Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být...
#41
Mno... ale s hodně promile v krvi :-)
Odpovědět
#42
->BB: To ano, ale:
1) už jsem to zkoušela a příiš zručný nebyl...s dalším jsem od toho ze zdravotích důvodů upustila
2) bůhví co by to bylo za týpka a jestli by mi to ještě víc nezhnusil. Gigolo bude profesionální a předpokládám že zručný, navíc by to bylo 100% podle mých představ a přání a to i v případě, že bych se rozmyslela že na to kašlu :o)
3) Gigolo si spíš bude hlídat svůj zdravotní stav a případné mé (ne)otěhotnění

-> werca: Tak... Když budu moct já rozhodovat o tom co se (ne)bude dít, tak není třeba být opilá :D
Odpovědět
#43
To jsi tedy hodně odvážná, Adriane, kdybys byla schopna do něčeho takového jít. Pro mne osobně tedy představa, že na mne sahá cizí mužský jehož neznám, natož jeho minulost, působí naopak totálně antisexuálně. Něco jako averzivní terapie. :D Navíc si myslím, že kluk, který jde dělat gigola, no, o jeho úrovni si nedělám žádné prazvláštní iluze....prostě to by nešlo, mít něco s takovým, ač proti nim nic nemám, ale že by v podstatě prostitut mohl být lékem na asexualitu, to si nemyslím. Podle mne tím "lékem" může být jen opravdová láska, kdy cítíme, že s tím druhým k sobě patříme, že je to skutečně ono. Potom je možné, že spousta problémů odpadne tak nějak přirozeně sama....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#44
-> Nela: Ještě nevím jestli do toho půjdu... Mně cizí muži nevadí, ani když na mně sahají - když jim to povolím :o) No já to ani tak neberu jako "lék" jako spíše o ověření případně vyvrácení hypotézy (protože i všelijaká "hormonální léčba" atd. by jen uvádla do normálního stavu v případě, že je to porucha. V případě že není, bude neúčinná. To je že neco léčí neznamená že je to léčitelné...v tomhle bych asexualitu přiřadila spíše homosexualitě). A na "opravdovou lásku" nevěřím :o)
Odpovědět
#45
A co Tě k tomu vedlo, Adriane, smím-li se zeptat, že na lásku už nevěříš? Myslím, že už tak ve velmi mladém věku. To musí být hrozně smutný život nebo ne? Přece dva lidé se dávají dohromady, že jsou zamilovaní a věří si v tomto, jasně, že mohou časem procitnout a nebo také ne. Ideálně ten vztah prochází od období více egoistické zamilovanosti až do doby, kdy sice již s nimi necloumají emoce utržené z řetězu, ale zato si více váží jeden druhého, mohou se o sebe v životě opřít. A o to jde. Nejde o tu naivní představu lásky, to určitě ne. Jenže vzdát se víry, to je jako vzdát se naděje a tak nějak mám pocit, že si tímto postojem člověk pak odhání to, co by přitom tak strašně moc chtěl...
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#46
-> Nela: když ti tvůj víceméně snoubenec řekne, ... no to už je vážně hodně osobní :o) Ale na to, jak se tvářil jak mně hrozně miluje a pak přišel s tak pitomým důvodem... Ano, borcení ideálů v tak mladém věku je smutné. Já tomu říkám "dospívat znamená přicházet o iluze" a navíc zamilovanost a láska jsou v psychologické literatuře tak krásně popsané, že pro mně je to prostě přirozený proces a ne něco nadpřirozeného...a hlavně jak snadno se bortí manželství z tak pitomých důvodů....Lidé by se měli párovat na základě racionálního výběru, nikoli "zdogovaní hormony zamilovanosti"....nějak už nedokážu a nechci uvěřit, že je to možné..........(příliš tvrdá osobní zkušenost)
Odpovědět
#47
adriane: Možná to bude znít tvrdě, ale pokud k tomu přistupuješ takhle čistě racionálně, jakou má potom pro tebe cenu si vůbec hledat nějakého partnera? I já, přestože jsem abnormálně materialistický člověk a ke všemu se snažím přistupovat čistě ekonomicky, mám na vztahy dost idealistický, možná naivní pohled. I přes své příšerné životní zkušenosti stále věřím, že jednou najdu nějakou tu spřízněnou duši. Když to vezmu racionálně - o sex nemám zájem, toho, že bych ekonomicky neutáhl domácnost, se fakt nebojím, a děti taky nechci. Takže vlastně žádnou partnerku nepotřebuju a když jsem single, tak ušetřím spoustu času a starostí. Co mi ovšem chybí, je ta citová rovina. Prostě bych chtěl prožít ten pocit, kdy jsou do sebe dva lidi úplně totálně zamilovaní. A myslím, že to je i u spousty ostatních asexuálů důvod, proč si chtějí někoho najít.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#48
však ano, s tím souhlasím...ale já jsem taková že toho druhého mám ráda tím více, čím více já investuji (času, energie,...) do něj a on do mně než nějakou hormonální bouří...prostě čím déle a intimněji (ve smyslu osobněji) někoho znám, tím ho mám raději...a jsou to velmi hluboké city. Zemřela bych pro ně
Odpovědět
#49
(16. 12. 2010, 00:19:48)Adriane Fox Napsal(a): -> Nela: když ti tvůj víceméně snoubenec řekne, ... no to už je vážně hodně osobní :o) Ale na to, jak se tvářil jak mně hrozně miluje a pak přišel s tak pitomým důvodem... Ano, borcení ideálů v tak mladém věku je smutné. Já tomu říkám "dospívat znamená přicházet o iluze" a navíc zamilovanost a láska jsou v psychologické literatuře tak krásně popsané, že pro mně je to prostě přirozený proces a ne něco nadpřirozeného...a hlavně jak snadno se bortí manželství z tak pitomých důvodů....Lidé by se měli párovat na základě racionálního výběru, nikoli "zdogovaní hormony zamilovanosti"....nějak už nedokážu a nechci uvěřit, že je to možné..........(příliš tvrdá osobní zkušenost)

A tak to chápu, také mi bylo ctí....někdy to zkrátka člověka mele, až ho to semele a to je malér, nesmíme se ale dát, jsme silné holky, přece. :) Kdybys věděla, co já jsem zažila nechutného, a to se v tomto případě o vztahu rozhodně mluvit nedalo, i tak to ale stačilo klidně na x životů. LOL Jenže vzhledem k tomu, že se považuji za člověka s celkem vyrovnanou psyché, tak jsem dospěla k jednoznačnému a pevnému rozhodnutí, že za druhého jeho vlastní problémy řešit nelze, když ani sám je řešit nechce. V tomto jsem se stala nekompromisní. Toto vskutku není náš problém. Takže no problem. :) Neboj, Adri, ta "opravdová" láska jednou přijde a pak to půjde všechno jako po másle, žádný strach!
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#50
-> Nela: No to jsem zvědavá...a doufám že máš pravdu...i když tomu nevěřím :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84712 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17518 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29258 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4721 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11020 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex