Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být...
#21
Tak...soukromý, nesoukromý...kdokoliv se může přidat, to za prvé a za druhé...tohle vlákno jsem založila já Posmívající se

Jak si tak všímám, stačí jen hledat pořádně a ejhle... asi nejsem sama v tom, jak citim veci kolem. Musim souhlasit v tom, že taky znam hodne lidi, se kteryma se hodne dobre povida pres net, ale v reale bych je nechtela potkat. ( Ja zas mluvim o klucich - no...v mym pripade spis o muzich:D, ja radsi ty starsi) a taky s tebou musim souhlasit v tom, ze se za to pak stydim, ze si tohle rikam...dyt ja taky nepatrim mezi ty nejhezci, tak proc bych mela odsuzovat ostatni :-)
Je to boj...
Odpovědět
#22
Myslím, že nemá cenu se přetvařovat. Neměl by být problém říct někomu, že prostě není můj typ. Koneckonců každý tak nějak tuší, jak na tom je a pokud má někdo třeba dvacet kilo nadváhu nebo obličej plný následků po neštovic, tak jeho city asi nezraníš, protože sám musí dobře tušit, že Mr. Universe by asi nevyhrál. Já jsem v tomhle případě zastánce úplné upřímnosti, jen je třeba trefit tu míru, aby to druhý pochopil a neurazil se.
Odpovědět
#23
Naopak, já si myslím, že v řadách asexuálů může být spousta hezkých lidí a navíc nejsou tak promiskuitní jako většina populace, což je plus ;)
Odpovědět
#24
->quanta: no to by chtělo :o)
Odpovědět
#25
(02. 12. 2010, 23:29:23)quanta Napsal(a): Sysel, werca - vy jste domu dali :D ale opak může být pravdou že...nevím proč si většina lidí myslí že asexuálové/hyposexuálové jsou nepřitažliví a škaredí ;)

Tak, tak... a o, pro společnost hezkych lidi, si zas kazdej mysli, ze kdyz ma tak hezkou tvraricku, ze nemuze mit o protejsek nouzi a ze musi zakonite mit tak bohaty zkusennosti... by se ale lidi divili :)
Odpovědět
#26
(02. 12. 2010, 22:04:21)Sysel Napsal(a): Už si z toho děláme skoro soukromej chat, to se ostatním asi líbit nebude :)
Vsak oni si ostatni radi poctou ;)
Delate mi radost - ja mam skoro cerne svedomi, ze jsem si dovolila v inzeratu uprimnost a vubec zminit vzhled. Malokdo to prizna, protoze mame zafixovano, ze to pak vypada na povrchni posuzovani, coz je spatne, ale holt to pro vetsinu dulezite je.
Laissez-faire...
Odpovědět
#27
Ono si to myslí strasne moc lidí, protoze kdo by chtel "skaredeho" partnera...(kdyz to reknu takhle nehezky). Ja to tak proste taky citim, ale je mi blbe rict nekomu, ze se s nim nebudu bavit jen proto, ze se mi nelibi. To ne...nekteri moji kamaradi nejsou Miss(aci) a je mi to jedno, protoze u nich vim, ze spolu nic nebudeme mit:) Ale co se tyce potencialniho partnera, tak tam uz jsem hodne vybirava. Ale radsi se s tim clovekem prestanu bavit, nez abych mu musela rict do oci, ze se mi nelibi, tak nic nebude...
Odpovědět
#28
(04. 12. 2010, 17:14:32)quanta Napsal(a): pro mě je přitažlivost důležitá, a tam kde to s tím partnerem třeba ani trochu nezažiju, zůstane to v kamarádství.

No... tak... věděla bych třeba o jednom mym vybornym kamaradovi, ktery by stal za hrich a to neni zadnej krasavec (podle myho meritka), ale je zajimavej a pritazlivej uplne necim jinym, ceho si taky hodne vsimam. A to je intelekt. No... vidim to tak, zemuj problem je v tom, ze proste hledam neco, co se blizi dokonalosti, ale jaksi to furt nejde, tak budu muset slevit z mych naroku, ale na druhou stranu... kdyz slevim a pak se zabyvat tim, ze se mi a nem nelibi to, to, to a to...a premyslet o rozchodu, tak je preventivni opatreni vubec nikoho si nehledat. Jenze to zase oponuje tomu, ze nechci byt v zivote sama... Šklebící se Jezis. Ja si nekdy prijdu TAK strasne moc komplikovana:D
Odpovědět
#29
[/quote]
...... tak budu muset slevit z mych naroku, ale na druhou stranu... kdyz slevim a pak se zabyvat tim, ze se mi a nem nelibi to, to, to a
[/quote]

Neboj, to slevovani prijde s vekem. Mam perfektni kamaradku, ktery je pres 30 a je sama. Postupne slevuje ze svych naroku, takze za par let uz asi bude brat cokoliv.... Tezko rict, zda je to dobre nebo spatne.

Pripomnelo mi to jeden vtip, ktery si presne nepamatuju. Bylo to nejak takhle:
Co ocekava zena od muze?
20 let: je fesak
30 let: je borec v posteli
40 let: vydela penize
50 let: ma vlasy
60 let: trefi na zachod
......
Odpovědět
#30
1. Tak do faze "beru cokoliv" se fakt nechci dostat... to uz bych se sve strany brala jako zoufalost a o to nestojim.

2. Hej... to je ale hnusnej vtip, co urazi 60tilety muze LOLLOL, by ses nekdy divil, co dokazou v tomhle i pozdejsim veku... Sak tohle je myslim horni hranice dospelosti, neboli "pozdni dospelost".Vysmátý
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84710 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17518 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29256 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4721 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11020 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex