Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové toužící po dětech
#71
(14. 12. 2011, 16:04:04)beryze Napsal(a):
(14. 12. 2011, 12:36:44)Jakub Napsal(a): Děkuju :-) Máš pravdu,je to štěstí...Ona je štěstí mého života...


Jak řekl jeden nejmenovaný "klasik" :
Jsem tvoje skála, která tě bude tížit do konce života. LOL

:-D :-D Je mi to jasný :-D
Odpovědět
#72
Snad nebude vadit, když s vyjádřím k původnímu tématu :-) Já bych děti chtěl (konkrétně dvě).
Odpovědět
#73
Ďíťátko mám jedno, počaté klasickou cestou. Dříve nebyly možnosti umělého oplodnění. A když si dnes srovnám ty peripetie umělého oplodnění a klasický způsob početí při aktu, tak je myslím evidentní, co je efektivnější:-)
Nevím jak dnes, ale dřív nebylo možné adoptovat dítě pouze jednomu rodiči - několikaleté manželství bylo podmínkou.
Odpovědět
#74
Po necelých 5 letech: má autorka dítě nebo ne?
Odpovědět
#75
Já myslím, že asexuálům můžou jako náhražka dobře posloužit zvířátka. Do jistého věku dítě nahrazují dokonale - také je musíte jenom krmit, mazlit a uklízet, co kde utrousí... :)
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#76
Ilmatar: Kdysi jsem v nějaké diskuzi (pokud si pamatuju dobře, bylo to pod nějakým článkem o dětech a porodnosti) někdo psal, že pořídit si dítě je jako mít domácí zvířátko, ze kterého postupně vyroste člověk. Pamatuju si i na jednu z reakcí, která zněla "Já raději zůstanu u Pokémonů" :-)
Odpovědět
#77
Proč ne? Pořídit si dítě, to umí každý, ale kdo si dokáže pořídit pokémona? :)
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#78
"Doufám že jste otěhotněla a nebude nutné opakovat tyto trapné pohyby."
Odpovědět
#79
(12. 06. 2016, 20:53:24)Ilmatar Napsal(a): Proč ne? Pořídit si dítě, to umí každý, ale kdo si dokáže pořídit pokémona? :)
Stačil by potkan? V tom případě se hlásím
Odpovědět
#80
Máš tam zachované aspoň to po-. A potkana taky můžeš vycvičit, i když elektrické šoky asi dávat nebude. (Naštěstí.)
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex