Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
něco mezi
#11
(25. 11. 2010, 15:50:24)Sysel Napsal(a): S těmi ženami kolem třicítky máš pravdu. Já se ohlížím spíše po mladších (20-25 let) a vlastně i teď bych jednu takovou do života chtěl, ale zatím žádná není na obzoru (alespoň tady v Plzni a okolí). Čekat do čtyřiceti let nebudu :)

No, nechci ti radit, ale z 20-25 vyroste do 30-35 a budes mit problem... :)
Odpovědět
#12
Třeba "vyrostu" taky :) Znám příčinu své nechuti a vím, že je šance, že se změní k lepšímu. Ale pokud bych měl méně náruživou slečnu, tak bych to nemusel řešit a třeba by nám to vydrželo trvale ;)
Odpovědět
#13
(25. 11. 2010, 14:04:29)buk Napsal(a): Sysle, takovych je tu vic. Sam se hlasim. Je to presne to samy. Bez sexu by to neslo, ale to co je norma, to uz je na me prilis moc.

Mně se zdá,že všichni tu "normu" známe jen z časopisů, reklam a xxx v internetu, ale kdybychom si každý udělali vlastní malý výzkum, ukázalo by se, jak je to doopravdy. Že to nemusí být 2x až 3x týdně, ale mnohem méně často a to u většiny, ne jen u "hypo"sexuálních lidí. Také současné výzkumy říkají, že když je člověk stresovaný (dnešní uspěchaná doba - a před vánocemi zvlášť ...), touha se tím více snižuje.

Čím jsem starší, tím více vidím, jak mají mladí touhu nadsazovat, co se sexuálních věcí týká, jak tady napsala Nela.


(25. 11. 2010, 14:04:29)buk Napsal(a): Problem je, ze zeny kolem 30 jsou sexualne na vrcholu, coz me desi. :-( Asi budu muset pockat tak 10 let, az se pro me vhodna zena dostane uz za vrchol. :)

A pod tohle jsem se podepsal taky. ;) Ženy nakonec docházejí k rozumu, že pokud chtějí pěkný vztah, musejí se řídit vlastním rozumem, a ne tím, co říkají jejich kamarádky, aby vypadaly zajímavě...
Odpovědět
#14
Halbichu, nerad ti kazím iluze, ale ženy po třicítce opravdu jsou sexuálně na vrcholu, to není nějaká statistika sebraná na ulici, ale prostý fakt. Stejně jako u chlapů, kde ten vrchol přichází někde mezi dvacátým a třicátým rokem věku. A byť mám svoje touhy částečně omezené, tak si nedokážu představit, že by se průměrný člověk kolem 25-30 let (ať už muž nebo žena) chtěl milovat třeba pouze jednou týdně. Hormony jsou mocná věc, sexuální touha nejde odložit :) Statistika 2-3x týdně je opravdu normální a je v tom započítáno i pokles touhy po čtyřicítce. Dvacetiletý zadaný kluk má sex minimálně jednou denně, o tom vůbec nepochybuj.
Odpovědět
#15
No, já tedy přiznám barvu, jak to mám já, když už se zde diskuze tak hezky rozproudila. Neříkám, že jsem nějaký stoprocentně reprezentativní vzorek dané populace, ale jakožto žena lehce přes třicet mohu dosvědčit, že se žádné překotné sexuální probuzení určitě nekonalo, je to popravdě stále stejné, když už sex, tak jak jsem řekla již dříve, tak maximálně jednou, dvakrát do měsíce, žádné vícetýdenní maratony rozhodně ne, není chuť a potřeba, jednoduše. Něco jiného je pocit duševní intimity, samozřejmě a přitulení se a podobné věci, ale sex jako takový....není ve mne vášeň, prostě. Láska, city ano, ale ta živočišná složka jaksi pokulhává. Já bych to tak automaticky nespojovala, touhu po sexu a city...jinak samozřejmě, že je to podbarvené pohlavností, zamilovat se do ženy rozhodně schopná nejsem. Jen s tím mužem nepotřebuji tolik sexu, jak se uvádí, že je "normou". Nevím, co je na tom pravdy, ale slyšela jsem od jednoho odborníka myšlenku, že u žen touha po sexu roste s četností prožitku, že si prostě "přivykne", tak třeba to tak někdo má, zrovna tak věřím, že se dá odvyknout (a to i u mužů), sexuální potřebu nelze stavět na roveň s potřebami vedoucími k zachování života jedince, navíc sexualita u jedinců rozumově neinhibovaných má být a je obvykle pod volní kontrolou....čili, pozor na automatickou generalizaci. :)
Navíc, s těmi průzkumy četnosti sexuálních zážitků a jejich zprůměrováním, opravdu bych to nebrala tak dramaticky. Asi se shodneme na tom, že jen málokdo veřejně přizná, že na "to" zrovna dvakrát není, muži dvojnásob, to jednoduše není dnes in takové doznání, když sex máme doslova na každém kroku, lepší je ze sebe tudíž dělat přeborníka v dané věci. Ještě, že alespoň existuje toto fórum, kde si člověk může tak trochu ulevit....:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#16
(26. 11. 2010, 19:49:12)Sysel Napsal(a): Dvacetiletý zadaný kluk má sex minimálně jednou denně, o tom vůbec nepochybuj.
Vzpomnela jsem si na druhy sexu:
Tragický - má s kým, nemá čím.
Komický - má čím, nemá s kým.
Studentský - má čím, má s kým, ale nemá kde.
Filozofický - má čím, má s kým i kde, ale na co?
Alzheimerovský - má čím, má s kým, neví co.
:-)
Faktem je, ze dvacetiletej zadanej kluk obvykle nema kde to delat jednou denne, i kdyz by asi rad :-)

Jo a ja zatim cetla, ze zeny jsou na vrcholu spis kolem ctyricitky.
Laissez-faire...
Odpovědět
#17
[quote='buk' pid='10228' dateline='1290686669']
Sysle, takovych je tu vic. Sam se hlasim. Je to presne to samy. Bez sexu by to neslo, ale to co je norma, to uz je na me prilis moc.
Ja jsem to s pritelkyni resil tak, ze ona sve potreby mirnila a ja proste sexoval, i kdyz se mi nechtelo. Vysledek byl, ze jsme nebyli spokojeni ani jeden. Takze jsme se nakonec rozesli, i kdyz tohle asi nebyl hlavni duvod.
Nejvic mi vadilo, ze ja jsem se chtel treba jen mazlit a tulit, jenze to vzdycky muselo prejit az ke konci. Dusledek byl, ze pak uz jsem se nechtel ani mazlit, protoze jsem tusil, co by nastalo. :-(

Přesně, ale v opačném případě. Já taky toužila jen se přitulit, cítit s ním soudržnost, chtěla jsem jen objetí a pohlazení. Bohužel vždy se ke mně otočil zády s komentářem, že "takhle by to nešlo, protože se mu akorát postaví a pak nic není". Takový postoj pak člověka spolehlivě srazí do kolen a zažene do slepé uličky, protože toho druhého sice miluje ale vzhledem ke svému odmítavému vztahu k sexu má obavu z toho, že se ta hezká chvíle vzájemného sblížení může zkazit něčím nepříjemným!
Odpovědět
#18
hic iacet: ano, kluk kolem dvacítky by velmi rád, ale nemá kde, tos řekla správně ;)

Janetta: tohle znám také, přítelkyně většinou chtěly něco víc, zatímco mně stačilo to tulení a hlazení. Ale nejde s tím nic dělat, ten pohlavní pud tvého partnera byl prostě silný. Člověk s průměrnou potřebou sexu si ho nemůže odepírat věčně. Proto jsem po letech zjistil, že když se u partnerů výrazně liší jejich potřeba sexu, tak jde vztah zákonitě do háje.
Odpovědět
#19
no nám paní docentka na přednášce (k velkému zděšení všech přítomných dam) vysvětlila, že sexuální vrchol mužů je mezi 40-60 rokem :D
Odpovědět
#20
(27. 11. 2010, 12:12:41)Adriane Fox Napsal(a): no nám paní docentka na přednášce (k velkému zděšení všech přítomných dam) vysvětlila, že sexuální vrchol mužů je mezi 40-60 rokem :D

No ale tím měla na mysli nejspíš bílý sex, ne? LOL
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11187 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Mezi svými? Jirk-diskusni-forum-a6991 4 10191 22. 06. 2016, 20:49:52
Poslední příspěvek: Jirk-diskusni-forum-a6991
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15179 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17454 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina
  Něco o Moukovi mo-diskusni-forum-uka 15 34529 31. 10. 2011, 14:46:38
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex