Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být...
#11
8-)ahojky,
mám pro tebe jednu radu, zkusila jsi někdy něco přírodního bez lékařů?
mé dceři pomohla jedna suprová hypnoza a vztaahy se jí zlepšily. zadej si ,,sebevědomí'' na vyhledávači na seznamu a přečti si, co se tam nabízí
(27. 10. 2010, 19:55:10)werca Napsal(a): Ahoj... taky jsem tu teď nová a mám problém. Někteř z vás možná asexualitu jako problém nepovažujete, ale mě to dělá peklo ve vztazích. Nechci taková být a nevím, co s tím mám dělat.

Mám přítele, který je normální zdravý chlap, který má jinou představu o vztahu, než já. Myslím tím to, že k vztahu (v dnešní sexem prosycené společenosti) patří sex. Že je to přirozené a normální. Jenže jak mu mám vysvětlit, že já mám jinou představu? Problém je v tom, že na jednu stranu sex nepotřebuji, vyhýbám se mu, občas se mi to i hnusí a považuji to jaksi za...zvířecí, ale na druhou stranu jsem normální zdravá žena, která by chtěla mít dobře fungující vztah s jistotou, že se na mě chlap nevykašle jen proto, že bych s ním nespala 5x týdně. Já se s ním chci milovat, ale nedokážu to, protože mám v hlavě asi nějaký blok, který nedokážu (ani kvůli němu) překonat... Nejhorší na tom je to, že tenhle můj "stav" neovlivní jen mě, ale všechny mé (teoreticky) budoucí partnery, protože i kdyby se tvářili sebevíc chápavě, nikdy se s tím nesmíří a vztah stejně zkončí. Nechci kvůli tomu být v budoucnu na všechno sama. Samoty už jsem si v tomhle ohledu užila dost, ale už ne..díky. Uplakaný
Odpovědět
#12
Já to řeším tím,že vyhledávám čistě přátelské vztahy :) zatím se mi daří :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#13
(02. 12. 2010, 00:14:54)malacarodejnice Napsal(a): Já to řeším tím,že vyhledávám čistě přátelské vztahy :) zatím se mi daří :)

Jenže mě už jaksi čistě přátelské vztahy nestačí :) o těch si myslím, že mám hodně blízké přátele, ale ti tady pro mě nebudou věčně, protože časem budou mít svoje životy, můžou bydlet někde jinde, než já, tzn., že je nebudu mít "po ruce" když je budu nejvíc potřebovat:-). Už to občas pozoruju i teď.
Odpovědět
#14
werco, škoda, že bydlíš tak daleko ;) Kolik je vlastně hyposexuálů a asexuálů, třeba jedno procento populace? Statisticky musí být v každém větším městě aspoň tisíc lidí, kteří tuhle odchylku mají a můžou tudíž mezi sebou navazovat i vážné vztahy, aniž by se stresovali, že kvůli sexu se na ně ten druhý vykašle. Mě už kvůli sexu opustily dvě přítelkyně a nevím, jestli chci takové zklamání potřetí riskovat. Ale "čistě přátelské" vztahy opravdu nestačí.
Odpovědět
#15
(02. 12. 2010, 19:29:39)Sysel Napsal(a): Kolik je vlastně hyposexuálů a asexuálů, třeba jedno procento populace? Statisticky musí být v každém větším městě aspoň tisíc lidí, kteří tuhle odchylku mají a můžou tudíž mezi sebou navazovat i vážné vztahy, aniž by se stresovali, že kvůli sexu se na ně ten druhý vykašle.

No... Statisticky je to prý kolem 2-3%, ale ruku bych az to do ohně nedala. Myslím, že by se v okolí určitě někdo našel, ale v téhle době to lidi nedávají najevo, že jsou takoví, protože se za to stydí a ví, že kdyby to o nich ostaní věděli, tak že by přišli o nějaký vztah ještě předtím, než by začal :-) nestli mi rozumíš...Někdy mě už docela sere (s prominutím), že musím poslouchat kamarádku-nymfomanku kde a kdy a kolikrát...VýstrahaVýstrahaVýstraha

Já jsem mezi těmi, co se za to stydí... ví to o mě jen 3 lidi, kamarád a kamarádka, kteří jsou to nejlepší, co jsem mohla potkat a ten třetí je, v podstatě, přítel. Ví, že k tomu nemám kladný vztah tak, jak by si on asi představoval a jak je "norma" a i když tvrdí, že mě nechce do ničeho nutit, tak mu občas na očích vidím, že mu to asi jen tak jedno není. Ale zatím mi toleruje to, že nemám chuť pokaždé, kdy má chuť on, i když se ve mě někdy projeví kus toho hyposexuála a asexuál je u ledu:-)
Odpovědět
#16
O mně to ví jen expřítelkyně a možná jsem něco naznačil nějakému kamarádovi, ale určitě to neví jistě, nebo alespoň mi to nevěřil. A asi to tak zůstane. Na internetu je to jiná věc, v anonymitě se člověk přizná skoro ke všemu :)
Odpovědět
#17
Jo, internet je v tomhle hodně anonymní, ale i přes to tu radši nemám fotku...kdo ví a zabloudí sem nějaký můj známý/á u kteryho zrovna nepotrebuju, aby tohle o me vedel :)
Odpovědět
#18
Přesně tak :)

A vůbec, nemusí každý vidět, jak jsme hezcí :-D Akorát by všichni záviděli :-D
Odpovědět
#19
Tak jako...:-) já se tím chlubit nebudu, i když už jsem na sebe nějaké hodně kladné recenze slyšela, ale já si nemyslim, ze je to pravda:D
Musim se priznat, nekdy je o hodně lepší, kdyz nevim, jak nekdo vypada. V tom je taky jeden muj problem, hodne dam na estetickou stranku. Jako, nerikam, ze se kolem me pohybuji sami krasni lide, ale je aspon znam a vim, co od nich mam cekat. Tim chci jen rict, ze si nedokazu povidat s clovekem o kterym vim, ze mu nejsm lhostejna. Jen se desim toho, ze mu budu muset rict ne, z jednoho strasne malichernyho duvodu, a to, ze se mi proste nelibi.
Odpovědět
#20
Už si z toho děláme skoro soukromej chat, to se ostatním asi líbit nebude :)

Na estetickou stránku dá každý. Což neznamená, že by každý chtěl mít ideální protějšek modela/modelku, ale každý má nějakej vkus a podle toho určitě vybírá. Já znám spoustu lidí přes internet, se kterými se naprosto fantasticky povídá, ale na kafe bych se s nima styděl jít (mluvím tedy o holkách). A svým způsobem se pak stydím i já, protože si říkám, že vzhled není všechno, ale prostě mozek rozhoduje za nás :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84710 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17517 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29254 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4721 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11020 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex