Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádost: vyplnění mapy uživatelů
#21
prostě Polička z český lípy ve východních Čechách co má na sobě mapu
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#22
Přenos v místě a v čase..
..prostě ABRAKADABRA:-D
PS: Východní ulice není na konci, v koncích jsem já:-D
Každý by měl někomu pomáhat.
Odpovědět
#23
No, já se teď dozvěděl, že ač mám město vypsané absolutně správně, tak se v něm nezobrazuji :D a už vím i kde dle mapy momentálně bydlím. Dozvěděl jsem se, že Opava je nové Uherské Hradiště :D
Odpovědět
#24
Opraveno, díky. Pokud někdo najde něco podobného jinde, dejte vědět.
Odpovědět
#25
K čemu to je dobré, když tam jsou lidi, kteří se přihlásili např. v roce 2011, jednou se tu podívali a od té doby tu nebyli?
Odpovědět
#26
Jsou seřazení podle posledního přihlášení (nejaktivnější nahoře). Buď rád, že je aspoň nějaká mapa.
Plánuju udělat smazání uživatelů, kteří nemají ani jeden příspěvek, nic moc v profilu a nebyli tady už několik let - jen si na to musím najít čas a chci to udělat opatrně (aby byli odstraněni opravdu ti úplně neaktivní).
Odpovědět
#27
Nezavidim ti to kexiku. To mas o zabavu na spousty dni vystarano :-D
Odpovědět
#28
Nebude to tak hrozne, Jakube - na to si udelam script, ktery podle spousty pravidel rozhodne koho smazat a pak upravi databazi.
Urcite nebudu prochazet profil po profilu rucne. :) Ale i na napsani toho scriptu je potreba si vyhradit cas, aby byla pravidla s urcitosti spravna...
Odpovědět
#29
No hlavně ať ti to nerozhodí celej web :-) To zaprvý. A za druhý,ať tu aspoň někdo zbyde :D
Odpovědět
#30
(11. 07. 2014, 18:34:58)kex!k Napsal(a): Opraveno, díky. Pokud někdo najde něco podobného jinde, dejte vědět.

Děkuji. Už to jde suprově :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 17438 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 9388 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  aktivita uživatelů zerubis 21 54805 21. 11. 2011, 15:43:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Mapa uživatelů Adria-diskusni-forum-ne Fox 15 41047 31. 05. 2011, 06:14:17
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex