Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem rád že existují jasné definice.
#11
(23. 09. 2012, 19:03:13)lilina Napsal(a): Základní definice by mohla znít: Asexuál je ten, kdo z nějakého osobního důvodu nesoulouží.
Ja myslela, ze zakladni definice uz je vicemene vyresena (a nejsou to lidi tady na foru, kdo ji tvoril). Chce ji snad nekdo jeste dal vypilovavat? To, cos uvedla, je prilis siroke. Do tvoji definice se vejde napr. i knez, ktery nesoulozi kvuli sve vire (cirkvi). Opravdu bys ho oznacila za asexuala?
Laissez-faire...
Odpovědět
#12
Nebo nějaká stařenka či stařeček, kteří už sex neprovozují, tak ty také nemůžeš nazvat asexuály. Nebo ti, kteří nesouloží za účelem využití sexuální energie jinak, také nejsou asexuálové. Nebo 99% (případně 97%) lidí do prvního pohlavního styku přece také nejsou asexuálové. A dalších případů je určitě víc.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#13
(23. 09. 2012, 19:03:13)lilina Napsal(a): Základní definice by mohla znít: Asexuál je ten, kdo z nějakého osobního důvodu nesoulouží. Další dělení mi už připadá zbytečné - napravo, nalevo, od narození či s přibývajícím věkem..prostě sex není jeho zálibou. Ale i přesto sex patří do života všech..stejně jako spaní, jídlo, pohyb. Proto doporučuji o něm mluvit i s těmi, kdo ho neprovozují.

Souhlas s hvězdičkou. A s těmi kdo ho neprovozují se o něm mluví o něco lehčeji. Samozřejmě beru v podtaz 2 příspěvky nade mnou.
Odpovědět
#14
(23. 09. 2012, 21:00:48)Dobra Napsal(a): Nebo nějaká stařenka či stařeček, kteří už sex neprovozují, tak ty také nemůžeš nazvat asexuály. Nebo ti, kteří nesouloží za účelem využití sexuální energie jinak, také nejsou asexuálové. Nebo 99% (případně 97%) lidí do prvního pohlavního styku přece také nejsou asexuálové. A dalších případů je určitě víc.

A nebo ti, kteří jen nemají partnera.
Odpovědět
#15
..a proto je doplněno: sex není jeho zálibou:-D
Sice nejsem ještě stařenka, ale sex už mě několik let nebaví, energii využívám jinak a partnera nechci. Jsem proto méně asexuál než ten, kdo s ním vůbec nezačal?
A hovory o sexu mě docela baví - určitě je to všeobecnější téma na noční směny než třeba vaření - s hetero, s homo, s kolegyněmi, s kolegy..co člověk, to jiná zkušenost, jiný problém. Jen je potřeba o tom mluvit slušně:-)
Lidé by se neměli tolik řešit a měli by si více vážit toho, co mají, neboť vždy může být ještě hůř:-)
Odpovědět
#16
Mě hovory o sexu vždy přiváděli do rozpaků, nebo spíš do rozpolcenosti o tom, zda-li jim ma říct, že mi není příliš příjemné bavit se o nečem co neprovozuji a hlavně, že to tak ani v budoucnu neplánuji. (na způsob když vám každou chvíli někdo řekně něco jako, že musíte jít a "zpracovat" někoho-to mi bylo nepříjemné, neboť jsem většinou musel nějak zastřít rozhovor a nebo zalhat a přitakat jako že ano.
Dnes už to je jiné (teď použiju část topicu) Když vím,že existují jasné definice.

, . a to je vše. Samostatné rozhovory mi také nějak nevadí, spíš to, když každý počítá s tím, že se snažíte žít sexuálně.

That´s all folks.
Odpovědět
#17
Takže radši každému rovnou řekneš, že jsi asexuál a hovor se okamžitě stočí jinam:-D
..také Tě pak nenápadně pozorují, čím se ta nemoc projevuje?:-D
Odpovědět
#18
(25. 09. 2012, 08:14:01)lilina Napsal(a): Takže radši každému rovnou řekneš, že jsi asexuál a hovor se okamžitě stočí jinam:-D

Spíš bych teď mohl....
Odpovědět
#19
ahoj vsechny zdravim jsem tady nova. jsem rada ze nejsem sama pro kterou neni sex klicova zalezitost. a je moc dobre ze se tu najde i humor.sice si obcas taky vyslechnu sve ale beru to s humorem.se svym stavem jsem srozumena a nebrani mi v tom abych si uzivala zivota a radovala se z nej.jsou prece i jine bezva veci.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Životní příběh jasné asexuálky yo -diskusni-forum-soy 15 37221 01. 09. 2016, 22:09:40
Poslední příspěvek: Kay-diskusni-forum-reen
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13610 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  Můj přítel nejspíš nemá rád sex -diskusni-forum-na 34 78257 06. 06. 2012, 10:58:15
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex