Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být...
#31
Já bych to poopravila - 60 let: trefí na záchod a trefí se do něj :D
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#32
tak trefit se nemusí ani ve 20, však víš, co jsou chlapi zač :D
Odpovědět
#33
(04. 12. 2010, 23:11:28)Zerda Zerubis Napsal(a): tak trefit se nemusí ani ve 20, však víš, co jsou chlapi zač :D

Tak tohle bych řešila zhasnutým světlem na zachode :D
Odpovědět
#34
quanta --> Tož to je taky fakt...Alespoň by ten vztah mohl vydrzet dyl, kdyžby se hledaly ty jedntlivé mista dokonalosti..:-)
Odpovědět
#35
(06. 12. 2010, 17:51:34)quanta Napsal(a): werca - to ano, ale nejdřív se musí najít chlap, kvůli kterému budeme ochotny tohle podstoupit :D

Jinak... nejdřív se bude muset najít chlap, kterej by byl ochotnej tenhle dlouhodobej proces podstoupit LOL
Odpovědět
#36
Tak... je fakt, že mám teďka vztah, co trvá cca 8 měsíců a s přítelem jsem se v podstatě zkoušela vyspat..je to asi měsíc zpět. A ještě před tím věděl, že k tomu nemám moc kladný vztah...ale držel se statečně, těch 7 měsíců, i když se sem tam nějaké náznaky nečeho intimějšího objevily.

Je ale fakt, že to, že to tak dlouho vydržel, tak že přičítám něčemu jinýmu... ale pořád říká, že nechce dělat nic, co by se mě nelíbilo Vysmátý
(07. 12. 2010, 23:26:56)quanta Napsal(a): Btw: super to video ;) =)

Jo jo, nemohla jsem být zas až tak moc sobecká a musela jsem se s vámi oňho podělit :p:)
Odpovědět
#37
Nee... on je totoiž problém úúúplně někde jinde, ale radši vám ho tu nebudu ventilovat, protože byste si pak o mě mysleli bůh ví co, i když, on má asi důvod, proč to dělá :-)
Odpovědět
#38
To fakt nemá... ale já to dělám preventivně:)
Odpovědět
#39
Tak včera mi jeden kamarád poradil bezvadnou věc - ať zkusím gigola. V tu chvíli mi to přišlo jako báječný nápad ... prý "finančně je to stejný jak sexuolog, ale myslím že tohle bude mnohem účinější :D"...no asi bych se bála...co je to za týpka atd., jestli je zdravý..a konec konců, nedejbože mít dítě s gigolem :D Nemá někdo z vás kontakt na někoho v Praze, někoho ověřeného?
Odpovědět
#40
lol, tak takovej nápad jsem tu ještě neviděl, to si nech patentovat :-D. I když nevím, proč zrovna gigola, když se stačí někde na diskotéce nechat sbalit a měla bys to zadarmo...
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84710 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17518 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29256 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4721 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11020 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex