne...

A závěrem: jestli jsem tu dobře nejlíp vysoudím sám (taky nemám rád chytráky, co sežrali moudrost světa). Že se zde nebavím se sexuálně orientovanými lidmi, ale spíš s asexuálními (mě nejbližšími), znamená, že nemusím svoji působnost nějak složitě zvažovat...

A úplně nakonec: promile je 0,001%, takže mne mrzí, že jste si spíš nevšimli mé velkorysosti...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#17
(14. 02. 2011, 13:01:08)Arthur Napsal(a): Že existuje asexualita a "asexualita", plyne z mojeho pozorování.
V zasade souhlas, taky mam v nekterych pripadech celkem pochybnosti, plyne to ostatne i z toho, co mam uz nejaky ten rok napsano v profilu. Ale dat k tomu takova procenta, to je bohuzel naprosto neobjektivni (a myslim, ze to vis). Pokud za nimi stojis, bylo by zahodno uvest, z jakeho vzorku (alespon pocetne) jsi vychazel. Pro zaver oduvodnujici ta tva procenta bych to videla tak na 100 lidi, kteri o sobe tvrdi, ze jsou asexualove. Vychazel jsi z takoveho vzorku, nebo jsi jen cetl par temat a debat na chatu a z tech par nejhlasitejsich sis udelal nejaky obrazek (i kdyby jo, tezko bys mohl dojit k takovemu procentu)? Pokud to druhe, jen tu placas do vody a asi chces jen provokovat (a jak vidno, vychazi ti to). Kazdopadne se nediv, ze te tu nekteri lide neberou vazne, kdyz tu vypoustis na prvni pohled hlouposti (stale narazim na ta procenta).

(14. 02. 2011, 13:01:08)Arthur Napsal(a): Kdo si chce udělat obrázek o "asexualitě", stačí, aby někdy navštívil chat kolem 23. hodiny... jako se to podařilo mě se Zerubisem a spol. Možná řekneš, Zerubisi, že se jedná a jednalo o srandu, ale jako heterosexuál, zvláštní, takovou potřebu "bavit se" nemám.
Znas "kdo to dela, ten mlci, kdo to nedela, ten o tom mluvi"? Dle meho nazoru asexualita netkvi v tom, co clovek rika (resp. zda se tematu sexu a sexualnim narazkam vyhyba), ale co dela (resp. nedela). Pokud nekdo ironizuje nejake intimnosti, svedci to spis o tom, ze neni nejaky fanatik, ktery ma nejake jine problemy, kvuli kterym se (dle tveho nazoru mylne) oznacuje za asexuala. Zda se mi, ze si trochu odporujes.

(14. 02. 2011, 13:01:08)Arthur Napsal(a): Můj názor na asexualitu je daloko niternější, než abych o ní velkohubě žvanil, značkoval se a měl vyvěšenou doma asexuální vlajku.
Kolik zdejsich uzivatelu se znackuje a ma doma vyvesenou asexualni vlajku? :-)

(14. 02. 2011, 13:01:08)Arthur Napsal(a): A úplně nakonec: promile je 0,001%,
No kdyz uz jsme u toho, ja dosud zila v domneni, ze promile je 0,1 % (tisicina celku, nikoliv tisicina setiny) ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#18
Uznávám, ty procenta a promile, to je moje slabina. Já většinou piju na litryHladový, ne na promile, takže ty počty jsou pak komplikovaný...LOL Na druhý straně si na objektivitu ani nechci hrát, a málokdo rozumný by z příspěvků toto fórum, a nejedněch výplodků, za objektivní bral... Vzorky a faktický vývody musíme nechat všichni určitě na fundovanější lidi... Těch 99.99% je v překladu spíš: "skoro všichni". Stejně jako 0,01% (k těm 99,99) jako "minimum".

Co se týká "humoru" na chatu, tak si myslím, že prozrazuje mnohý... a osobně to nepodceňuju.

Přesto se snažím ještě pochopit tu "většinu" (jedná se neustále o proces!), které, jak si pochopila, moc v asexualitě zatím za jejich anděly smrti příkladně apod., nevěřím. Dobrou zvěstí je, že výjimky tu existují. A stejně dobrou zvěstí je, že se zatím může každý pod touto výjimkou cítit. (teda teď už jen skoro každý) Pán zelený
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#19
(14. 02. 2011, 16:08:25)Arthur Napsal(a): Já většinou piju na litryHladový

A já už řadu týdnů přemýšlím o tom, co vlastně vězí za těmi tvými nesouvislými, zmatenými a nesrozumitelnými příspěvky, ve kterých si velmi často odporuješ a téměř nikdy je nezapomeneš "okořenit" dávkou osobních útoků a urážek - a až teď je mi to konečně jasné. :D

Pokud jsi z toho, co se píše na chatu - pokud vím, tak aktivně jsi se tam účastnil debaty jenom jednou, vydedukoval, kdo je a kdo není asexuál a to jen na základě toho, z čeho si tam momentálně dělá legraci, tak to tě musím zklamat, ale asexualita a smysl pro humor se vzájemně nevylučují. Stejně tak je zcestná tvoje předchozí úvaha o tom, že zakladatel tohoto tématu je téměř určitě homosexuál a to jen na základě toho, že uvádí, že měl v minulosti nějakou náhodnou homosexuální zkušenost, ač on sám se tak necítí a tvrdí, že je bez sexu spokojený. Nepřijde mi ani trochu normální, že máš potřebu tady neustále o někom vynášet soudy, aniž by jsi dotyčného vůbec znal a cokoliv bližšího o něm věděl - tvoje soudy se tak často opírají pouze o pár řádků, které někdo napsal na fóru nebo na chatu. Nehledě na to, že nemám pocit, že by tady o tyto tvoje soudy vůbec někdo stál.

Na fóru už jsi registrovaný měsíc a půl, přesto ani po této době jsi si nebyl schopný zjistit o asexualitě základní informace a to jak prostřednictvím tohoto fóra a jeho důležitých vláken, tak ani prostřednictvím zahraničních stránek a fór pojednávajících o asexualitě - kdyby jsi to udělal, tak by jsi např. věděl, že termín biromantic asexual je opravdu reálný a na zahraničních stránkách snadno k dohledání, nakonec asexualita a její rozdělení z hlediska toho k jakému pohlaví člověk tíhne, ač je jeho zájem jenom v citové rovině a ne v té sexuální, byla diskutována i na našem fóru - asi je to další z mnoha témat, které jsi nečetl. Ale chápu, že všechno, co slyšíš poprvé, je jednodušší hned v úvodu označit za blábol, než si o tom hledat nějaké informace.

Pokud se člověk podívá do historie tvých příspěvků na fóru, tak zjistí, že minimálně 80% tvojí aktivity zde tvoří osobní útoky a narážky, s většinou lidí, se kterými jsi dosud na fóru komunikoval, jsi se dostal do konfliktu - myslím, že v současné době jsi patrně vůbec tou nejkonfliktnější osobou na fóru a z tohoto důvodu (i z mnoha jiných) si i já myslím, že patrně nejsi na tom správném fóru, resp. že by jsi si svoje negativní emoce měl jít vybíjet někam jinam.
Odpovědět
#20
stále si mi neodpověděl proč tady vůbec si? pakliže jediný důvod není ten, aby si podle toho co kdo napíše kolem 23 hodiny na chatu nezjišťoval, kdo je zakuklený sexuál, trpící jakousi poruchou, která mu nedovoluje vést zdravý sexuální život a tehdy nastupuješ ty a začneš otevírat lidem oči, kromě sexuality taky fušuješ do toho, co by kdo měl poslouchat, co by měl kdo psát za básně, kdybych měl vzít v potaz co píšeš ty, tak bych tě musel mít za blbce (věřím, že to nějak vtipně otočíš proti mně)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84852 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  tak nějak se hledám Ti-diskusni-forum-zz 3 9726 24. 03. 2019, 22:22:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8563 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 41993 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex