Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nahodne profily
#21
(08. 01. 2013, 22:03:08)lilina Napsal(a): Zdejší místní čas (na stránce vpravo nahoře) mi totiž ukazuje o hodinu více než na hodinách doma:-D
..někam letíme?:-D

Prerid si doma hodiny a je po problemu. :)
Odpovědět
#22
Proč může být příspěvků jen 1111? Narazila jsem na to u Mušelín. Schválně zkusím spočítat kolik jejích příspěvků má číslo 1111.LOL Mě stačí k smíchu málo.Posmívající se
No to je zase zrada. Já jsem se domnívala, že u každého příspěvku je číslo toho příspěvku a ono se to načítá, takže u každého příspěvku je 1111. To se mi vůbec nelíbí.Šklebící se
A ještě se mi nelíbí, že když se změní podpis, tak se také změní u každého příspěvku. Měl by se měnit až od toho data, kdy byl změněn a ne zpětně.Naštvaný
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#23
(07. 01. 2013, 23:29:34)lilina Napsal(a): Jaký čas je místní čas?:-D

Už je nejvyšší čas..
http://youtu.be/jpXacB0qZf0?t=42s
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#24
..čas se už zase srovnal. Nejlepší je vždycky to, co se samo vyřeší:-D
A jakpak by Kexíku prosím pěkně dopadlo, když by se mi nepodařilo přihlásit se třikrát správně? Kam pak volat o pomoc:-)
Odpovědět
#25
Pak by ti to "snad" zobrazilo email kam mas psat, coz je admin z.a.v.i.n.a.c asexual.cz :)
Odpovědět
#26
Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)
Odpovědět
#27
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

My se nemáme čím chlubit Chválící
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#28
(13. 05. 2013, 07:15:52)ChildFreeMan Napsal(a):
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

My se nemáme čím chlubit Chválící

Šklebící seŠklebící se tak na to nemám slov, já si myslím, že je to každého věc, jestli si sem chce dát profilovou fotku. :):p Myslím si, že ne každý je natolik odvážný, aby si ji sem veřejně dal. :)
Odpovědět
#29
(15. 05. 2013, 18:12:35)Slečna XY Napsal(a):
(13. 05. 2013, 07:15:52)ChildFreeMan Napsal(a):
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

My se nemáme čím chlubit Chválící

Šklebící seŠklebící se tak na to nemám slov, já si myslím, že je to každého věc, jestli si sem chce dát profilovou fotku. :):p Myslím si, že ne každý je natolik odvážný, aby si ji sem veřejně dal. :)

To vidí jenom registrovaní, ne?
O mě to stejně každý už musí vědět, že jsem nějaký divný. Dokonce mi jeden ožralý chlap na nějaké akci řekl, že se chovám hrozně asexuálně :-D Myslel to jako urážku.
Odpovědět
#30
(15. 05. 2013, 20:56:04)houba Napsal(a):
(15. 05. 2013, 18:12:35)Slečna XY Napsal(a):
(13. 05. 2013, 07:15:52)ChildFreeMan Napsal(a):
(13. 05. 2013, 01:29:51)Loty Napsal(a): Kdyby tu většina lidí měla profilové fotky, pak by takový nápad bylo skvělé realizovat :)

My se nemáme čím chlubit Chválící

Šklebící seŠklebící se tak na to nemám slov, já si myslím, že je to každého věc, jestli si sem chce dát profilovou fotku. :):p Myslím si, že ne každý je natolik odvážný, aby si ji sem veřejně dal. :)

To vidí jenom registrovaní, ne?
O mě to stejně každý už musí vědět, že jsem nějaký divný. Dokonce mi jeden ožralý chlap na nějaké akci řekl, že se chovám hrozně asexuálně :-D Myslel to jako urážku.

Jenže ne všichni registrovaní musí být asexuálové.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex