Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nová na fóru
#1
Ahoj všichni :)

Přidala jsem se na toto fórum neboť sem tak nějak patřím, i když asi neřeším takové problémy jako většina lidí tady - nechci mít partnerský vztah, nechci mít děti, a navrch ani ten sex nepostrádám, takže mým jediným problémem jsou vlastně lidé, kteří se mi snaží "pomoci", plus kde vzít druhého do kanoe.

Plus teda lidi, kteří by mě chtěli pozvat na rande, což představuje ještě další problém, totiž že to často nepoznám Šklebící se

Dost dlouho jsem tohle vůbec neřešila, protože jsem si říkala že "nemůžu s nikým chodit" (protože na to nemám čas, protože by mi mladší sourozenec četl milostné SMSky, protože akorát vyjdu s penězi a nemůžu si kupovat ještě antikoncepci, protože u nás doma není dost soukromí, protože by mi sahal na obličej a rozmazával make-up a já bych si ho musela častěji předělávat a na to nemám peníze), až o dost později mi došlo že vlastně o žádný vztah nestojím. Ačkoli mi to nepřijde nějak odpudivé (jinak by mi to asi došlo dřív).

Vyspala jsem se s několika lidmi podle poučky "když mu hned dáš, tak si akorát udělá zářez a vykašle se na tebe" a víceméně to vedlo ke kýženým výsledkům (nechali mě na pokoji), ale do budoucna bych raději užívala nějakou jinou metodu Pán zelený

Teď jsem se odstěhovala do pryč a dělám si nové známé a tak podobně, a je to trochu na palici, protože když jste nezadaná ženská tak o vás lidi bohužel mají "tenhle druh zájmu".

V sobotu jdu do hospody s novými lidmi, tak snad se tam nikomu nebudu líbit Kroutící očima
Odpovědět
#2
(25. 05. 2016, 22:55:13)Kapybara Napsal(a): V sobotu jdu do hospody s novými lidmi, tak snad se tam nikomu nebudu líbit Kroutící očima

Hospoda je hodně nebezpečné místo. Stačí pár piv a muži si myslí, že jsou mistři světa ve všem a v každé ženě vidí miss.
A v kanoi hrozí slečno Nová rozmazání make-upu téměř jistě Hladový
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Asi tak - chlapi vidí holku a už se na ni vrhaj, protože má to, co chlap ne, a ne proto, že má stejné životní hodnoty. Navíc ten druh chlapů, kteří to tak nemaj, jsou většinou zalezlí doma a čtou si. :-D V hospodě bych tedy radši nikoho nového nehledala, a soustředila se na lidi, se kterými tam jdeš. :-) Kazdopadne přeji hodně štěstí. :-)

Mimochodem kanoe je metafora, nebo vážně chceš jet na vodu? (Blbej dotaz? :-D)
Odpovědět
#4
Kanoe není metafora, kanoe je loď.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
CHFM nepleteš si to s amforou? Ty se nacházejí většinou až na dně.
Jsem ten druh, co je zalezlý doma a čte si, a je pravda, že na holky se nevrhám, ani když má stejné životní hodnoty.
A kdo z vás si všiml, jakou má Kapybara pěknou fotku z dovolené?
Odpovědět
#6
(26. 05. 2016, 10:43:25)mašinka Napsal(a): V hospodě bych tedy radši nikoho nového nehledala, a soustředila se na lidi, se kterými tam jdeš. :-) Kazdopadne přeji hodně štěstí. :-)

Mimochodem kanoe je metafora, nebo vážně chceš jet na vodu? (Blbej dotaz? :-D)

Však já tam nikoho (partnerský vztah apod.) nehledám, chci jen tak pokecat a podobně. Občas se to začne zvrhávat, ale jsem na tyhle věci docela tupá, takže že má někdo TAKOVÝHLE DRUH ZÁJMU O MOU OSOBU poznám až když mi začne říkat věci jako "Ty jsi z České republiky? Včera jsem potkal dvě Erasmačky z České republiky. Říkaly mi, že všechny české holky milují anál, je to pravda?"Kroutící očima

Na vodu technicky vzato chci jet, ale nevím v které zemi a v kterém čase.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 57928 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6768 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nová v poli... Adri-diskusni-forum-finel 15 27265 07. 03. 2019, 13:27:49
Poslední příspěvek: Adri-diskusni-forum-finel
Smile Poprvé na foru Dori-diskusni-forum-Gray 6 14169 28. 03. 2016, 22:36:55
Poslední příspěvek: maš-diskusni-forum-inka
  Jsem tu nová zuzi-diskusni-forum-zuzi 1 7176 22. 05. 2015, 19:50:19
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex