Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aktivita uživatelů
#11
opraveno :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#12
Koukám, že je Seznamka vybílená. Seznamovací lidi nebudou moc rádi.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#13
Seznamka je prosím celá smazaná. Zatímco posledních půl roku jsem dostal celkem dokonce nula odpovědí na můj inzerát, tak teď po rozbití mi nepřijde už nic :-D
Odpovědět
#14
pročpak se po opravě něčeho rozbije něco jiného? :D
Odpovědět
#15
Seznamka a nástěnky jsou prázdný proto, že jsem je musel resetovat, a tím se smazaly z databáze všechny data. A počítám, že to už asi nepůjde obnovit. Ale aspoň se to tím pročistí od neaktivních uživatelů.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#16
V každém případě velké díky za čas věnovaný údržbě fóra.

Jinak platí "zálohovat, zálohovat, zálohovat". Ovšem i při nedávném setkání s lidmi, kteří mají zkušenosti s velkými a draze placenými službami pro bohaté společnosti, se diskutovalo o tom, že sice všechny postupy a vybavení na zálohování firmy mají, ale ve více než polovině (možná i 80%) případů není vlastní scénář obnovy ověřený a při vlastní obnově v krizové situaci důležitá data nakonec chybí nebo jsou nepoužitelná.
Odpovědět
#17
Říkáš tedy, že MyBB je na houby? Už bys do toho nešel? Já o něm totiž uvažuju pro jeden projekt a jak to tady vidím, tak mě to nahlodalo.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#18
Myslím, že se vcelku nic nestalo, ale jinak bych do budoucna rád upozornil, že restore backupu databáze umožňuje skoro každý hosting, často i úplně zadarmo.
Odpovědět
#19
Někdy za to požadujou pěkný pálky.
Já než do něčeho šťourám, zálohuju sám.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#20
njn, sorry, já to měl hlavně zazálohovat předtím, než jsem resetovat ty pluginy. Ono totiž když se nějakej plugin (jako seznamka, nástěnky, apod.) vypne, tak se smažou i data. Myslím, že Kexík tu databázi nějak průběžně zálohuje, ale i tak bych byl pro neobnovování - nástěnky ještě možná, ale napsat si inzerát do seznamky zabere chviličku, a aspoň se takhle vyčistí ty neaktuální inzeráty (když jsme rušili tu minulou seznamku, tak inzerát do té nové podalo tak 10% uživatelů - a to jsem všechny předem upozorňoval, že se to bude rušit!)
btw fotogalerie snad funguje, ne? Akorát ty náhledu mají trochu jiný orzměry, než by bylo potřeba. S tím budeme muset něco ještě udělat, ale kromě rozložení stránek profilů by mělo být vše OK
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 17486 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9402 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Žádost: vyplnění mapy uživatelů Hu-diskusni-forum-ba 29 84302 15. 07. 2014, 16:53:17
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41122 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex