Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak sem tu zase :)
#1
Po dvou letech sem se zase přihlásil :) Tak povídejte co je tu nového, určitě sem vám strašně chyběl :D
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#2
Ahoj, já tu asi nejsem tak dlouho, tak si tě nepamatuju. Ale zajímá mě, proč dvouletá odmlka a pak návrat.
Odpovědět
#3
(16. 07. 2014, 16:32:42)houba Napsal(a): Ahoj, já tu asi nejsem tak dlouho, tak si tě nepamatuju. Ale zajímá mě, proč dvouletá odmlka a pak návrat.
tak to by aj mňa zujímalo
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět
#4
(16. 07. 2014, 16:15:20)smile Napsal(a): Po dvou letech sem se zase přihlásil :)

Dva roky? A není to málo, Antone Pavloviči?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
Práce, škola,... a nějak mi to vypadlo z hlavy. Včera sem mazal starý maily a co nevidim, reset hesla z asexual.cz, tak sem tady :) Nic víc v tom nehledejte :D
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#6
A hele Smile, tak ten nám tu ještě chyběl :D
Odpovědět
#7
Teď jsi tu nový ty, tak nás bav :D
Odpovědět
#8
(18. 07. 2014, 10:02:58)AlineDaryen Napsal(a): Teď jsi tu nový ty, tak nás bav :D

Už na nás právě baf
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
Co ti budem povídat... Nejzajímavější témata podlehla cenzuře :D To nedávám za vinu Kexíkovi protože vím,že to bylo potřeba odstranit,ale přišel jsi o spoustu zajímavých článků, a o můj ban za vulgární vyjadřování na adresu sexuála,který mi radil jak je úžasný si za**kat a že to určitě musím zkusit :D Vítej zpět :-)

Ještě jednou a naposledy připomínám našemu milému administrátorovi,že mu to nevyčítám a beru to v legraci :-)
Odpovědět
#10
(18. 07. 2014, 19:11:18)Jakub Napsal(a): Co ti budem povídat... Nejzajímavější témata podlehla cenzuře :D To nedávám za vinu Kexíkovi protože vím,že to bylo potřeba odstranit,ale přišel jsi o spoustu zajímavých článků, a o můj ban za vulgární vyjadřování na adresu sexuála,který mi radil jak je úžasný si za**kat a že to určitě musím zkusit :D Vítej zpět :-)

Ještě jednou a naposledy připomínám našemu milému administrátorovi,že mu to nevyčítám a beru to v legraci :-)

dobře, že si to tomu sexuálovi nandal, Jakube!!!
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21618 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34758 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Cesty života mě zavedly až sem ca-diskusni-forum-rol 40 83867 18. 03. 2015, 09:40:59
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
Asexual Patrim sem? Blimakr 10 27560 07. 12. 2013, 16:45:24
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Patřím sem? beryze 7 18552 13. 08. 2010, 20:10:16
Poslední příspěvek: Anat-diskusni-forum-hema

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex