Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, jsem tu nová
#11
Wink 
(19. 12. 2019, 19:34:53)Juliana Napsal(a): Nic proti samostatnému životu, ale ten článek je podle mě strašlivý levicový žvást.

co znamená levicový?
Odpovědět
#12
V tom článku jsou opravdu některá zajímavá tvrzení. Pochopila jsem správně, že pan Procházka, vztahový poradenský psycholog, manželský a rodinný poradce a psychoterapeut, zavrhuje monogamii? Co asi radí nespokojeným manželským  párům, které za ním přijdou? Rekreační nevěru?
Odpovědět
#13
Juliana: Ale je tam citovany Dzibran Chalil :-D :-D :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#14
(20. 12. 2019, 00:35:24)Fibril Napsal(a): Juliana: Ale je tam citovany Dzibran Chalil :-D :-D :-D

https://cs.wikipedia.org/wiki/Chal%C3%AD...ibr%C3%A1n
Odpovědět
#15
(19. 12. 2019, 21:18:59)raindragon Napsal(a): V tom článku jsou opravdu některá zajímavá tvrzení. Pochopila jsem správně, že pan Procházka, vztahový poradenský psycholog, manželský a rodinný poradce a psychoterapeut, zavrhuje monogamii? Co asi radí nespokojeným manželským  párům, které za ním přijdou? Rekreační nevěru?

monogamie existuje?
Odpovědět
#16
(20. 12. 2019, 16:23:31)saxana Napsal(a):
(19. 12. 2019, 21:18:59)raindragon Napsal(a): V tom článku jsou opravdu některá zajímavá tvrzení. Pochopila jsem správně, že pan Procházka, vztahový poradenský psycholog, manželský a rodinný poradce a psychoterapeut, zavrhuje monogamii? Co asi radí nespokojeným manželským  párům, které za ním přijdou? Rekreační nevěru?

monogamie existuje?

Ano...
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#17
(19. 12. 2019, 20:30:09)saxana Napsal(a):
(19. 12. 2019, 19:34:53)Juliana Napsal(a): Nic proti samostatnému životu, ale ten článek je podle mě strašlivý levicový žvást.

co znamená levicový?

Hlásící se k politické levici, v tomhle případě k neomarxismu. Ten "vztahový poradce" (s evidentně neevropskými rysy) podporuje antinatalismus Evropanů, což je de facto nenásilná metoda genocidy. Ostatně Ema Watsonová ve zmíněném rozhovoru dodala, že ačkoli je sama spokojená, je jí zároveň smutno. Z nějakého důvodu to "vztahový poradce" zamlčel.

Fibril: U jedinců určitě, ale u druhů ne. Žádný biologický druh na světě není stroprocentně monogamní, jak ukázaly testy DNA u potomků zvířat, která jsou obecně považovaná za monogamní, třeba holubů nebo guaréz.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#18
Zvířecí druhy, které bývají považovány za téměř monogamní:
https://www.prozeny.cz/clanek/i-zvirata-...ruhu-55095

Naproti tomu člověk má na výběr, a dá se předpokládat, že tento jeho výběr ovlivňuje větší množství faktorů jak vnitřích (libido, vlastní názory na věrnost, atd.), tak vnějších (názory okolí, příležitosti k nevěře).
Ale samozřejmě lidská monogamie existuje ve smyslu, že nějaký pár spolu prožije celý život. Ale zjevně jsou tyto případy tak málo zajímavé, že nejsou dostatečně vděčným objektem mediální pozornosti Smutný .
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#19
(20. 12. 2019, 18:33:26)Fibril Napsal(a):
(20. 12. 2019, 16:23:31)saxana Napsal(a):
(19. 12. 2019, 21:18:59)raindragon Napsal(a): V tom článku jsou opravdu některá zajímavá tvrzení. Pochopila jsem správně, že pan Procházka, vztahový poradenský psycholog, manželský a rodinný poradce a psychoterapeut, zavrhuje monogamii? Co asi radí nespokojeným manželským  párům, které za ním přijdou? Rekreační nevěru?

monogamie existuje?

Ano...

myslela jsem tím jestli funguje v praxi... https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex...i-40275801  2. Nevěra

Nevěra stojí v žebříčku pěti nejčastějších důvodů rozvodu na druhém místě. 
Zábavná je anketa :D
Tak nevím o jaké monogamii píšeš... Já bydlím na ulice kde v každém baráku rozvedené ... sousedka ne ale má milence... ona asi p.Procházku vyhledávat nebude 
Odpovědět
#20
https://www.idnes.cz/xman/styl/polygamie...n-styl_fro
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6767 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nová v poli... Adri-diskusni-forum-finel 15 27261 07. 03. 2019, 13:27:49
Poslední příspěvek: Adri-diskusni-forum-finel
  Ahoj, kdo vlastně jsem? Miy-diskusni-forum-oko 7 17363 12. 12. 2016, 15:17:54
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14427 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex