Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi další ovečka do stáda :)
#11
(04. 12. 2011, 08:40:18)Kamarád Napsal(a): Koukam, ze tu Arthura nejak radi nemate. I podle reakci v ostatnich diskuzich.
Taky mi prijde nepatricny. Proc ho tady trpite? Pro nove prichoziho pusobi velmi odrazujicim dojmem.

Věř mi, že kdybych byla admin, tak už má dávno ban. ;) Je to typický troll.
Odpovědět
#12
Celkem se nestačím divit, co se to tu rozjelo za debatu :-D

pro AlineDaryen
Děkuji, snad ano :) A ano, také si myslím, holky můžou alespoň předstírat, klukům když to nejde, tak to nejde...
Ale tím nechci v žádném případě snižovat holky, a tvrdit, že je to pro ně příjemnější...

pro mušelín
Také děkuji, ale on se někdo podobný špatně hledá...

pro Arthur
Nevadí mi, že jsi se zeptal přímo, ono to někdy chce, zeptat se bez obalu. V jedné věci máš pravdu, to cos napsal byl přesně můj případ prvního sexu, ale kdo by nebyl nervózní (panic jsem byl ještě ve 24 letech a vůbec by mi to nevadilo, kdyby nebylo zvědavého okolí). Takže ano, možná to k tomu také přispělo. Jenže "problém" je v tom, že zatímco vrstevníci se svými přítelkyněmi sexují o sto šest, já se do toho nikdy nehrnul a mě pohlaní styk prostě nebaví a necítím se při něm nijak slastně - proč, to se mě neptejte, sám v tom nemám jasno :). Jinak to VŠ, ani nevím, proč jsem to tam napsal, to že mám vysokou s příspěvkem vlastně vůbec nesouvisí...

Pročítal jsem si tady také příběhy jiných a uvízla mi v hlavě jedna slečna, která napsala, že když se potřebuje uspokojit, udělá si to, jako když si namaže chleba máslem a prostě jede dál. řekl bych, že to namě sedí taky...
Odpovědět
#13
(04. 12. 2011, 10:49:50)Arthur Napsal(a): Zeptal jsem se bez servítků, bez rukaviček, ale určitě ne nenávistně. ... jestli má kdo pocit, že můj příspěvek nese stejný zamindrákovaná patos,...

Mně to Tvé vyjádření přišlo, jako by reagoval nějaký puberťák, který si s ostatními kluky v partě poměřuje délku svého přirození a vyměňují si první sexuální zážitky.

Jednu skutečnost lze vyjádřit různými slovy, způsoby.
Odpovědět
#14
(04. 12. 2011, 17:55:18)thori Napsal(a): Ale tím nechci v žádném případě snižovat holky, a tvrdit, že je to pro ně příjemnější...

No, to určitě není :-) Spíš jsem si tak říkala, že je to vůči klukům kruté, jak je ten nezájem okamžitě vidět.

A proč bys nemohl napsat, že máš vysokou? Stačí uvést věk, připsat VŠ a už se nemusíš zdlouhavě rozepisovat o peripetiích svého života. Leda by ses za vzdělání styděl :D
Odpovědět
#15
(04. 12. 2011, 19:48:55)AlineDaryen Napsal(a):
(04. 12. 2011, 17:55:18)thori Napsal(a): Ale tím nechci v žádném případě snižovat holky, a tvrdit, že je to pro ně příjemnější...

No, to určitě není :-) Spíš jsem si tak říkala, že je to vůči klukům kruté, jak je ten nezájem okamžitě vidět.

A proč bys nemohl napsat, že máš vysokou? Stačí uvést věk, připsat VŠ a už se nemusíš zdlouhavě rozepisovat o peripetiích svého života. Leda by ses za vzdělání styděl :D

Za VŠ se určitě nestydím :D, ale díky. A v tomhle holkám trošku (no dobře, asi více než trošku) závidím :).
Odpovědět
#16
(03. 12. 2011, 11:34:00)Arthur Napsal(a): Zeptám se přímo: No, a nechceš to mí za sebou jen proto, že ti to prostě nejde a seš hned hotovej a pak je to trapas a tíže na tvoje ego?

Hele, určitě vlastní zkušenost. Dneska už je pán hotový Casanova a gigolo.
_______________________________________________________________

(03. 12. 2011, 11:34:00)Arthur Napsal(a): Pozn.: Co to je to VŠ? Možností je víc, ale co to má vyjadřovat, proč je důležitý psát VŠ? Ta zkratka nějak souvisí s tvým příspěvkem?

A tohle je evidentní závist!
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#17
(04. 12. 2011, 10:49:50)Arthur Napsal(a): Zeptal jsem se bez servítky, bez rukaviček, ale určitě ne nenávistně.

Bez zaujeti musim napsat, ze takovouhle obhajobu vulgarni otazky pisou jen arogantni hulvati.
_____________________________________________________________

(04. 12. 2011, 10:49:50)Arthur Napsal(a): Můj antifanclub, krom pár jedinců, co se asi nedostali večer k netu, se ti již představit stihl...

Snazim se byt pratelsky ke vsem, ale na zaklade zde napsaneho se musim priklonit k vetsine, ktera se vyjadruje rozumne a slusne.
Odpovědět
#18
(03. 12. 2011, 10:38:30)thori Napsal(a): Ahoj, je mi 25 let, VŠ a asi před rokem jsem našel toto fórum. Ale i když s pochybnostmi, neregistroval jsem se. Nebyl jsem si jistý a myslel, že asexuál nejsem a jen jsem ještě nenašel tu opravdu pravou slečnu se kterou by cítil něco jedinečného a se kterou by to bylo jiné. Zatím jsem měl pouze dvě opravdu vážné známosti. No a nakonec jsem zase tady Kroutící očima Mám rád mazlení, líbání a něžnosti, prostě vše, ale jakmile přijde na pohlavní styk jako takový, já nevím, prostě mě přejde chuť a už abych to měl za sebou. Samozřejmě ruku v ruce s tím jde i ztráta vzrušení a erekce, což dostává člověka do opravdu "příjemných" situací. Jsem hodně citově založený člověk i když to jako "menší" Vysmátý introvert nedávám tak často najevo. A není nic horšího, než když jste před pohl. stykem s člověkem na kterém Vám záleží a víte, že ona to chce a Vám stále jen do kola přechází v hlavě myšlenka "já nechci" Uplakaný Proto se moc neseznamuji, nechci aby to zase došlo k tomu samému výsledku. Sám zůstat také nechci, chci najít někoho, koho budu milovat, ale komu pohlavní styk také nic neříká nebo je mu nepříjemný.
Ani jsem si nemyslel, že to ze sebe tak vysypu, ale už když to píšu, tak se mi celkem ulevilo Vysmátý

Ahoj thori :)
myslím, že se tu můžeš dozvědět spoustu věcí a najít ledacos a ledaskoho ;), záleží na Tobě, jak to pojmeš. :)
Jsem tu taky relativně chvilku a už mám nasbíráno spoustu věcí k zamyšlení a také jsem ráda, že se někde (byť převážně virtuálně :p) můžu potkávat s lidmi, pro které není sexuální vyžití to jediné a nejdůležitější (i když se nepočítají přímo mezi asexuály = já), tedy ten pocit "mít se kde vykecat" a že "v tom člověk není sám" je někdy moc příjemný. ;) A velmi potěšena, že existují i citliví muži a chlapci, co se za to nestydí (za takové dík). :)

Pro Kamarád a ChildFreeMan:
Lhala bych, kdybych tvrdila, že mi některé Arthurovy názory nelezou na nervy, dokonce se u některých dokážu docela kvalitně naštvat, či se mne osobně dotknou. :p
Po té, co se mi emoce ale dostanou do normálu a jsem schopna i trochu přemýšlet, však musím přiznat, že mě nutí vylézt z mojí „osobní bubliny“ a podívat se na věci jiným způsobem a často to končí tak, že si svoje názory a představy poopravím (což samozřejmě neznamená, že bezhlavě přejmu jiný názor), nebo mě to dokonce přivede ještě k úplně jinému náhledu.
Už nějakou dobu připouštím, že dostat se někam dál můžu právě prostřednictvím takových jedinců („urejpanejch“ a jejich názorů, zvláště těch, co ve mně vzbuzují nelibost ... :p)
Tedy, chci-li se o sobě něco dozvědět a naučit (a já chci!) :), jsou pro mne takoví lidé přínosní (ačkoli se mohou jejich názory jevit divné, nevhodné, skandální ...., je jen na mně, co si odnesu pro sebe a jak s tím naložím), od těch, co by mi jen přikyvovali, se tolik nového nedozvím.
Odpovědět
#19
(05. 12. 2011, 14:20:45)Morwen Napsal(a): Pro Kamarád a ChildFreeMan:
Lhala bych, kdybych tvrdila, že mi některé Arthurovy názory nelezou na nervy, dokonce se u některých dokážu docela kvalitně naštvat, či se mne osobně dotknou. :p
Po té, co se ........

Tak on se tady Thori s důvěrou svěří, že ho nebaví se potit na jakýkoli ženský a hned začne Arturovec prudit, že je jaksi méněcenný.
Takovýhle opovržlivý výlevy nejsou k zamyšlení a ani přínosný. To je na přesdržku.
Pravděpodobná je taky možnost, že arTHur a THori jest jeden člověk. Ale jelikož tady na to Admini pečou, asexuálové hledající útěchu kvůli těmto virtuálním buzeracím prostě hned utečou.

Taková hezká a perspektivní doména a takhle to tady nechat nadvládě trollů a odrazovat další asexuálně smýšlející zájemce. Vaše chyba.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#20
(05. 12. 2011, 15:34:46)ChildFreeMan Napsal(a): Tak on se tady Thori s důvěrou svěří, že ho nebaví se potit na jakýkoli ženský a hned začne Arturovec prudit, že je jaksi méněcenný.
Takovýhle opovržlivý výlevy nejsou k zamyšlení a ani přínosný. To je na přesdržku.
Pravděpodobná je taky možnost, že arTHur a THori jest jeden člověk. Ale jelikož tady na to Admini pečou, asexuálové hledající útěchu kvůli těmto virtuálním buzeracím prostě hned utečou.

Taková hezká a perspektivní doména a takhle to tady nechat nadvládě trollů a odrazovat další asexuálně smýšlející zájemce. Vaše chyba.

Hmm, čím starší jsem, tím jsem zřejmě naivnější. 8-)

Domnívala jsem se, že se nacházím mezi jedinci převážně dospělými (případně dostatečně vyzrálými), kteří již mají jakési zkušenosti s nažíváním mezi lidmi a jsou schopni (aspoň rámcově) rozlišit, co jim může přinést něco pozitivního, a co nikoli. Tedy si sami dokážou zvolit, jestli utečou při prvním problému, či nedorozumění, nebo, přestože to není naprosto ideální, zůstanou...

Thori psal, že už na fórum kdysi zavítal a tak předpokládám, že si je vědom, že tu může natrefit na ledaskoho... :)

Nejsem si jistá, jestli všichni návštěvníci fóra hledají jen útěchu (možná by se jim jí dostalo na jiných místech i více), spousta lidí tu také hledá odpovědi na nejrůznější otázky a nakonec je pravda, že svěřit se, je pro mnoho lidí úžasná úleva, protože nejde jen o to, co na to řekne někdo druhý, ale že já jsem to dokázal/a ze sebe konečně dostat (přiznat si to = začít přijímat sebe takového, jaký/á ve skutečnosti jsem). :)

Reálné "prudiče" taky nemůžeme nechat smazat adminem. :-( Můžu před nimi utéct, vyhýbat se jim. Můžu také s nimi "bojovat", čímž jejich důležitost podpořím (ještě více je zviditelním) a budou ještě otravnější. Můžu je ignorovat. Ale taky je můžu politovat. :)
Myslím si, že ten, kdo má potřebu si stále něco dokazovat a léčit si komplexy na jiných, potřebuje soucit mnohem víc než kdokoli jiný. :)... protože je na tom jistě hodně špatně... :-(

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84708 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8551 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 41895 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat
  Asi k vám patřím Jinan 6 16267 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17420 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex