Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka
#11
(12. 08. 2020, 15:31:24)Andromeda Napsal(a):
(12. 08. 2020, 15:17:22)Juliana Napsal(a): Adevere, koukni na slečnin profil, je z úplně normálního prostředí. :-) A jestli jde o zkušenost pod tlakem, pak to tedy úplně chápu, ne každý odolá nátlaku. Hodně dívek a mladých žen tady píše, že se nechaly přemluvit partnerem, případně že ho nechtěly ztratit, a tak mu ustoupily. Jen málo lidí dokáže v šestnácti říct: Myslete si o mně, co chcete, já si pojedu podle sebe a na společnost kašlu. Nebrala bych to jako indikátot orientace. Podle mě je fakt předčasné se tím zabývat, Andromedo. ;)

Juliano - děkuji moc. Máš ve všem pravdu - jsem z 'normálního' prostředí, i když jsem už od 11 let na intru a tlaku jsem odolávala už 3 roky ze strany kamarádek a ze strany chlapce sice jen pár měsíců, ale doopravdy mi hrozilo, že ho ztratím. 
Když se teď zpětně ohlížím na svou první zprávu, tak mi dochází, že jsem vynechala jednu celkem podstatnou věc - k sexu v pravém slova smyslu nedošlo. Když jsem zjistila, že jeho dotyky na mě nijak nepůsobí, nepustila jsem ho dál. Na tyto stránky jsem se dostala vlastně hlavně proto, že mě onen chlapec za asexuála sám označil. 
Ještě jednou moc děkuji - souhlasím s tebou, mám na to ještě spoustu času.

No Juliano chápu, bráníš svůj druh, a já uznávám že jsem si Andromedy profil nepřečetl... a reagoval jen na to, co napsala, a tedy zpracoval první pocit který jsem z toho měl. 
Zároveň jsem ale napsal, že k tomu abych byl přesný, mám málo informací, a je to jen názor člověka který pracuje s tím, co mu bylo předloženo.
Teď se dozvídám že ten sex vlastně sex nebyl, a to už je důvod nahlížet na celek jinak.

Proto je důležité k tomu, aby se nahlédlo do hloubky, mnohem víc informací. 
A já jsem se naučil, že když lidi vyprovokuji, dozvím se toho někdy až příliš, což bývá velmi zajímavé. A zcela prokrastinační... :D
Každopádně si myslím že u slečny čas na zaškatulkování se , ještě nenastal, zvlášť pokud to, o asexualitě, tvrdí neukojený jinoch, který  se nedostal kam chtěl. 
Byla by škoda kdyby se kvůli tomu ... ale to už jsem napsal v předchozím příspěvku.

Prostě bych se, být Andromedou , vybodl na Krakena, a čekal na Persea. A teprve pak, jen pokud by v hezké chvilce přišla Medusa, bych začal uvažovat o asexualitě.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#12
(12. 08. 2020, 16:06:07)adevr Napsal(a): No Juliano chápu,, bráníš svůj druh, a já uznávám že jsem se Andromedy profil nepřečetl... a reagoval jen na to, co napsala, a tedy zpracoval první pocit který jsem z toho měl. 
Zároveň jsem ale napsal, že k tomu abych byl přesný, mám málo informací, a je to jen názor člověka který pracuje s tím co mu bylo předloženo.
Teď se dozvídám že ten sex vlastně sex nebyl, a to už je důvod nahlížet na celek jinak.

Proto je důležité k tomu, aby se nahlédlo do hloubky, mnohem víc informací. 
A já jsem se naučil, že když lidi vyprovokuji, dozvím se toho někdy až příliš, což bývá velmi zajímavé. A zcela prokrastinační... :D
Každopádně si myslím že u slečny čas na zaškatulkování se , ještě nenastal, zvlášť pokud to tvrdí neukojený jinoch který  se nedostal kam chtěl. 
Byla by škoda kdyby se kvůli tomu ... ale to už jsem napsal v předchozím příspěvku.

Prostě bych se, být Andromedou , vybodl na Krakena, a čekal na Persea. A teprve pak, pokud by v hezké chvilce přišla Medusa, bych začal uvažovat o asexualitě.

Adevere, máš pravdu, že se provokací člověk někdy dostane celkem do hloubky... 
Každopádně ti děkuji za rady, doopravdy jsem jen potřebovala slyšet nějaký nároz 'z venčí'. Vzhledem k tomu, že tohle byl můj první 'Kraken'... No prostě jsem ještě hoooooooooodně mladá a 'blbá'. 
Děkuji ti! (a co se týče rodiny - nejsem romka, vietnamka, ukrajinka, ale jsem asi z 2% němka  :) )
Odpovědět
#13
(12. 08. 2020, 16:18:04)Andromeda Napsal(a): Adevere, máš pravdu, že se provokací člověk někdy dostane celkem do hloubky... 
Každopádně ti děkuji za rady, doopravdy jsem jen potřebovala slyšet nějaký nároz 'z venčí'. Vzhledem k tomu, že tohle byl můj první 'Kraken'... No prostě jsem ještě hoooooooooodně mladá a 'blbá'. 
Děkuji ti! (a co se týče rodiny - nejsem romka, vietnamka, ukrajinka, ale jsem asi z 2% němka  :) )

Neděkuj, gratuluj sama sobě že jsi se hned, po mém názoru, nezhroutila. 
Na 16.ku dost dobrý, zhroutil jsem tady už mnohem starší a ošlehanější konstrukce. Samozřejmě nechtěně, ...nemůžu za to, že pravda a upřímnost a tak...má pro někoho tolik destruktivní účinky. :D
A ano, provokace je super, ale když jsi tak maličká ( vidíš, kouknul jsem se už na tvůj profil ), musíš být opatrná. Já mám vojenské zkušenosti, skoro metrák, občas mávám činkama, a slušný přehled, tak se mi to vyskakuje. :D
Potěšilo že jsi odhalila Krakena, a tu Medúsu ti do budoucna, v té pravé chvilce nepřeji. 
Jedině snad, že by se její schopnost týkala jen jednoho speciálního místa na Perseově těle. ( Pokud tě tato nevinná poznámka a následná představa pobavila, možná asexuálka nebudeš.) :)

A ohledně rodiny... to, že může mít na vývoj zdravé sexuality mnohdy i ničivý vliv, je u mnohých minorit, nezvratitelný fakt. 

Co se týče těch 2% němectví... no, občas tam jezdím a kdo všechno se už dnes označuje za Němce je až neuvěřitelné. V Dráždanech na kolonádě před fontánama u ,,prager štráse" sedí zrovna, jako vrány, stovky černých ,,němek v burkách... no tak snad máš tu pravou krev. 
Já kdysi v pravěku minulého století měl blond vlasy, modré oči, ( ty mi tedy zůstaly) ale třeba moji předkové přes staletími proti Němcům bojovali.( Entschuldigen Sie, Juliana :D )
Tenkrát se rozeznali podle zbroje, dnes by to bylo jednodušší. Poznají se často podle černých fousů, tlustého nosu a turbanu. 

Ale to odbočuji... tak tyhle  úvahy neřeš. 
Zase tu sedím nad komiksovým scénářem a místo práce prokrastinuju na sociálních sítích.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#14
Andromedo, jestli na tebe tvůj přítel tlačí, je to od něj bezohledné. On si asi neuvědomuje, že by ti mohl ublížit, což celkem i dovedu pochopit, je zrovna v tom věku, když myslí spíš jiným orgánem než mozkem. Každopádně je dobře, že jsi ho dokázala včas zarazit. Možná se na to „nechci ho ztratit" vykašli a klidně ho ztrať. Nebo tu možnost alespoň zvaž. :-) Řekla bych, že si zasloužíš někoho lepšího, v čemž se zjevně shodnu s adevrem. 
Ke dvěma procentům německé krve blahopřeji. Srdce (Napadlo mě to, když jsem viděla tvoje vlasy na profilovce...)

Adevere, kromě toho místa s medúzou, které nechápu, jsi mě pobavil. Teď uvažuji, jestli mám otevřít Petišku a encyklopedii antických reálií, případně prohrábnout cizojazyčné zdroje, nebo být ráda, že tomu nerozumím, a nešťourat v tom. Šklebící se
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#15
(12. 08. 2020, 19:22:35)Juliana Napsal(a):
Adevere, kromě toho místa z medúzou, které nechápu, jsi mě pobavil. Teď uvažuji, jestli mám otevřít Petišku a encyklopedii antických reálií, případně prohrábnout cizojazyčné zdroje, nebo být ráda, že tomu nerozumím, a nešťourat v tom. Šklebící se

:) Ehm... jak bych to to řekl, aby jsi nemusela vytahovat a oprašovat chudáka Petišku, když kolem něj, v knihovně, služebníci Arachné upletli své sítě. 
Pohled Medúsy způsobuje celkové zkamenění.
Takže pokud by v té chvilce, kdy má přijít k sexu, někdo, v přeneseném slova smyslu, zcela ztuhl, mohlo by jít o asexuála.
A tím kouskem jsem samozřejmě myslel...ééé, vlastně nechám to na tvé fantazii.
Ale nějak mám dojem, že to moc dobře víš. :O :) Přesto ti dám dvě možnosti.
Jsou to játra? Nebo ten orgán, kterým momentálně myslí, jak píšeš, ten Andromedin snaživec ?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#16
(12. 08. 2020, 17:18:37)adevr Napsal(a):
(12. 08. 2020, 16:18:04)Andromeda Napsal(a): Adevere, máš pravdu, že se provokací člověk někdy dostane celkem do hloubky... 
Každopádně ti děkuji za rady, doopravdy jsem jen potřebovala slyšet nějaký nároz 'z venčí'. Vzhledem k tomu, že tohle byl můj první 'Kraken'... No prostě jsem ještě hoooooooooodně mladá a 'blbá'. 
Děkuji ti! (a co se týče rodiny - nejsem romka, vietnamka, ukrajinka, ale jsem asi z 2% němka  :) )

Neděkuj, gratuluj sama sobě že jsi se hned, po mém názoru, nezhroutila. 
Na 16.ku dost dobrý, zhroutil jsem tady už mnohem starší a ošlehanější konstrukce. Samozřejmě nechtěně, ...nemůžu za to, že pravda a upřímnost a tak...má pro někoho tolik destruktivní účinky. :D
A ano, provokace je super, ale když jsi tak maličká ( vidíš, kouknul jsem se už na tvůj profil ), musíš být opatrná. Já mám vojenské zkušenosti, skoro metrák, občas mávám činkama, a slušný přehled, tak se mi to vyskakuje. :D
Potěšilo že jsi odhalila Krakena, a tu Medúsu ti do budoucna, v té pravé chvilce nepřeji. 
Jedině snad, že by se její schopnost týkala jen jednoho speciálního místa na Perseově těle. ( Pokud tě tato nevinná poznámka a následná představa pobavila, možná asexuálka nebudeš.) :)

A ohledně rodiny... to, že může mít na vývoj zdravé sexuality mnohdy i ničivý vliv, je u mnohých minorit, nezvratitelný fakt. 

Co se týče těch 2% němectví... no, občas tam jezdím a kdo všechno se už dnes označuje za Němce je až neuvěřitelné. V Dráždanech na kolonádě před fontánama u ,,prager štráse" sedí zrovna, jako vrány, stovky černých ,,němek v burkách... no tak snad máš tu pravou krev. 
Já kdysi v pravěku minulého století měl blond vlasy, modré oči, ( ty mi tedy zůstaly) ale třeba moji předkové přes staletími proti Němcům bojovali.( Entschuldigen Sie, Juliana :D )
Tenkrát se rozeznali podle zbroje, dnes by to bylo jednodušší. Poznají se často podle černých fousů, tlustého nosu a turbanu. 

Ale to odbočuji... tak tyhle  úvahy neřeš. 
Zase tu sedím nad komiksovým scénářem a místo práce prokrastinuju na sociálních sítích.

Přiznávám, že mi po přečtení tvých komentářů taky nebylo nejdřív úplně do skoku a připadala jsem si jako coura, ale to se dá rozdýchat. Kdybys byl někdo, koho osobně potkávám každý den, tak by byla moje reakce asi taky trochu jinačí . :)
Tvé přirovnání k Perseovi a k Medúse se mi líbí. řecké báje a pověsti mám od malička v oblibě. :D Co se týče tvé poznámky, myslím, že je vtipná. Ostatně Stephen King taky v jedné své knize (myslím, že to byl Pytel kostí) napsal, že "na světě neexistuje směšnější věc než pohlavně vzrušený muž", nebo tak nějak to bylo. 
Co se týče mé rodiny - pokud máš něco proti přistěhovalcům, tak se nemusíš 'obávat'. 
Každopádně mě zaujaly ty komixové scénáře - o čem to bude, mohu-li se zeptat?
Odpovědět
#17
(12. 08. 2020, 19:22:35)Juliana Napsal(a):
Andromedo, jestli na tebe tvůj přítel tlačí, je to od něj bezohledné. On si asi neuvědomuje, že by ti mohl ublížit, což celkem i dovedu pochopit, je zrovna v tom věku, když myslí spíš jiným orgánem než mozkem. Každopádně je dobře, že jsi ho dokázala včas zarazit. Možná se na to „nechci ho ztratit" vykašli a klidně ho ztrať. Nebo tu možnost alespoň zvaž. :-) Řekla bych, že si zasloužíš někoho lepšího, v čemž se zjevně shodnu s adevrem. 
Ke dvěma procentům německé krve blahopřeji. Srdce (Napadlo mě to, když jsem viděla tvoje vlasy na profilovce...)

Adevere, kromě toho místa z medúzou, které nechápu, jsi mě pobavil. Teď uvažuji, jestli mám otevřít Petišku a encyklopedii antických reálií, případně prohrábnout cizojazyčné zdroje, nebo být ráda, že tomu nerozumím, a nešťourat v tom. Šklebící se

Juliano, tvou radou jsem se začala řídit ještě dříve, než jsem si ji přečetla - s chlapcem jsem to už ukončila a myslím, že je to tak nejlepší. Znovu děkuji moc za pomoc a podporu.  :) Srdce
Odpovědět
#18
Adevere, díky, už chápu. :D A bylo to velmi citlivé vysvětlení.

Andromedo, to mě těší. Srdce Nemáš zač, od toho fórum je. Mně taky hodněkrát pomohlo.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#19
(12. 08. 2020, 20:41:18)Andromeda Napsal(a): Přiznávám, že mi po přečtení tvých komentářů taky nebylo nejdřív úplně do skoku a připadala jsem si jako coura, ale to se dá rozdýchat. Kdybys byl někdo, koho osobně potkávám každý den, tak by byla moje reakce asi taky trochu jinačí . :)
Tvé přirovnání k Perseovi a k Medúse se mi líbí. řecké báje a pověsti mám od malička v oblibě. :D Co se týče tvé poznámky, myslím, že je vtipná. Ostatně Stephen King taky v jedné své knize (myslím, že to byl Pytel kostí) napsal, že "na světě neexistuje směšnější věc než pohlavně vzrušený muž", nebo tak nějak to bylo. 
Co se týče mé rodiny - pokud máš něco proti přistěhovalcům, tak se nemusíš 'obávat'. 
Každopádně mě zaujaly ty komixové scénáře - o čem to bude, mohu-li se zeptat?

To víš, já rád provokuju, ale nejde o to někoho vytáčet. Spíš ho konfrontuji s tím co píše. A to pak bolí o moc víc, a slabší jedinec si z toho vezme jen to, že jsem byl na něj zlý. 
A já jsem přitom takový miláček... 
Ty jsi to zvládla výborně. I když jsi tolik mrňavá. :D
Co se týče řeckých bájí, tak ty jsou fajn, ale hlavně pokud člověk chce psát nebo ,,tak něco" , mělo by to patřit k jeho znalostem. Tak jak to bývalo v minulosti. Tudíž děláš dobře, když víš o čem je řeč. 
S tou přistěhovaleckou rodinou, to fakt neřeš, bylo to jen na okraj. Jen na vyhrocení tématu. To já tak dělám. Člověk se pak víc dozví.

A ohledně těch komiksů, tak to je peklo, jeden stripový už cca. rok dělám pro noviny. Takže se musím snažit být v krátkém formátu vtipný, a kreativní. Naštěstí vychází jen párkrát do měsíce, a trochu se bojím , kdyby chtěli víc.  Pak začínám kreslit do jednoho časopisu cosi komiksového  o bezdomovcích a tajemném plyšovém medvídku, tam jsem se do toho nechal uvrtat jen proto že nebudu dělat scénář, jenže autor textu vůbec neumí pracovat s komiksovým médiem, a tak se ho to snažím naučit, a vlastně to zatím prakticky dělám sám.
Ještě mi tu leží rozdělaný komiksový scénář o husitech. Kdysi jsem ho psal s jedním kamarádem hercem jako filmový, ale než by se sehnali peníze... a už nás předběhl Jákl s Žižkou, tak bych to chtěl někdy alespoň namalovat...  Jenže zoufale nestíhám, potřeboval bych tak na čtvrt roku někde mimo Prahu, kde bych to alespoň napsal.
Do toho jedna autorská pohádková knížka, dál připravujeme druhé vydání pohádek, a musím tam dopsat kapitolu a šikaně... makáme na nových stránkách, a finišuji s kresleným kalendářem. A dosychají mi tu plátna, a musím zpracovat obrazy co měli být na výstavě v Londýně, kdyby nezasáhl ten pseudovirus . Atd... 
Tedy, vlastně ne, nedělám to, měl bych, ale místo toho prokrastinuju. Píšu na tohle forum, a u toho čumím na Netlix. 
Ach jo... zítra to doženu... snad. 
Uf.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#20
adevr...Německo už je totálně v pr..... Byl jsem tam naposledy před měsícem. Pamatuji doby, kdy jsem se na cestu do toho krásného čistého uklizeného Německa vždy moc těšil, poprvé jsem tam byl v roce 1988. Nyní, se vždy nemohu dočkat okamžiku kdy budu zase doma v Čechách!! Pryč z toho hnusu. Ano hnusu.
Čerstvý zážitek mne poznamenal ještě mnohem více, než jsem si byl ochoten připustit - a to nyní z Itálie. Ne, nebyl jsem tam na dovolené ale na služební cestě. Nyní jsem na vlastní oči mohl vidět to, co se tam děje a o čem je zakázáno psát či jakkoliv informavat ven. Je to na hodně dlouhé povídání, popravdě ještě mi bude chcilku trvat vzpamatovat se z toho šoku.
Až bude příležitost, napíši, ale jindy a jinam, nechci rozvádět off-topic zde.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 326 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21108 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5867 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 11889 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20034 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex