Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi další ovečka do stáda :)
#1
Ahoj, je mi 25 let, VŠ a asi před rokem jsem našel toto fórum. Ale i když s pochybnostmi, neregistroval jsem se. Nebyl jsem si jistý a myslel, že asexuál nejsem a jen jsem ještě nenašel tu opravdu pravou slečnu se kterou by cítil něco jedinečného a se kterou by to bylo jiné. Zatím jsem měl pouze dvě opravdu vážné známosti. No a nakonec jsem zase tady Kroutící očima Mám rád mazlení, líbání a něžnosti, prostě vše, ale jakmile přijde na pohlavní styk jako takový, já nevím, prostě mě přejde chuť a už abych to měl za sebou. Samozřejmě ruku v ruce s tím jde i ztráta vzrušení a erekce, což dostává člověka do opravdu "příjemných" situací. Jsem hodně citově založený člověk i když to jako "menší" Vysmátý introvert nedávám tak často najevo. A není nic horšího, než když jste před pohl. stykem s člověkem na kterém Vám záleží a víte, že ona to chce a Vám stále jen do kola přechází v hlavě myšlenka "já nechci" Uplakaný Proto se moc neseznamuji, nechci aby to zase došlo k tomu samému výsledku. Sám zůstat také nechci, chci najít někoho, koho budu milovat, ale komu pohlavní styk také nic neříká nebo je mu nepříjemný.
Ani jsem si nemyslel, že to ze sebe tak vysypu, ale už když to píšu, tak se mi celkem ulevilo Vysmátý
Odpovědět
#2
Ahoj! Tady bys snad nějakou spřízněnou duši najít mohl :-)

Holky to v tomhle vlastně mají jednodušší, když není chuť, tak zatnou zuby a můžou aspoň předstírat, ale kluk má prostě smůlu...
Odpovědět
#3
(03. 12. 2011, 10:38:30)thori Napsal(a): Ahoj, je mi 25 let, VŠ a asi před rokem jsem našel toto fórum. Ale i když s pochybnostmi, neregistroval jsem se. Nebyl jsem si jistý a myslel, že asexuál nejsem a jen jsem ještě nenašel tu opravdu pravou slečnu se kterou by cítil něco jedinečného a se kterou by to bylo jiné. Zatím jsem měl pouze dvě opravdu vážné známosti. No a nakonec jsem zase tady Kroutící očima Mám rád mazlení, líbání a něžnosti, prostě vše, ale jakmile přijde na pohlavní styk jako takový, já nevím, prostě mě přejde chuť a už abych to měl za sebou. Samozřejmě ruku v ruce s tím jde i ztráta vzrušení a erekce, což dostává člověka do opravdu "příjemných" situací. Jsem hodně citově založený člověk i když to jako "menší" Vysmátý introvert nedávám tak často najevo. A není nic horšího, než když jste před pohl. stykem s člověkem na kterém Vám záleží a víte, že ona to chce a Vám stále jen do kola přechází v hlavě myšlenka "já nechci" Uplakaný Proto se moc neseznamuji, nechci aby to zase došlo k tomu samému výsledku. Sám zůstat také nechci, chci najít někoho, koho budu milovat, ale komu pohlavní styk také nic neříká nebo je mu nepříjemný.
Ani jsem si nemyslel, že to ze sebe tak vysypu, ale už když to píšu, tak se mi celkem ulevilo Vysmátý

Zeptám se přímo: No, a nechceš to mí za sebou jen proto, že ti to prostě nejde a seš hned hotovej a pak je to trapas a tíže na tvoje ego?

Nedožaduji se upřímné odpovědi!;)

Pozn.: Co to je to VŠ? Možností je víc, ale co to má vyjadřovat, proč je důležitý psát VŠ? Ta zkratka nějak souvisí s tvým příspěvkem? Jestli ano, tak mi ji, prosím, vysvětli. Nerad bych, aby mi kvůli tomu unikla pointa. Díky. (nepovinná otázka)
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#4
Arthure, když pořád kážeš o pokoře a dalších křesťanských ctnostech, co takhle trochu taktu, hm?

Thori, v Praze vás je jako smetí, určitě tu na někoho narazíš:)
Odpovědět
#5
Chtel jsem jako novy napsat taky neco o sobe, ale kdyz vidim, jak se tady do lidi obouvate, si to jeste rozmyslim.
Odpovědět
#6
(03. 12. 2011, 11:33:23)AlineDaryen Napsal(a): Ahoj! Tady bys snad nějakou spřízněnou duši najít mohl :-)

Holky to v tomhle vlastně mají jednodušší, když není chuť, tak zatnou zuby a můžou aspoň předstírat, ale kluk má prostě smůlu...

Nemyslím si že jednodušší, protože proč bych ty zuby měla zatínat?
Odpovědět
#7
(03. 12. 2011, 21:24:22)Kamarád Napsal(a): Chtel jsem jako novy napsat taky neco o sobe, ale kdyz vidim, jak se tady do lidi obouvate, si to jeste rozmyslim.

Chtěla jsem ještě připsat: Arthura si nevšímejte, ten se snaží všechny nově příchozí setřít. Ale mušelín včas vrací úderLOL, tak jen piš:)
(03. 12. 2011, 21:33:33)MadRat Napsal(a): Holky to v tomhle vlastně mají jednodušší, když není chuť, tak zatnou zuby a můžou aspoň předstírat, ale kluk má prostě smůlu...

Nemyslím si že jednodušší, protože proč bych ty zuby měla zatínat?
[/quote]

(Ani technicky není tak jednoduché při zatnutých zubech vydržet..)
Odpovědět
#8
(03. 12. 2011, 21:24:22)Kamarád Napsal(a): Chtel jsem jako novy napsat taky neco o sobe, ale kdyz vidim, jak se tady do lidi obouvate, si to jeste rozmyslim.
Ale no tak, spis pouzit jednotne cislo... nebo trollovi vykas? :-)

Thoriho tu vitam a preju, at tu najde, co hleda, kdyz uz se tu po takove dobe zaregistroval (a do te doby at si uziva ten typicky pocit ulevy) :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#9
Koukam, ze tu Arthura nejak radi nemate. I podle reakci v ostatnich diskuzich.
Taky mi prijde nepatricny. Proc ho tady trpite? Pro nove prichoziho pusobi velmi odrazujicim dojmem.
Odpovědět
#10
(04. 12. 2011, 08:40:18)Kamarád Napsal(a): Koukam, ze tu Arthura nejak radi nemate. I podle reakci v ostatnich diskuzich.
Taky mi prijde nepatricny. Proc ho tady trpite? Pro nove prichoziho pusobi velmi odrazujicim dojmem.

O tom se dá pochybovat. Otázka je, co každý nově příchozí čeká. Zeptal jsem se bez servítky, bez rukaviček, ale určitě ne nenávistně. Celé směřování je dáno jen na thorim. Myslím, že daleko odrazující je způsob a priorního škatulkování... jestli má kdo pocit, že můj příspěvek nese stejný zamindrákovaná patos, jako třeba v podobě HI, je mi ho upřímně líto... a toto právo omylu mu neberu a nebudu vyvracet! Ale stejně tak jako HI neopustí toto fórum, tak nemám důvod, zatím, ani já, nakolik tu nacházím lidi, od nichž si rád něco přečtu, případně se něco dovím (alespoň jiný pohled), a že se to stalo nejednou. Zřejmě je takový člověk tu kontrabantem. Ale jakmile jsou lidé, s kterými jsem prostě nenašel názorové kontinuum, je oheň na střeše. Ale tak to chodí běžně, nad čím se podivovat?! Takže možná i tímto směrem je dobré situaci chápat. Já ti kamaráde přeji, abys tu nalezl, co hledáš, nechť už je to od kohokoli. Můj antifanclub, krom pár jedinců, co se asi nedostali večer k netu, se ti již představit stihl...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84708 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8551 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Asi jsem asexuál Van-diskusni-forum-ish 16 41895 03. 06. 2015, 14:25:11
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat
  Asi k vám patřím Jinan 6 16268 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17420 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex