Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Možná tu jsem omylem
#1
Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)
Odpovědět
#2
Asi bych řek, že jsi hyposexuální.
A jestli tady najdeš muže s podobnym žebříčkem hodnot a zájmů, tak to opravdu netušim.
Odpovědět
#3
Tak tady jich je. ;)
Moc 100% asexuálů není a i tady bych řekl, že je to hledání jehly v kupce sena. Takže tvým požadavkům tu bude vyhovovat hodně lidí, jen upozorňuji na veliké zvláštnosti v osobnostech Asexuálů. :D
Navíc, jsi z Prahy.
Máš předpoklady.

Sem tam si pročti nějaké to téma o asexualitě tady na foru. Nevím, kde jsi se o tom dočetla, ale určitě tady dostaneš na své otázky lepší odpovědi.



UweFiltr: To máš asi pravdu, že je hyposexuální, to nemění nic na tom, že pokud sex nepotřebuje, popřípadě se bez něj obejde, může tu někoho najít.
„Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nedělali nic.“ - Edmund Burke
Odpovědět
#4
Brouzdala jsem po internetu a snažila se najít odpovědi na svoje pocity až jsem narazila na vás. Tak jsem to zkusila. Vím, že je to hledání v kupce sena, ale když někoho potkám třeba v baru nebo u sportu, tak se ho neptám, jak to má s intimnostmi. Tady je to možná trochu víc otevřenější a myslím, že tu snáze potkám podobně laděného člověka, protože se tu o tom mluví... To jen můj názor.
Každopádně jsem z toho všeho tak nějak vyjukaná :)
Odpovědět
#5
Vítej!!

Myslím, že mezi asexuály to spousta lidí cítí podobně jako ty, tedy, že jistou formu intimity v podobě pohlazení, fyzické blízkosti, objetí apod. potřebují, stejně tak jako cítí potřebu vztahu či partnerského soužití. Pak tu jsou hyposexuálové, mezi které patrně patříš i ty. Teď už jen zbývá jen pořešit tu kompatibilitu v tom všem ostatním 8-) Naprostá hračka 8-)
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#6
Ahoj, řekl bych, že i kdybys u baru na každém vyzvídala, jak to s těmi imtimnostmi má, tak máš pořád větší pravděpodobnost, že ho seženeš tady :-) Navíc jsi Pražanda, takže bych to viděl hodně optimisticky. Jo, ale to Zdendovo upozornění o zvláštnostech v osobnostech asexuálů je docela na místě. Ale ona to může být NĚKDY i docela sranda :-)
Odpovědět
#7
(29. 12. 2014, 22:04:34)Zdenda80s Napsal(a): ... a i tady bych řekl, že je to hledání jehly v kupce sena.

Jak už jsem tu jednou psal, je to spíš jako hledat v kupce sena jehlu, která je vyrobená ze sena* :-)

Jinka bary pravděpodobně nebudou zrovna ta pravá místa na hledání asexuála, už třeba z toho důvodu, že ti, co se chodí seznamovat do barů, mají většinou zájem jen o seznámení na jednu noc a tu určitě nehodlají trávit na gauči společným sledování televize či noční procházkou lesem, spojenou s pozorováním hvězd a poslechem houkání sov :-) Když už se seznamovat osobně, nejspíš by bylo lepší zkusit místa jako knihovny, výstavy nebo setkání fanoušků sci-fi.

(29. 12. 2014, 22:04:34)Zdenda80s Napsal(a): ... jen upozorňuji na veliké zvláštnosti v osobnostech Asexuálů. :D

Nádherný eufemismus, to si musím zapamatovat :-)


*Už jsem si vzpoměl, odkud ten citát mám - je z "Vědy na Zeměploše", kde je použitý při popisu těžkostí při separaci uranu U235 od uranu U238.
Odpovědět
#8
V hodně bodech to cítím podobně :)... dokonce i v tom pocitu zda tu nejsem omylem :)


(29. 12. 2014, 21:33:26)SnowWhite Napsal(a): Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)

V hodně bodech to cítím podobně :)... dokonce i v tom pocitu zda tu nejsem omylem :)

(29. 12. 2014, 21:33:26)SnowWhite Napsal(a): Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)
Odpovědět
#9
(29. 12. 2014, 21:33:26)SnowWhite Napsal(a): Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)

v strašne veľa veciach s Tebou súhlasím :)) ja naproti tomu športu mám radšej filozofiu, knihy a tak ďalej...ale tak to už je len malá drobnosť :)) a som strašne rád, že konečne som našiel ženu (hoc odo mňa o 12 rokov staršiu), ktorá sa na to pozerá veľmi podobne ako ja..a teda mám nádej do budúcna, že by som si aj ja raz mohol nájisť partnerku :))
„Život je smrteľná choroba prenášaná sexom.“
R. D. Laing
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Možná řeším hlouposti Kob-diskusni-forum--ra 13 26107 14. 07. 2011, 19:56:32
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex