Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádost: vyplnění mapy uživatelů
#11
Nad mapou jsou řádky. Do prvního řádku "Vaše poloha" napiš kde bydlíš, nikoli tedy poloha leh, sed nebo stoj Posmívající se. A klikni trochu níž na "Vyhledat" - objeví se na mapě tvoje poloha. Najedeš na ni šipkou, objeví se obrácená červená kapka a to jsi ty, ještě klikneš na OK a je to. Zkontrolovat to můžeš tak, že na tu kapku klikneš a tam se objeví tvůj avatár.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#12
(11. 01. 2013, 10:28:48)Dobra Napsal(a): Nad mapou jsou řádky. Do prvního řádku "Vaše poloha" napiš kde bydlíš, nikoli tedy poloha leh, sed nebo stoj Posmívající se. A klikni trochu níž na "Vyhledat" - objeví se na mapě tvoje poloha. Najedeš na ni šipkou, objeví se obrácená červená kapka a to jsi ty, ještě klikneš na OK a je to. Zkontrolovat to můžeš tak, že na tu kapku klikneš a tam se objeví tvůj avatár.

Děkuji. Tak jsem se tam doplnil. Bylo na čase, aby někdo byl i v tom prázdném prostoru na jihovýchodě naší republiky :D
Odpovědět
#13
Mně se tam ty kapky nezobrazují :-(
Odpovědět
#14
(09. 10. 2013, 21:39:50)Sir Erik Napsal(a): Mně se tam ty kapky nezobrazují :-(

Predchozi prispevek totiz reagoval na puvodni, starou verzi Mapy uzivatelu, kde bylo potreba se "pridat" manualne.

Ted mame novou mapu, kde te to prida samo, pokud si spravne vyplnis Bydliste v profilu. Do toho pole muzes zadat i vice mist oddelenych carkou. :)
Odpovědět
#15
Sice máme novou mapu, ale ta mapa je nějaká rozbitá:-D
Například u mě, t.j. sever Čech, přesněji Česká Lípa, to hned na prvním řádku hlásí Čechy východní....
..nebo si mám ten noťas otočit?:-D
Odpovědět
#16
(17. 04. 2014, 21:27:32)lilina Napsal(a): Sice máme novou mapu, ale ta mapa je nějaká rozbitá:-D
Například u mě, t.j. sever Čech, přesněji Česká Lípa, to hned na prvním řádku hlásí Čechy východní....

Buď ráda, že to jsou ještě vůbec Čechy, že zatím nejsme západní gubernie SSSR.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#17
Tak tam napis Ceska Lipa a bude to presne :) ono se to snazi najit nejlepsi shodu ale je to docela dzungle, protoze tam lidi zadavaji ruzne silenosti....
Odpovědět
#18
Dej tam Böhmisch Leipa a máš pokoj?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#19
..jo, jo, do Říše jen skok:-D
copak o to: ta Česká Lípa je správně, ale ten kraj je nějakej divnej:-D
Copak tak asi dostal ze zeměpisu stvořitel?:-D
Odpovědět
#20
(17. 04. 2014, 21:27:32)lilina Napsal(a): Sice máme novou mapu, ale ta mapa je nějaká rozbitá:-D
Například u mě, t.j. sever Čech, přesněji Česká Lípa, to hned na prvním řádku hlásí Čechy východní....
..nebo si mám ten noťas otočit?:-D
ono to hlásí Východní Čechy, protože to je automat..

snaží se to podle nějakýho algoritmu najít umístění na mapě podle toho, co uživatelé do té kolonky "bydliště" napsali...

a mnozí tam napsali "Východní Čechy" ...žádné takové město v ČR ani jinde ve světě neexistuje...takže automat je v háji.

A shodou okolností to napasoval na ulici "Východní", která ..shodou okolností je na okraji České Lípy.

A protože lidí, kteří si napsali bydliště "Východní Čechy" je víc než lidí, co si napsali bydliště "Česká Lípa" ...má to za následek, že modré kolo znázorňující počet lidí z daného místa ...je kolem ulice Východní...větší než kolem středu České Lípy. Proto, když klikneš na Českou Lípu v mapě, ..trefíš se spíše do toho kola kolem ulice Východní...a zobrazí ti to obsah políčka bydliště asi prvního člověka, kterej si to tam napsal (troll1349, registrovaný v r. 2009) ...tzn. zobrazí "Východní čechy" (ještě s chybou......)

a v seznamu těch uživatelů ani nejsi uvedena.

Musíš kliknout na svůj kruh...kolem středu České Lípy...a uvidíš sebe a neuvidíš Východní čechy...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 17487 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9403 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  aktivita uživatelů zerubis 21 54912 21. 11. 2011, 15:43:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41124 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex