Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
patřím k vám?
#1
Smile 
Zdravím všechny,jsem zde poprvé a myslím,že sem taky patřím :-)
Nebo si to myslím. Třeba mi tu někdo dá odpověď. Tak tedy můj příběh.
Nikdy jsem na sex moc nebyla,ale úplně mi nevadil-tedy alespoň na začátku vztahu. Měla jsem jen dvě vážné známosti-s tím prvním jsem byla vdaná-sex jsem zvládala především proto,že jsem chtěla založit rodinu-mít děti. Ale jakmile byl úkol splněn,bylo po všem a do sexu jsem se nutila především kvůli manželovi. Ale asi to bylo málo,protože si našel milenku a rozvedli jsme se. Pak jsem byla nějakou dobu sama. Po asi dvou letech jsem poznala kluka se kterým jsem si rozuměla a do sexu mě nijak nenutil,tak jsem se dali dohromady. Po nějaké době mi řekl,že by chtěl mimčo- jeho vlastní- já souhlasila a sex jsem zase jakž takž zvládla. Ale po narození dcery bylo zase po všem. Jemu to moc nevadilo,ale po čase jsem zjistila proč- bylo to pro mě hrozné zjištění. Dozvěděla jsem se,že si v zahraničí vydělává sexem s muži! no a aby toho nebylo málo,nadělal nám spoustu dluhů..A to byla opět konečná! Od té doby mi sex nejen vadí,ale vyloženě k němu mám odpor! Teď jsem s dětmi už dva roky sama,na sex si ani nevzpomenu a jsem neskutečně šťastná :-) Ale... Přišel za mnou bývalý manžel,že by se k nám chtěl vrátit-já si s ním rozumím,vždy jsme zůstali dobří přátelé a on nám hodně pomáhá. Dost mě jeho prosba zaskočila,dovedu si představit s ním bydlet a vychovávat děti,ale sex? Ani náhodou. Proto jsem mu na rovinu řekla,jak to se mnou je a on byl dost zaražený,ale slíbil,že se bude snažit to se mnou zvládat...
Teď mě nechápe jen rodina,říkají,že to nemůže fungovat a ať si zajdu k psychologovi,že to bude nějaký blok. Ale já nechci,nechci s tím nic dělat,protože mi to tak plně vyhovuje,k životu to prostě absolutně nepotřebuju. Ani,když se dívám na romantický filmy a jsou tam postelový scény,tak to se mnou ani nehne! Jen po rozhovoru s mou babičkou se mi ulevilo-ta to měla totiž úplně stejně a po dětech už na ní děda nesáhl. Tak jsem to asi podědila?
Tak takhle to se mnou tedy je... Tak bych ráda slyšela vaše názory.patřím k vám? osobně si myslím,že tady jsem se našla a ulevilo se mi,že nejsem jediná :-)
Omlouvám se,jestli je můj příběh chaotický,ale musela jsem to už ze sebe dostat...
Odpovědět
#2
Ahoj!
Som presvedčená o tom, že tu patríš. Ja som na tom bola podobne ako ty. Prvé manželstvo sa mi tiež z rovnakých príčin rozpadlo. Potom som skúšala hľadať spriaznenú dušu aj tu na fóre, ale po prvé zástupcov zo Slovenska tu nie je až tak veľa a keď som už aj našla, tak som zistila, že deti mať nechce. Keďže ja som dieťa chcela veľmi, a teraz aj mám krásnu dcérku 11 mesačnú, vydala som sa znova a zatiaľ to funguje fajn.
Takže vitaj medzi nami :-)
Človek, ktorý si uvedomí svoju zodpovednosť za inú ľudskú bytosť, alebo za nedokončenú prácu, nebude nikdy schopný zahodiť svoj život. Pozná dôvod prečo žiť, a vydrží takmer všetko. (Viktor E. Frankl)
Odpovědět
#3
(04. 01. 2013, 14:47:48)wienetta Napsal(a): Ahoj!
Som presvedčená o tom, že tu patríš. Ja som na tom bola podobne ako ty. Prvé manželstvo sa mi tiež z rovnakých príčin rozpadlo. Potom som skúšala hľadať spriaznenú dušu aj tu na fóre, ale po prvé zástupcov zo Slovenska tu nie je až tak veľa a keď som už aj našla, tak som zistila, že deti mať nechce. Keďže ja som dieťa chcela veľmi, a teraz aj mám krásnu dcérku 11 mesačnú, vydala som sa znova a zatiaľ to funguje fajn.
Takže vitaj medzi nami :-)

strašně moc děkuju za tvůj názor... teď se mi vážně ulevilo. Všichni mi pořád říkali,že jsem divná,hlavně když mám děti a nevadilo mi to a ted najednou k tomu mám odpor. Ale nikdo netuší,kolikrát jsem u toho až brečela,když jsem se k tomu nutila. Bylo to k nevydržení a připadalo mi,že to trvá celou věčnost! Jsem šťastná,že už to mám za sebou a nikdo a nic už mě nikdy nedonutí to ještě někdy dělat! Tak děkuji za tvůj názor- konečně vím kam patřím a jsem strašně ráda,že jsem tyhle stránky našla. Moc děkuji za přijetí a přivítání :-)
Odpovědět
#4
Ahoj Zdendule! :-)

Vítej mezi námi. Rozhodnutí, jestli sem patříš nebo ne, je jen a pouze na Tobě. Když se tu dobře porozhlídneš, určitě narazíš na sobě podobné, ale i na odlišnější jedince (řada z nás byla ušetřena/ochuzena* i o mateřské či otcovské pudy).
Důležité je, aby ses mezi námi cítila dobře a podle toho tu "zdomácněla" nebo se aspoň ráda vracela a hlavně, abys tu našla to, co hledáš, ať je to pochopení, povzbuzení, inspirace, kamarádi nebo (do budoucna) třeba i nějaký partner... :-)

*záleží na úhlu pohledu ;)
Odpovědět
#5
Ahoj a vítej :)

K tvému příspěvku - s manželem to asi fungovat nebude. Sice teď píše, že se bude snažit tě chápat, ale pochybuji, že si teď dokáže plně představit, co to bude obnášet. I když za zkoušku nic nedáš. Proto radím, nestěhovat si ho hned domů. Můžete spolu randit a uvidíte oba dva, jak těžké je to vydržet. Případné zklamání by nemuselo být tak velké.

A z rodinky si nic nedělej. Je to jejich problém, když ke svému životu potřebují tvůj sex. Kroutící očima LOL

Přeju hodně štěstí
Odpovědět
#6
Ahoj,
řekla bych že sem patříš. Snad se ti tu bude líbit.
Odpovědět
#7
(04. 01. 2013, 17:38:39)MadRat Napsal(a): Ahoj,
řekla bych že sem patříš. Snad se ti tu bude líbit.

Věřím,že určitě :-)
(04. 01. 2013, 15:46:21)beryze Napsal(a): Ahoj a vítej :)

K tvému příspěvku - s manželem to asi fungovat nebude. Sice teď píše, že se bude snažit tě chápat, ale pochybuji, že si teď dokáže plně představit, co to bude obnášet. I když za zkoušku nic nedáš. Proto radím, nestěhovat si ho hned domů. Můžete spolu randit a uvidíte oba dva, jak těžké je to vydržet. Případné zklamání by nemuselo být tak velké.

A z rodinky si nic nedělej. Je to jejich problém, když ke svému životu potřebují tvůj sex. Kroutící očima LOL

Přeju hodně štěstí

Děkuji :-). A pravda,je to jejich problém. Já jsem se svým životem spokojená.
(04. 01. 2013, 15:33:43)Morwen Napsal(a): Ahoj Zdendule! :-)

Vítej mezi námi. Rozhodnutí, jestli sem patříš nebo ne, je jen a pouze na Tobě. Když se tu dobře porozhlídneš, určitě narazíš na sobě podobné, ale i na odlišnější jedince (řada z nás byla ušetřena/ochuzena* i o mateřské či otcovské pudy).
Důležité je, aby ses mezi námi cítila dobře a podle toho tu "zdomácněla" nebo se aspoň ráda vracela a hlavně, abys tu našla to, co hledáš, ať je to pochopení, povzbuzení, inspirace, kamarádi nebo (do budoucna) třeba i nějaký partner... :-)

*záleží na úhlu pohledu ;)

Děkuju,určitě tu budu často :-)
Odpovědět
#8
(04. 01. 2013, 15:06:48)Zdendule Napsal(a):
(04. 01. 2013, 14:47:48)wienetta Napsal(a): Ahoj!
Som presvedčená o tom, že tu patríš. Ja som na tom bola podobne ako ty. Prvé manželstvo sa mi tiež z rovnakých príčin rozpadlo. Potom som skúšala hľadať spriaznenú dušu aj tu na fóre, ale po prvé zástupcov zo Slovenska tu nie je až tak veľa a keď som už aj našla, tak som zistila, že deti mať nechce. Keďže ja som dieťa chcela veľmi, a teraz aj mám krásnu dcérku 11 mesačnú, vydala som sa znova a zatiaľ to funguje fajn.
Takže vitaj medzi nami :-)

strašně moc děkuju za tvůj názor... teď se mi vážně ulevilo. Všichni mi pořád říkali,že jsem divná,hlavně když mám děti a nevadilo mi to a ted najednou k tomu mám odpor. Ale nikdo netuší,kolikrát jsem u toho až brečela,když jsem se k tomu nutila. Bylo to k nevydržení a připadalo mi,že to trvá celou věčnost! Jsem šťastná,že už to mám za sebou a nikdo a nic už mě nikdy nedonutí to ještě někdy dělat! Tak děkuji za tvůj názor- konečně vím kam patřím a jsem strašně ráda,že jsem tyhle stránky našla. Moc děkuji za přijetí a přivítání :-)

Nemáš za čo! Viem čo prežívaš, aj ja som nad všeličím uvažoval pokiaľ som nezistila kto vlastne som a že na mne nie je nič čudné či choré. A s tým sexom, stalo sa mi, že som sa po tom cítila ako by ma niekto znásilnil, takže fakt chápem, čo si prežívala. Drž sa, verím, že toto fórum Ti pomôže a spoznáš tu mnoho úžasných ľudí :-)
Človek, ktorý si uvedomí svoju zodpovednosť za inú ľudskú bytosť, alebo za nedokončenú prácu, nebude nikdy schopný zahodiť svoj život. Pozná dôvod prečo žiť, a vydrží takmer všetko. (Viktor E. Frankl)
Odpovědět
#9
Ahoj. Nemyslím si, že dávat se dohromady s mužem, který už Ti kvůli nedostatku sexu zahýbal, je dobrý nápad. Být Tebou, raději bych se poohlédla po někom jiného ražení. A rozhodně si lidi víc prověřuj!
Odpovědět
#10
Taky jsem bývalý sexuál:-D
..a již šestým rokem je můj svět jednodušší:-D
Vztahu dej čas - samo se to vytříbí...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22782 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21617 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34748 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Patřím sem? beryze 7 18550 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex