Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patřím k vám?
#21
Magramal,Dariach: Kluci, nevím jaké máte zkušenosti, ale když před prohlásím před někým ze svých přátel, že mě vztah s mužem, který po mě vyžaduje sbližování nic nepřináší a nelíbí se mi to, naopak mě to vyčerpává z optimistické mysli, dívají se na mě, jako bych byla příslušník mimozemské civilizace. :) Aby to nevypadalo tak zle, tak mi řeknou, že to jednou přijde. Nepřijde,vím to. Podle některých lidí,bych se i měla jít léčit. Jenže mě z toho nelze vyléčit. Mě to tak vyhovuje. :)

Zdendule: Vítám tě tady a doufám, že tu najdeš přátele. Není na tom nic divného, že "jistou činnost" odmítáš vykonávat. Jsme tu na tom všichni podobně. Za sebe můžu říct, že svou odlišnost jsem začala vnímat už na základní škole, všichni měli tu svou první lásku a mě z toho, že bych měla zažít něco podobného, se ježily hrůzou vlasy. :) Vnímám to jinak(vztahy obecně), většina z těch stejně starých si toho musí ještě hodně zažít, aby vůbec se jejich myšlení i morální hodnoty dostaly na tu úroveň, kde jsem já. A to je mi 23 let a nejlépe si rozumím s těmi, co jsou o 10 až 15 let starší(=už dospěli). Moji vrstevníci mi připadají(až na výjimky) jako stádo divoké zvěře, které nedávno opustilo brány středních škol a pletou si svobodu s anarchií. Mimochodem, když jsem jedno ministádečko pozorovala při obědě, došla jsem k přesvědčení, že jsem na tom ještě dobře, protože ti nebyli schopní se najíst příborem. Chápu, že ve všech rodinách to není vždy vyžadováno a když jsem někde na návštěvě, tak se směju sama sobě, že nezvládám celý oběd jednou lžící, ale nikdy bych si nedovolila na veřejnosti předvést to, co oni.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#22
To malacarodejnice
Děkuju,jsem ráda,že jsem konečně našla lidi,kteří mě chápou :-)
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#23
(12. 01. 2013, 14:51:30)malacarodejnice Napsal(a): Magramal,Dariach: Kluci, nevím jaké máte zkušenosti, ale když před prohlásím před někým ze svých přátel, že mě vztah s mužem, který po mě vyžaduje sbližování nic nepřináší a nelíbí se mi to, naopak mě to vyčerpává z optimistické mysli, dívají se na mě, jako bych byla příslušník mimozemské civilizace. :) Aby to nevypadalo tak zle, tak mi řeknou, že to jednou přijde. Nepřijde,vím to. Podle některých lidí,bych se i měla jít léčit. Jenže mě z toho nelze vyléčit. Mě to tak vyhovuje. :)

No já žádné zkušenosti nemám, protože jsem to nikomu neřekl. Jak spousta lidí psala, zdá se mi, že u moc lidí člověk pochopení nenajde a už jen, když jsem při přeletu do Kanady (kde momentálně jsem na pracovních vízách) řekl spolubydlícím, že nemám v plánu mít tady sex, tak mi bylo oznámeno, že jsem divný. To ještě kdybych řekl, že nemám o sex zájem vůbec, tak bych byl zajisté kamenován.
Odpovědět
#24
(12. 01. 2013, 14:51:30)malacarodejnice Napsal(a): Magramal,Dariach: Kluci, nevím jaké máte zkušenosti, ale když před prohlásím před někým ze svých přátel, že mě vztah s mužem, který po mě vyžaduje sbližování nic nepřináší a nelíbí se mi to, naopak mě to vyčerpává z optimistické mysli, dívají se na mě, jako bych byla příslušník mimozemské civilizace. :) Aby to nevypadalo tak zle, tak mi řeknou, že to jednou přijde. Nepřijde,vím to. Podle některých lidí,bych se i měla jít léčit. Jenže mě z toho nelze vyléčit. Mě to tak vyhovuje. :)

Mně to nijak mimozemské nepřijde. Pro podobné samotáře jako já je vlastně někdo takový perfektní partner, protože vás nenutí dělat kompromisy a "nenásilní" vám vaší osobní zónu a souromá tajemství pomocí salámové metody (tj. kousíček po kousíčku, až je celý salám fuč :-) ).

Figurativně řečeno, nám stačí, když návštěva přijde jednou za čtrnáct dní a popovídate si s ní dvě-tři hodiny na veradně. Ale když se vám host téměř nakvartýruje do bytu, leze vám do skříní, manipuluje vašimi věci, sedí ve vašem oblíbeném křesle a ještě si dává nohy na stůl, tak je to pro vás duševní utrpení, protože i kdyby to byl váš přítel, tak ho jedna část vaší osobnosti považuje za vetřelce, narušitele, ničitele a já nevím co ještě tak dlouho, dokud opět neopustí perimetr vašeho bytu.
Odpovědět
#25
(13. 01. 2013, 03:02:10)Magramal Napsal(a): Figurativně řečeno, nám stačí, když návštěva přijde jednou za čtrnáct dní a popovídate si s ní dvě-tři hodiny na veradně. Ale když se vám host téměř nakvartýruje do bytu, leze vám do skříní, manipuluje vašimi věci, sedí ve vašem oblíbeném křesle a ještě si dává nohy na stůl, tak je to pro vás duševní utrpení, protože i kdyby to byl váš přítel, tak ho jedna část vaší osobnosti považuje za vetřelce, narušitele, ničitele a já nevím co ještě tak dlouho, dokud opět neopustí perimetr vašeho bytu.

Přesně!
Odpovědět
#26
(14. 01. 2013, 02:23:32)MadRat Napsal(a):
(13. 01. 2013, 03:02:10)Magramal Napsal(a): Figurativně řečeno, nám stačí, když návštěva přijde jednou za čtrnáct dní a popovídate si s ní dvě-tři hodiny na veradně. Ale když se vám host téměř nakvartýruje do bytu, leze vám do skříní, manipuluje vašimi věci, sedí ve vašem oblíbeném křesle a ještě si dává nohy na stůl, tak je to pro vás duševní utrpení, protože i kdyby to byl váš přítel, tak ho jedna část vaší osobnosti považuje za vetřelce, narušitele, ničitele a já nevím co ještě tak dlouho, dokud opět neopustí perimetr vašeho bytu.
Přesně!

Co to je ta návštěva?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#27
Ahoj všichni,
tak jak tu někteří předpovídali,vztah se sexuálem není možný. Chtěla jsem to zkusit,protože jsem važně uvěřila,že by to mohl zvládnout,když byl o tom sám přesvědčený. No a netrvalo dlouho a začal to zkoušet. Je to pro něj nepochopitelný,obzvlášť,když jsme spolu žili a máme děti. Věděl,že jsem na sex moc nebyla-několikrát mi to i vyčetl a pak taky ta nevěra a rozvod. Teď si myslí,že nesnáším jeho a ne sex. Nedokážu mu vysvětlit,že to tak bylo vždycky-jsem prostě chtěla děti,rodinu. Takže to opět skončilo hádkou a teď se mě snaží přesvědčit,že on mě naučí mit sex ráda.Ale já NECHCI! Jsem šťastná právě bez sexu. Nepotřebuju ani líbáni a mazlení. Takže to vzdávám a budu raději sama a šťastná! Ani tohle nechce pochopit. Takže to vypadá,že mám před sebou těžký období a už teď mám depku :-(
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#28
Buď silná! Aspoň jsi to zkusila. Zas ho docela chápu. Když už jste spolu dřív sexuálně žili, těžko teď asi pochopí, že to tehdy nebylo takové, jak si on myslel. Možná by se do tebe líp uměl vcítit někdo, kdo tě dřív neznal a nic od tebe neočekává – ovšem sexuálové něco očekávají vždycky, s tím se nedá nic dělat...
Odpovědět
#29
no jo no,já ho taky chápu... jen teď vidím,jak mu ubližuju a je to pro mě těžký. Docela mi vadí,jak se mě snaží přesvědčovat... jsem z toho na nervy a pak jsem hnusná-což mě pak samozřejmě mrzí :-( Je to takovej kolotoč. Už jsem mu to řekla opravdu rázně,že se měnit nehodlám,že jsem takhle šťastná a nic mi nechybí-ale je to jak kdybych mluvila do zdi! Ach jo... už vážně nevím,jak ještě líp mu to vysvětlit. Snažil se mi násilím dát pusu a já ho samozřejmě odstrčila! Tak se urazil a odešel. Ale je otázka pár dní,kdy to bude zkoušet znovu a znovu! Nechci mu ubližovat,ale jak to udělat,aby to konečně pochopil!!!
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#30
No pochybuju, že tě někdy pochopí. Přijde mi, že tě ani nikdy chápat nechtěl. Jen ho vykopla ta, kvůli který tě opustil, tak se vrátil, protože ty ho máš přece pořád ráda, chudáčka malýho...
Nechceš mu ublížit a proto necháš ubližovat sobě? Pokud nepochopil rázné oznámení, že NE!, tak žádné vysvětlování nepomůže. On je evidentně přesvědčený o tom, že tě a nehodlá z ní ustoupit. Asi jediná pomoc bude počkat, až půjde do práce a vyměnit zámek ve dveřích a zbalit mu věci (předpokládám, že byt je tvůj). Nebo mu tím alespoň pohrozit - jen pozor, aby to pak neudělal on tobě.
Nebo mě napadla další možnost. Když si teda myslí, že nesnášíš jeho ale ne sex, tak mu řekni, že v tom případě nesnáším sex s ním a uvidíš co tomu hošan řekne.

Jinak hodně štěstí ať to dobře dopadne :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22784 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21618 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34756 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Asi k vám patřím Jinan 6 16284 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Patřím sem? beryze 7 18552 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex