Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Možná tu jsem omylem
#7
(29. 12. 2014, 22:04:34)Zdenda80s Napsal(a): ... a i tady bych řekl, že je to hledání jehly v kupce sena.

Jak už jsem tu jednou psal, je to spíš jako hledat v kupce sena jehlu, která je vyrobená ze sena* :-)

Jinka bary pravděpodobně nebudou zrovna ta pravá místa na hledání asexuála, už třeba z toho důvodu, že ti, co se chodí seznamovat do barů, mají většinou zájem jen o seznámení na jednu noc a tu určitě nehodlají trávit na gauči společným sledování televize či noční procházkou lesem, spojenou s pozorováním hvězd a poslechem houkání sov :-) Když už se seznamovat osobně, nejspíš by bylo lepší zkusit místa jako knihovny, výstavy nebo setkání fanoušků sci-fi.

(29. 12. 2014, 22:04:34)Zdenda80s Napsal(a): ... jen upozorňuji na veliké zvláštnosti v osobnostech Asexuálů. :D

Nádherný eufemismus, to si musím zapamatovat :-)


*Už jsem si vzpoměl, odkud ten citát mám - je z "Vědy na Zeměploše", kde je použitý při popisu těžkostí při separaci uranu U235 od uranu U238.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Možná tu jsem omylem - od Magr-diskusni-forum-amal - 30. 12. 2014, 06:03:25

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Možná řeším hlouposti Kob-diskusni-forum--ra 13 26442 14. 07. 2011, 19:56:32
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex