Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak sem tu zase :)
#11
Až tak? :-D
Odpovědět
#12
(18. 07. 2014, 22:16:41)Jakub Napsal(a): Až tak? :-D

tak jasně, my jim taky nelezeme na jejich fóra jak ošu**t pět holek za jednu dovolenou a neradíme jim tam, no ne?
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#13
(19. 07. 2014, 01:49:03)drummond Napsal(a): tak jasně, my jim taky nelezeme na jejich fóra jak ošu**t pět holek za jednu dovolenou a neradíme jim tam, no ne?

To nevíš, o co přicházíš ;)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#14
Děkuji Drummonde :-)

btw - Ten jedinec nám doporučoval zkoušet šu*** třeba i 10 let protože je tu možnost,že se nám to za tu dobu zalíbí :D
Se není čemu divit že jsem nakonec vyletěl :D
Odpovědět
#15
(19. 07. 2014, 07:30:26)Jakub Napsal(a): Děkuji Drummonde :-)

btw - Ten jedinec nám doporučoval zkoušet šu*** třeba i 10 let protože je tu možnost,že se nám to za tu dobu zalíbí :D
Se není čemu divit že jsem nakonec vyletěl :D

No vidíš, a on to třeba myslel dobře...
Něco jako, ,,Papej tu sójovou kašičku, uvidíš že ti zachutná... no tak papej hezky...slyšíš? Neplivej ji na zem a jez! Hezky! Slyšíš?! Tak žer!! Kurva, do prdele žer tu tu zasranou kaši, nebo dostaneš do držky ty zmetku!!!!! "
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#16
Sakra adevre já nemám co dodat :D Ale myslím,žes to trefil naprosto přesně :D Tak jsem si tehdy připadal
Odpovědět
#17
(19. 07. 2014, 08:04:30)adevr Napsal(a):
(19. 07. 2014, 07:30:26)Jakub Napsal(a): Děkuji Drummonde :-)

btw - Ten jedinec nám doporučoval zkoušet šu*** třeba i 10 let protože je tu možnost,že se nám to za tu dobu zalíbí :D
Se není čemu divit že jsem nakonec vyletěl :D

No vidíš, a on to třeba myslel dobře...
Něco jako, ,,Papej tu sójovou kašičku, uvidíš že ti zachutná... no tak papej hezky...slyšíš? Neplivej ji na zem a jez! Hezky! Slyšíš?! Tak žer!! Kurva, do prdele žer tu tu zasranou kaši, nebo dostaneš do držky ty zmetku!!!!! "

naprosto famózníLOL
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#18
(16. 07. 2014, 16:15:20)smile Napsal(a): Po dvou letech sem se zase přihlásil :) Tak povídejte co je tu nového, určitě sem vám strašně chyběl :D

Vítám tě z5.:)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#19
Co vy víte, já olivy poprvá taky vyplivnul :D
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#20
Já jsem sem taky teď přišla po delší době....a vypadá to tu pořád stejně.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21617 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34748 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Cesty života mě zavedly až sem ca-diskusni-forum-rol 40 83858 18. 03. 2015, 09:40:59
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
Asexual Patrim sem? Blimakr 10 27558 07. 12. 2013, 16:45:24
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Patřím sem? beryze 7 18550 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex